Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jahogy a kosa a mult evezredben irta hogy van neki. 😆Nemugyvan az a mult,mar eltelt 12 ev ne foglalkozzunk vele.
Most mi van neki rairva? 😆
aki nem kúr nőket mind buzi 😂
Aha, azt vagom. Dolgoztam olyan termekvonal igazgato alatt, aki benzinkutasbol lett manager. Annak se lehetett szakmailag ervelni.
És még a gyárakban,mennyi ilyen van.A jókor volt jó helyen extra hosszú nyelvel.Szalámi szeletelő előélettel magyarázza hogyan kell megjavítani a hajtóművet. 😂
Jo, oke.
Egy kerdesem van meg. Vajon hany ilyen van meg a parlamentben, barmelyik oldalon? Biztos nem ennyi es nem tobb, bujkalhat ott meg par.
Amugy szerinted mekkora vegzettseg kell? 😆
Nem hazudta, hazudták!!!
Szerinted ok hirtelen lemondanak? 😆
politikusnak kb annyi ész kell hogy le tudja írni a nevét
aki 16 éves korára el tudta végezni a 4 általánost az már megfelel
Nem is az a baj, hogy nincs papirja. Hanem hogy azt hazudta, hogy van.
Azoknak is!
Mindenkinek akinek a posztjához nincs megfelelő képzettsége, de már nem írom le mégegyszer, mert megértetted.
De kérdésre ne válaszolj kérdéssel! 😂
Az egy erős verseny helyzet, vagyis neked nem jutott - akkor te meg ezért lettél homár 😁
Néprajzosnak sem. 😆
jó, hát te nem varrónőnek tanultál.... 😆
Akkor belőled azért lett ilyen homár, mert fiatalon megcsömörlöttél a csajoktól? 😁
Közöttünk - 38 diákból - csak 5 lány volt.
nálunk nem volt ilyen klikkesedés(kezeit széttáró) 40-es osztályból 8-an voltunk fiúk(nevetős)
Így biztosan tudjuk, hogy érettségije van 😅 mszmp-ben anno ez majdnem kizáró ok volt - és azokat is visszahozta a Nép 🙁
... és napi bér lenne, nem 3 havi, mint Bogyónak 😁
Ne aggódj, már a gimiben is utáltuk egymást! 😆
Ott olyan klikkesedés volt, hogy ne tudd meg. Pedig ugye tinédzser pöcsök voltunk még....
Szerintem fél debrecent fővállalkozóként én építettem volna, úgy, hogy mai napig nem tudnám merre van debrecen(fetrengős) Lalinak mind1 kitől veszi fel a 20%-ot(kezeit széttáró)
Én már akkor megírtam mikor ezt mondtad, hogy egy hüje fax vagy 😅
Ha nekem ilyen kapcsolataim lennének nem nettó 300ért nyomkodnám otthon a számítógépet az tuti (gondolkodós)
Igen. KLTE Gyakorló Gimnáziuma Debrecen, mat-fiz tagozat. '82-ben érettségiztünk. (Lett még pár "nagy ember" abból az osztályból, de nem publikus.)
Együtt jártatok középsuliba?