Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sajnos de, kádár kezdte fel telepíteni bp-re a 70-es években és így alakultak ki a cigó negyedek, már nem tudom mi volt, de akkoriban magyarázták valamivel.
Trollnak troll az igaz.
De minősített,mert a szekta szent célját teljesíti ingyen.
Ami a fidesz lop,o1g lop,mészáros lőrinc lop minnél nagyobb mértékű szajkózásából áll.
Szerintem már nála álmában is ez szól.
A bogyó egykutya,de nála még néha bevillan némi fotó,egy icipici motor és a kelleténél több egészségtelen argus,nomeg kurvasok kátrányos bagó.
Ezek legalább gyorsabban elteszik láb alól és nem kell nekem elvinni kisfát ültetni az erdőbe.
Vagy putyinnak atomot küldeni kalocsára. 😂
ezek álomvilágban élnek
vagyis a bogyó félék
ez a raks meg egy troll, mert ilyen hülye a kalendáriumban sincs 😂
Nem valóban, mert te, ti olyan finoman "köcsögöztök" :)
De, hogy meg legyen a béke, bocs!
Nos, nekem a fidesz nem a "házam tája", de kénytelen vagyok "alattuk" élni!
Ez tény!
Viszont miközben a zunijóban, amerikában, tombol a kettős mérce, fű alatt a zsidó azééé kavarja!
Az a baj veletek, hogy elhiszitek, hogy van olyan aki a népesség adófizető részéért tesz valamit!
Ami ebből kilóg, arra ráhúzzátok az alusipkát, a valóságot meg egyszerűen átlépitek!
Nem tudom, hogy minek kell még történnie, hogy feleszméljetek!???
Ja és a legfontosabb neked legjobb válasz.

Mészáros Lőrinc!
Ez Kb a 42.
Miértne!
Csak!
Kisnyúlé!
😆
Én sem köcsögöztem, mert más a nézeted! Kedves!
Légyszi először saját házunk táján sepregessünk kicsit! Ha olcsó olajat veszünk, kurvanagy nyereséget eszközöl rajta a MOL. Akkor mifaszért riogatnak a 800Ftos árral? Miért kell maximalizált ár? Hát akkor mégsem olcsó? Szóval ki hazudik? Mitől védtek meg minket?
Aztán lehet mutogatni messzebbre...
Héééé!
bogyó, raks, meg a többi köcsög!!
Figyeltek???

"India nemcsak bevásárol, hanem el is ad: feldolgozott olajipari termékeket. Míg a háború előtt napi 580 ezer hordó dízelolajat exportált, ez a szám a háború után jó százezerrel nőtt – napi szinten.
S ugyan a nagyobb része Ázsiában talál gazdára, 20%-a a Szuezi csatornán érkezik az európai kontinensre – némi felárral persze. És igen,

az Egyesült Államok is kér belőle – mert ez ugyebár már nem közvetlenül orosz olaj, ez már feldolgozott, minőségi indiai termék."
Ja....
Hamar szankciok.
https://felvidek.ma/2022/06/a-...
Elmennek ezek a JQA-ba... balos kettős mérce egy újabb példája, úgy kb. a huszadik... idén 🙁
Az azért vicces, hogy minket minden szarral megtalálnak, de az már nem baj, hogy az amcsiknak az indiaiak veszik az orosz olajat ebben a kúrva nagy embargózásban, sőt, konkrétan lopják is!
Az sem baj, hogy sürgetik az orosz műtrágya importját?!
az úgy nem jó (ujjával nemet mutató)
Mi akkor gazdagszunk ha fenntartják a szankciókat 😂
Nem kene befejezni a szankciozast es inkabb beket kotni?
Csak annyi kell hogy nem fizetik az ukrik helyett a mukodesuket. 🤔
😂 https://www.napi.hu/magyar-gaz...
Hát ez ilyen(kezeit széttáró)
szép család(gondolkodós)
Bogyóéknál pont elférnének a 60 nm2-en(meghajlós)
nem vagy hű az elveidhez(gondolkodós) A szankciók megszavazásáért ordítozol közben meg élvezed az előnyét, hogy még ez nem sikerülhetett(gondolkodós)
😂
most elszegényedtek 250 eurós fejpénzzel próbálják helyrehozni amit elbasztak 😅
nem basszus akkor kezdték ide is betelepítgetni őket, hogy feltöltsék az országot(fejét fogó)
Olyan ez mint amikor a 2 hektáros vizünkbe raktak néhány kölyökharcsát, hogy mekkora jó dolog lesz aztán kizabáltak mindent elszaporodtak a végén már kukoricával is szürkeharcsát fogtál(kezeit széttáró) Mondjuk annyival jobb a helyzet, hogy a harcsa ehető a cigány legfeljebb csak pecsenyének jó 😆
A többségük rendelkezik kettős állampolgársággal / magyar útlevéllel, csak van annyi eszük hogy nem lobogtatják.
A 3% az magyar útlevéllel rendelkezik,a többihez nincs közünk,a csehek akarták őket,de ha neked kellenek,ám legyen,mehetnek ők is köréd kalocsára. 😂
oda nincs vízumom(kezeit széttáró)
az a lényeg, hogy jól érezd magad(meghajlós) Én sem érezném magam jó ha nem lenne néhány ellenpont ami jókedvre derít 😅
én is kapok ennyivel többet hajtok be(kezeit széttáró)
Ebben teljesen egyetértünk. 👍️
Nem is velünk lesz itt probléma, hanem azokkal a naív, félrevezetett egyénekkel, akik benyalták, hogy megőrizzük a nyugdíjak vásárlóértékét, megőrizzük a rezsicsökkentést, nem lesznek megszorítások, a különadók nem lesznek ránk kivetítve......
Na azok hatalmasat fognak koppanni.
De áldásom rájuk! 👏