Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még egyszer leírom.Én nem írtam azt hogy te azt bárhova is leírtad.Én tettem egy kijelentést miszerint az állításodat nem tudod álátámasztani.
Tanulj egy kis szövegértést!
dehogynem(kezeit széttáró) kínai negyed pl. mindenhol van gyakorlatilag saját maguk szabta törvénnyel és jogokkal(gondolkodós) de számos ilyen létezik. Vagy csak nézzük vatikánt pl.
hát mi más? Azt ki hová tartozik a földrajzi határvonal szabja meg nem az identitás(kezeit széttáró) Ha román területen lakik akkor romániai magyar, ha úgy alakul akkor akár keddről-szerdára(óranézegetős)
A kijelentest egy jellemtelen alak irta.
Ez egy kijelentes,am addig igaz amig nincs megcafolva.
Es mivel csak a te szavad a bizonyitek ami annyit er mint a festek a doglott nivan.
"Tehát nem tudsz konkrétumot továbbra sem."

Hol irtam azt hogy nem tudok konkretumot?
Nem is mondtam hogy te írtál ilyet.Ez az én szimpla kijelentésem volt.Ami igaz addig amíg meg nincs cáfolva.
Hol irtam azt hogy nem tudok konkretumot?
"Nem ersz annyit hogy keresgeljek.
De mar most is irtal tobbet." 😂
Hol irtam olyat hogy nem tudok?
Tehát nem tudsz konkrétumot továbbra sem.Ez így csak egy saját magad szembe hugyozása.Volt már ilyen nemegyszer.
Affene a bocskoros gyokereket.
Dehogy teszek igy,olvass vissza.
Persze hogy adom mert valótlant állítasz.Azt írd le hogy hol tettem ilyen irányú megjegyzést mint amit te állítasz rólam!Valótlant állítasz.
Rémlik?
"kár volt kirúgni a habsburgokat tehát jónak tartod ha újra elfoglalnának, 350 évig ők uralkodtak rajtunk."
Amennyire emlékszem 45-ben is a pestet dél felől támadó oroszok mellett román csapatok is harcoltak és soroksár felől azok foglaltál el pestet bár ebben nem vagyok teljesen biztos.
Azt magaddal szemben már rég elkezdted. Beírsz valami faszságot és ha reagál rá valaki akkor adod az értetlent márpedig, hogy ilyen nem is írtál, de igazad van, én vagyok a hülye, hogy megtettem. 😒
Az még hagyján, de elég aljas szabályokat hoztak az általuk megszállt területeken.
Na,megkezdjük a személyeskedést?
Helyes,akkor keresgélned sem kell.Így könnyen le tudod írni pl-ként.
Budapest?
Nem ersz annyit hogy keresgeljek.
De mar most is irtal tobbet.
Nem akartam az összes várost felsorolni.
Azért lehet, hogy igazuk van azoknak akik szerint a sérült kvóta miatt lehet munkahelyed. 🤔
Győrt is ha már ....
Aha értem.Szóval konkrétumot nem is tudsz írni.jellemző rád
Sok.