Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van, de sokkal ritkábban használatos, mint a dehonesztál. Szó se róla, az utóbbi idegen szó se gyakran üti meg az ember fülét.
ne bonyolítsuk(ujjával nemet mutató) ennyi új tudományos új információ elég egy napra 😅
Akkor van honesztál is?
Nem te vagy hülye. De nem ma leszel okosabb. Én díjazom amit és ahogy csinálsz .
hüje vagy? Ma leszek okos 😆
Én nem hiszem, hogy ennyire hülye lennél, hiába győzködsz itt mindenkit 😃 Tudjuk, hogy nagyon, de ennyire... 😅
mára egész okossá is válhatok 😆
dehonesztal: leszol, becsmerel, alaz
máris sokat tanultam ma 😅 "dehonesztálóan" na most akkor ez micsoda?
Billentyűk leütése meghatározott sorrendben jellemzően billentyűs hangszereken játszókat illettek irigylően, dehonesztálóan ezzel a jelzővel: klimpíroz. 🙃
én pl. elvesztem a klimpírozottnál azt se tudom mit jelent 😅
Igen az is homályos.50%, hogy eltalálom. Vagy igen vagy nem 😁
...én most kapcsoltam be, hogy írtad... mert emlékeztem, hogy régebben volt ilyen, de évek óta nem láttam. Most megint van! 😁
iskolában voltak ilyenek, de én ezeket már legalább 30éve elfelejtettem
valahogy a böngészőben is kikapcsoltam a piros csíkozást szóval a nyelvtan nácikkal szemben védtelen vagyok
...van még az egyelőre/egyenlőre, fogadjunk, hogy azt is elhíbázod! 😅 mert azt 10-ből 9 elbaxxa 😁
Igazad van. A különbség/külömbség a másik örök hibám. Félek ez már nem javul.
Azért meglep ,hogy ez volt az érdekes abban amit klimpíroztam és nem a rendszer kritizálása.
Rosszakaróim se gondolnak lippppppsinek. (Remélem)
A nick név nem mond semmit? ( Segítek: Aki békét akar készüljön a háborúra= Si vis Pacem PARABELLUM) A csengőhangom a Waffen SS idulója. Nekem még mond valamit az övcsatomra vésett Meine ehre heist treue.
Melyik csatát játsszák újra 😂 elég élethű lett
https://www.vadhajtasok.hu/202...
Én köszönöm nem. 🙂
Na, ki nézi meg, hogy niggerfaszcibáló macron hogyan dugja el interjú közben a drága óráját?

https://vk.com/video-211411957_456246467
a lyé is jé(kezeit széttáró)
Én vasárnap megyek kollégám fiának a ktm tyúk első lábait revíziózni.
De még hogy.Én csak sajátot mókolok.
Este,vagy vasárnap.
Első körben le kéne mosni. 🤔
Utána visszaszórom a rendszámtartót.
Majd ki kéne találni hogy megy fel a hótoló. 😆
És kéne egy próbakör.
Inkább motorozzon szépen mindenki. 😎
Sok itt az unatkozó......menjetek inkább pinkihez segíteni mert nem győzi a sok munkát..