Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

májusi munkásokat hitelből szponzorálták
és nem megy ám a végtelenségig , és kis csont is elkopik amit dobtak a népnek 😆
nekem ez a teljesítmény alapú Hofi vicc jut eszembe róla . Na paraszt a disznó mennyit fog fialni ? Hááááá mennyi a terv ? .................................................................................................. biztos ismered 😁
Meg láttad ezt is már
http://youtu.be/VamIeA10-HU
http://youtu.be/I-GYfRcqQJA
Persze idővel megszépül minden ,és most egy fajta romantikával lehet vissza nézni
De senki nem menne oda vissza Bogyon kívül 😂 😂
Menj kínába. Mondjuk jó eséllyel többet kéne dolgoznod kevesebb pénzért mint a hanyatló kapitalizmusban 😂
pedig volt olcsó sör neg ingyen lángos május elsején
amúgy a nép egyszerű gyermekének jobb volt az élete.
teljesen stresszmentes élet, volt jövőkép stbstb
ha ki tudták volna jobban zárni a nyugati hatásokat, plusz ha csak egy kicsivel több esze lett volna a vezérkarnak hasított volna ez a kommunizmus szépen még évtizedekig
Kommunizmusba nem jó hanem kiváló 😂 😂 😂
De azért jó hogy nincs kommunizmus 😉
Persze mert nagyon sz@r ami most van, de azért kihasználja mindenki a kedvezményeket.
Attól kell elvenni aki a legjobban sír.
Fotelforradalmar mint bogyo,kozben behuzza a gyerekek utan jaro adovisszateritest,a rezsibenzint is tankolta forgalmira,es a csirkemellet is arstoppost vesz.
A telexindex kommentszekcioig eljut,de csak olvassa. 🤣
Tehat igazam van,te lélekben egy agymosott fideszbirka vagy.Ezen jot nevettem. 😆
De tenyleg,siman figyellek,csak a keszresutott ellenzeki temakat dobalod be nepszavas,nyugatifenyes cikkekkel.Gondolom a budin ulve reggelente haborogsz egy joizut a telefonon algoritmus felkinalta temakon.
Szoval ha van egy egyedi gondolkodtato temad szolj.
Ne ilyen irígy kerődzőknek felkinalt oktatasegeszsegugylopalőrinc bullshittel gyere.
dehogy veszélyes
kurvára szabad minden, még tenni is ellene
csak ugye egy korlátolt agyú nulla vagy még tiltakozni is csak arctalanul és olyan helyen mersz ahol biztos vagy benne hogy a toltakozásid semmit sem ér
csinálj egy pártot csinálj fasza programot, legyél te a nagyvezér és virágoztasd fel az országot
bár ki megteheti, terd meg ne csak az agymosott balos dumákat másolgasd ki
Minek lenne? Gondolkodni veszélyes! A főni is ezt erőlteti! 😆
És több mint 3 milliónál bevált!!! Ilyen oktatás mellet ugye ez a 2/3-ada a választópogároknak! 😉
"Leülhetsz, egyes" 😀
Mért,neked van önálló gondolatod?
Mert itt amiket elmondtál vagy belinkeltél egyik sem a tied volt.
más országba se kell gondolkodó ember
sehová sem kell ember aki önállóan képes gondolkodni és a környezetét jobbá tenni
csak adófizető és fogyasztó nép kell aki elmegy dolgozni a feladatát elvégzi és ennyi
Miért, kinek kellene? Egyáltalán kell? Ebbe az országba birkák kellenek! Nem gondolkodó emberek!
Szoktam tanulni a gyerekkel, sokszor vicc ami a tankönyvben van! És ezt valahol engedélyezték! A tanárok nem is választhatnak mást, nincs is...!
Töri könyv annyira összeszedett hogy a tanár saját maga írt, időrendi sorrendben helyes, vázlatot diktál a gyerekeknek, mert a tankönyv egy nagy kusza foshalmaz! Környezetből használd az atlaszt felszólítással olyan helyre navigálták(méretarány gyakorlása) a diákokat ami nem fért rá a térképre?!? Tesitanárnak környeztetismeret végzettsége van!
https://nepszava.hu/3195045_pe...
és ezek tanítják a gyermekeinket
már a tekintetén láccik, hogy nem százas..
Hát ha nem zenét oktat, akár még jó tanár is lehet! 😃
Na van itt jó hír is 😬 meg vagyok nyugodva
https://www.vadhajtasok.hu/202...
elfelejtettem még írni, hogy amikor néztem a házat a vásárlás előtt a köszönés helyett megkérdeztem, hogy van e fúrott kút és milyen mélyen van? Mert mondtam ha 51 méter mélyen akkor a vételár felének a felét tudom az ingatlanért fizetni 😅
mondom én, hogy ez vicc 😅
Ha Ők kíváncsiak rá, hogy hány méteres a kutam akkor Ők fizessék ki a szakértőt nekem meg ez a véleményem(kezeit széttáró) Mert egy átlag fogyasztót aki locsolgatja róla a füvet hol érdekli, hogy hány méteres a kútja? Jelentsem be, meg még fizessek szakértőt ahogy írod, hogy 80-100 rugóért 😂 Hát hülyék ezek ép csak, hogy nem forognak (fejét fogó) Azt írja, hogy 50 méternél mélyebb kutat nem kell bejelenteni. Na hát az enyém meg pont 48 méter.(meghajlós) nekem azt mondták amikor 20 éve megvettem a házat és már 20 éve meg volt a kút. Határozottan emléxem rá szóval így, hogy ezzel tisztában vagyok nekem ezt nem kell bejelentenem 😅
Itt az ördög a részletekben rejlik.........az 50m-nél meghúzott határnál, alapból ugye bizonyítani kell, hogy nem mélyebb 50m-nél amihez viszont szakértői nyilatkozat kell ami felénk 80-100000 körül van, nálunk az ivóvíz minőség kb 70-80m-nél kezdődik, de a locsoláshoz elegendő mennyiség is 50-nél mélyebben van és még ott van a többi feltétel. Ahogy írod, még nincs vége, mondjuk nekem nincs kutam, de eajtunk kívül szerintem mindenkinek van.
Nem mi? Ha mégis akkor vajon kié? 😁
kész kabarét csinálnak már ebből a fúrott kút mizériából 😅
Annyit sejtetem,hogy nem kell mindjárt hanyat-homlok rohanni a jegyzőhöz, de úgy látom ez a téma elkísér majd bennünket minden évben(fejét fogó)
https://g7.hu/kozelet/20230518...
néger? asszem ilyet már nem mondunk egy megvilágosult világban(kezeit széttáró)
Trump se az volt... a libsik minden eszközt felhasználtak, hogy eltávolítsák... sőt, neki még a republikánusok is az ellenségei voltak.
de valóban - a Bushok az olajlobby csicskái voltak, Clintont meg a négert a libsi tuggyukkik irányították.
Kennedy nem hinném hogy az volt,mindkettő,le is lőtte valaki.