Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

OK.
Kosanak nincs motorja jelenleg, csak az anyjának 😆
Azt nem tudom. Azt viszont igen, hogy a 10 évvel ezelőtti érettségi találkozóra ezzel jött.
Az anyja cégének van k1600 😂
Azoknak is kéne. Karigerinek is.
De a Kósa is BMW-s buzi. Legalábbis a motorja 10 éve valami BMW 1200RT vagy mi a tököm volt. Kék-fehér színű.
Az az anyja 😂
Czeglédy,Kránicz,Gréczy?
Nem bmws buzi az is? 😆
Kósát ne már.... olyan hülye, hogy az vicces, legalább egy üde színfolt 😆
Csak úgy, mint Kósa.
De nem úgy mint Bangóné.
Karigeri szerinted repül?
Bangónéról volt szó egyébként.
De nincs kivétel.
Nem lenne szabad kivételt tenni senkivel!!!
Kósa szerinted repül?
pl ott a pusztulat mindenféle nevű kőrút
egy sávot elvettek a biciklinek, egy sáv parkoló aztán maradt egy sáv
de a járda meg mindenféle padok meg ilyenek ott vannak aztán alig téblábol valaki meg ül a padokon
inkább ebből kellett volna nyesni egy métert meg a parkolós részből pár 10 centit, egy sávot meghagyni a szélesebb járműveknek a kocsi sáv ismét pár centivel karcsúbb és lett volna 2 sáv a járda mellett meg a bicikli
de nem most, már 20 éve el kellett volna kezdeni.....
mert hülye.... 😆
sosem jártam Pesten biciklivel, nem is fogok.... ki az a hülye, aki meg akarja ölni magát ebben a szmogos levegőben? 😆
amúgy ma is úgy jöttem be a dömperrel, mint kés a vajban 😆 nekem jó, ha sokan bicikliznek... 😆
Miért pikkelsz KariGerire?

Senki nem tett többet az egészségedért: drága, nagy autó helyett járhatsz biciklivel Pesten.
???
😂
Szarik ra. 😆
De miért? Ő a legjobb emberetek: SUV helyett megszeretteti veletek a biciklizést. 😆
nagyon ideje lenne
Karigerit kirugtak?
Bogyó, nagyon meg lehettek szorulva, ha zaj már a korrupciós felelősségre vonással kampányol 😁 mert azt már a 3 balherés (és kb. ilyen számú agysejtű) ellenzéki is tudja, hogy ilyen még SOHA nem történt 😂 és nem is fog.
https://www.szeretlekmagyarors...
Majd kiderül.
De szerintem marad a helyén.
Vagy megy az anyjához traktorozni, mint Bangóné az óvodába???
Pár nap és kiderül 😉
Nap, mint nap…. 😂
Ilyen ez a neokommunizmus 😆