Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

12 éve a legrohadtabb diktatúrában élek (vállvonogatós szájli - copyright by Pipi).
Ha nem tudnám, hogy nem így van, a mondandód alapján azt hinném, hogy eddig a holdon éltél!?
Mindenki másra próbálná cserélni. De ha összefosunk 😂, akkor még sikerülhet is.
Aztán majd alakulnak valahogyan az erőviszonyok jobb- és bal között, de legalább kénytelenek valódi koalíciós kormányt alakítani (nix többé kétharmados diktatúra!) és hidd el, hogy egymás körmére fognak nézni, pöttyet kevesebb lesz a lopás is (ergo több marad a népnek).
Komolyan kérdezem.
Aki figyelt, az tudja, hogy rohadtul nem bírom a regnáló hatalmat, de roppant kíváncsi lennék, hogy kire szándékoztok lecserélni őket?
Mert nekem nem úgy tűnik, hogy valami boldog egyetértésben csúcsosodik ki ez a forradalmi összefosás............öööö......bocsi..........összefosás..........öööö..........bocsánat, de nem jön más szó a kezemre 😁
Már leosztottuk.
Kiestetek a kosárból, várnotok kell plusz négy évet! 😂
Szerintem F2, de csak ha tud merészet ígérni! 😆
Oszt ki lesz helyette? 🤔
Akkor marad a vonóháló, kerítesz még egy fastrás havert és a csatorna két partján elindultok (lehetőleg egy irányba) közöttük a hálóval oszt majd benne lesz valami. 🤓
nem szoktam kávézni 😂
a csatornában nagyon kevés a hal, a nagy meg még kevesebb, és valami ok miatt vándorolnak ide-oda, nem jöttünk még rá miért, sajtés van, de nem minden évben tesznek így
szóval ha nem meleg a víz nem vándorol, enni eszik ha épp elédobod, de egy ilyen hosszú vizen ezt nem könnyű kivitelezni
egyik ismerős fanatikus, volt hogy 27 állásra etetett hetekig és azt figyelte hol van a hal, de még ő sem jött rá a tutira mit miért csinálnak
amit tavasszal kifogtam azt ősszel 30+km távra fogták ki ismét, remélem visszajön erre tavasszal és ismét horogra akad
Merülőforraló nem játszik? 🙄
ha nincs 8-9 fokos víz akkor sok értelme nincs
még ez is nagyon kevés ahhoz hogy többet mozogjon a hal a csatornában
Marciusban nem?
Nameg a lékhorgászat nem vonz?
én jobban várom az áprilist mint te, lehet menni végre pecázni
Bogyesz készülj hogy vityát debrecenben a duna jegén koronázzák királlyá juliusban és nézheted a gellérthegyről. 😂
Áprilisban kirúgjuk!
De pazaroljuk! 😂
Csak pacsker,zokni nelkul,rovidgatya,polo,decathlonos.
Autentikusan kerem.Ne pazaroljuk az adofizetok penzet. 😆
Még a végén te is lyukas zokniban mennél…. Nem akarom, hogy lejárass… 😆
Ööööö,de,csak húzódozol........... 😂
Ööö…. Nem 😆
Én a kormányzati yahtokat kezelem az adrián,le van bótolva F2-el. 😂
Ne terelj!
De rúgjuk!!!
Legalább lesz normális beosztásod. 😂
Ja, te a pénzügyi vonalon szeretnél mozogni?
Megbeszélés kérdése 👍️ 😂
Ahhoz se kell diploma
Jaaaa,de akkor rugjuk ki a cirkuszigazgatot is. 😆
Jaaa, de akkor el kellene már engedni Gyurcsányozást is!!!!
Jaaa az más 😂
Nekem mindegy kinek mi van a papírján és ki hogy Gyurcsányozik, cigányozik.....
A lényeg, hogy a nap meg ne álljon!!!! ✌️
Akkor már Feri is makulátlan 😆