Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A kurszkin kívül az a legnagyobb, de a kurszki igazából egy rozsdatemető hatalmas területen, a bovingtoni meg egy összeszedett nagy gyűjtemény, a munsterit is megnézném és az közelebb is van csak hát mint a nők.....a méret a lényeg. 😁
Majd utólag kielemzik
Vagy valami jon,es sok,hogy mi es mennyi honnan arrol fingunk nincs de lelőttuk......
Na menjenek mar a picsaba.
"Meg nem határozott számú orosznak tartott rakétát lőtt ki az ukrán légvédelem"

Ez neg miafasz akar lenni,lehet thaifoldi is csak nem tudjak?
Újra van élő közvetítés
https://www.vadhajtasok.hu/202...
Még mehetsz,sinsheimi technikai múzeum televan mindennel IS.Vagy munsterben egy dedikált tank múzeum.
Már ha nem akarod a hülye angolokat.
a vízben vannak ilyen kicsike baszások
van nagy is meg mindenféle állat de az apraja rág csak
minél kisebb annál bátrabb
Te........azok az apró kis bogarak nem lehet, hogy többi mérges horgász kutyái? 🤔 😄
ritkán megyek bele a csatornába, teli van kis apró bogarakkal aztán csipkedik az ember bőrét
Szerintem nem lenne elég széles neki a csatorna és el sem merülne fekve sem. 🤔 😋
Ott csak óvatosan. Ha partra vetett bálnát látsz, ne lökd vissza a vízbe, mert lehet az Ini az! :D
Az nekem is nagy vágy a harckocsi múzeum, de még a csatorna partra is csak a dvcs-ig jutottam. 😁
Sajnos én sem. Tervben volt egy skóciai kiruccanás, de a meló meg a brexit sok tervünket keresztülhúzta. A bovingtoni tankmúzeumba se jutottam el.
Nyah fasza.....én még nem láttam közelröl, ugyhogy a tévedés jogát fenntartom magamnak 🙂
Talaj közelében (pár km magasságig) kékes a nitrogén miatt. Az északi fény az atmoszféra tetejét csípi meg, ott az összetételtőél függ a szín. Lehet zöld, kékes, pirosas egyaránt, de leggyakoribb a zöld.

Ha itt pukkan egy bomba, max a fejekben lesz fényjáték.
Szerintem nem.zöldes, az ionizálo sugárzás.inkább fehéres lilás de lehet tévedek.
Ruszkiknak?
Nem nagyon.
Nem is csinaljak.
Bar lattam autopalya hidat tankkal lottek,csak a dnyeper hidak nagyobbak,utaszok meg messze vannak.
Amcsiknak van erre siklobombajuk,de nem hinnem hogy le akarjak gyakni az ukrik hidjait.
És úgy gondolod ez nem menne?
Én imádom az északi fényes fényképeket, alig várom, hogy a budai várral szemben leülve a rakparta éjjel élőben is láthassam a várat zöldes fényben játszani. 🖖
Szerintem a feketeerdöre gondolhattak.....
A cikkben nem is írták, hogy hova csak annyit, hogy a dunára ami a fekete erdőtől a duna deltáig bárhol lehet.
áhh, azok amolyan tornából felmentett ötvenkilós nyekenyókák, kap egy pofont és sírva leül a járdaszélére
Szerintem nem. Inkább valami momentumos vonal....
Azok nagyonokosok, a napelem egy kisatomerőmű......
inkább vmi turbómagyar fekete gárdagyakorlóba, mellénybe, aztán majd jól megmonnya a frankót és megy egymaga visszafoglalni a felvidéket