Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mit 3%? Ne válogassál, mindegyikük a tiéd lehet! 😆
Nem is volt ennyi kissebbségvédő és pátyolgató NGO meg médiahátszél.
Ha kapott pár botozást és pofánverést nem szaladt szét 40 kormányellenes lapban hogy rasszista a rendőr.
apró különbség: régen nem tömték őket pénzzel....
Amúgymeg az a 3% jöhet,kizárólag kalocsára telepítve,célzottan az elfogadó és nemzetiségekkel maximálisan toleráns bogyó polgár mellé lerakva őket. 😂
Az a 3%?
Te most teteted a hülyét ha ezen múlt? 😂
Eleve csak listára tudnak,és max 1-2e szavazat.
hát tetszettek volna meggyőzni a kinti szavazókat hogy az összefosás jobb,esetleg az ittenieket. 😂
Persze: amikor a Fideszre szavaztak, akkor meg jók voltak, ugye?
Most meg megtagadnád kárpátaljai testvéreidet? 😆
A morék akkoris vándoroltak és szartak bele,most nehezebb mert visszatoloncolják őket.
Amúgy találtam cikket a csehek tudták hogy max 3% magyar útleveles az ukri cigóknak de ránk akarták tolni mindet.
hogy rohadna meg a cseh is mind.

https://mandiner.hu/cikk/20220...
...hát eddig még csak a fizetés kiegészítést tette a számba 😁 ezzel el is vagyok... megvan mindenünk, némi tartalék is, nem hiszem, hogy nagy bajom lesz.
Azzal miért a Fidesszel basznék ki? Olcsó benyát, olcsó gázt használok - minél többet. Azon csak bukik a kormányod! 😍
Pont mint amikor Április 3.-a előtt azt jövendölted hogy mind sittre kerül mi? 😂
Amúgy mennyire fáj a 4. 2/3? 😂
Remélem bőszen kibaszol a fidesszel és önérzetesen tankolot a 800 forintos benzint? 😂
Jobb ha az imádott Fideszed teszi a szádba? Mert hogy bele fog kerülni, abban nagyjából biztos lehetsz. Szerintem nem lesz őszinte a mosolyod...
Apósom öccse (milyen rokoni fok is ez?) KMB volt egy somogyi faluban az átkosban. Ott rend volt 😅 igaz, 190 volt és 120 kg, fegyverrel, meg a szolgálati németjuhásza se volt apró, és igen harapós 😂
Mesélt néha...
Mondjukspec a cigók pont úgy élnek most mint 300 éve.akkoris szartak mindenre meg most is.
...azé' mindig eszembe jut, ha véletlen hatalomra kerültek volna - akkor e bizonyos lónak a faxát tették volna a szádba igen hamar! 😅
Lehet ott nem tud villantani biciklis-hegyes meg sülthekkes képekkel meg kiutálják a migriket. 😆
Ez a migráns még mindig itt nyomul? Csak csórók és elmaradottak ezek az osztrákok, még egy motoros fórumuk sincs! 😂
Tessék illusztrálni! 😆
minden változik
pl a tatár ellen harcolt az egész vezérkar is
nem feltétlen az első sorban mint még régebben a törzsi háborúskodásokban
azóta sok minden változott a 2 világháború alatt világosan látszott hogy ez nem a legjobb irány, képzett katona kell akinek ez a feladata amiért fizetést és egyéb juttatásokat kaphat (mondjuk erre a rómaiak egész régen rájöttek már)
csak nézd meg hogy te meg én meg a korunkbeliek akik még voltak katonák mit tudnának produkálni egy képzett hivatásos csapat ellen
a gyerekeink meg szerintem a könnyeiktől nem látnának már csak akkor ha anyucitól távol kellene lenni pár hónapig
a világ változik, a nép változik, az egyén is, és a felfogás is
amúgy szerinted 300 éve nem verték volna agyon a cigókat ha akkor is így éltek volna mint most?

én úgy gondolom eddig már tőbbet tettem a hazáért-országért-emberekért mint egy népes cigó falka az elmúlt 50 meg a következő 50 évben fog
szóval még harcoljak is ezekért? hát a lónak a faszát( bogyó stílusban)
Te vagy itt a legnagyobb hontalan. Te ahol élsz pajtás, ott csak egy rabszolga vagy.
Ha ez a gondolkodás lett volna az uralkodó, már rég nem lenne Magyarország!
Gondolj azokra akik az életüket adták azért, hogy ne legyen tatár, török, német, osztrák, orosz, román meg a tököm tudja kik jöttek még ránk!?
Szerintem ez egy kényelmes, hedonista hozzáállás.
Legyen jó!
Ok, de hogyan?
Hát, majd valaki megcsinálja!
Ez a "mai világban" kifejezés meg rángógörcsöt okoz nálam!
Lófasz sem változik, csak sokan elhiszik a lózungokat!
Ez most eléggé negédes lesz, de a szívem megmondja.
Bárhol vagyok, pár nap múlva vágyom haza, egyedül Erdélyben nem voltam még annyi ideig, hogy fájjon!
Ha északról, nyugatról jövök, a Tisza átlépése után érzem nagyjából, hogy hazajöttem.
Ha délről a határ után.
Keletre ritkán mentem, de kb. ugyanaz.
Nem vagyunk egyformák, kinek a pénz (mondjuk az árulkodó azért, mammon 🤑), kinek az egész miliő!
Vannak "népek" akik mindenhol otthon tudnak lenni , ugyanakkor sehol sincsen hazájuk!
Vagyunk mi, a szentimentális hülyék, nekünk nehezebb, ez ilyen!
Na akkor a te hazád valami jóféle dél-amerikai börtön lehet mert ott ha pénzed van azt akár néhány percig is megtarthatod és lehet, hohy csak a második napon lesz analizálás, de tokaöblítés brével rögtön játszik..........kis ecuadori hősünk. 🙂
Közelít. 😁
El sem hiszed milyen jó érzés nem a birkanyájhoz, a sok hülyéhez, meg az általános butasághoz tartozni...