Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia AGO

írtam neked nem régen a melegen be nem induló GSXR 600k3 ról.
Nos ott tartok jelenleg, hogy amíg vissza nem hül a motor szinte teljesen, addig még ígérni sem ígér semmit, ha lehúzom az ac-t akkor sem ígér sajnos. Valami ötleted lenne rá, h mivel lehet még gond, vagy próbáljam ki teljesen kiiktatni a yoshi modult belőle?

Zsolt
Ago! Ha jól tudom erre a hétre van/volt hozzád beütemezve egy jó barátom frissen generálozott K3 750-ese (O.házáról, K. Csabin keresztül).
Tamás barátom eléggé elfoglalt, úgyhogy lehet, hogy Tőled hamarabb megtudom az eredményt, ha megosztod. Köszi!
Sziasztok!
Gsx-r 600 K3-hoz keresek Power Commandert. Aki tud segítsen.
Köszönöm: Zsolt
S.Gábor,

+36 20 5 AGO AGO
+36 20 5 246 246
Köszönöm az infót.

Kaphatok egy elérhetőséget hozzád? Telefonon egyszerűbb lenne letisztázni...
S.Gábor,

Minden kivitelezhető.

Vannak olyan slip-on dobok (nem bolt-on), amik megegyeznek a rendszerhez járó dobbal.Akár Bódis, akár Akrapovics, akár Yoshimura, akár más....
Persze lehet csinálni olyan slipon-leömlő kombinációt, ami nem az elvárt dolgokat hozza.
Pl. az itthon dobokat gyártó emberek/cégek közül talán egynek van teljesítménymérő padja...

Persze van olyan neves külföldi gyártó is, akinek a slipon-ja -7LE a német motoros magazin mérése szerint egy B-King-en...
Láttam több olyan esetet is itthoni felszerelésről, ahol a bekötő cső 10 centi alatt két 90 fokos "kanyart" csinált, hogy jól nézzen ki. Persze működni nem "működött" rendesen....

Azért tegyük hozzá, hoyg egyszerűnek tűnik csöveket összehegeszteni meg dobot gyártani, de azért az is egy szakma, aminek vannak fizikai alapjai is
Köszönöm az infót.

Annyi kérdésem lenne még, hogy az kivitelezheztő, hogy pl egy leo vince rendszer leömlőjét párosítsam össze az én yoshimura trs tri oval végdobommal? Azt is mondták nekem, hogy ha sima vègdobhoz párosítok sport leömlőt utólag, akkor lehet, h csak 50-60%-át érném el a kívánt hatásnak. Ez tényleg így van? :S
S.Gábor,

Azt az infót kaptam, hogy a slipon-hoz nem lehet hozzá való leömlőt kapni....
hát ha 200k felett lenne, akkor tényleg hagyjuk.

Köszönöm azért a segítséget!
S.Gábor

Nem tudtak fejből árat mondani, mert a "csak" leömlő alkatrésznem minősül, de dolgoznak az ügyön...
S.Gábor.

Biztos 200KHUF felett lenne... érdekes lehet, mert ha az sok, akkor nem futnék feleslegesen köröket...
Egy árat tudnál nekem mondani a yoshi leömlőkre?
S.Gábor,

Volt egy használt belőle, de 2 hete elvitték. Nem hinném, hogy mostanában lesz újra belőle. Nem egy "futó" modell, hogy sok forogjon piacon belőle, használtban...

Yoshimura leömlőt tudunk beszerezni, de biztos aranyárban lesz az új hozzá...
Használt power commandert nem tudtok ajánlani? Vagy csak újakat forgalmaztok?

Továbbá Yoshimura trs tri-oval dobhoz való sport leömlők beszerzésében nem tudtok segíteni? Vagy utólag ez nem kivitelezhető?

Előre is köszönöm a segítséget!

Gábor
S.Gábor,

Sok "értelmes" választásod nincs. Vagy igy hagyod, vagy pedig Power Commander.
Idén kb 3 ilyen motort is csináltunk már...
Költsége mindnenel együtt 120-130KHUF
Üdv.

Van egy Honda CBR 600F4i-m (usa modell). A kérdésem az lenne, hogy érdemes-e rá commandert venni, vagy nem. Nagyságrendileg mennyiben változtatna ez a motoron?
Jelenleg csak egy yoshi trioval dobom van rajta, de akkor tennék rá egy rendszert.

Mi az amit ajánlanàtok?


Előre is köszönöm.
Gábor
SuhancCBR,

Biztos annyi?!
Hát még full gyári a gép(még :D ) a gyári adat 179 Le
GreenJoe,

Egy új Mille-hez van bent raktáron és szerintem az jó bele.70KHUF-ért eladó!

Kábelvágással és átalakítással másét hozzá lehet alakítani esetleg...
Sziasztok!
2007-es Tuonohoz keresek PC-t!Valakinek,vagy más V2-es PC-jét hozzá lehet alakítani?
köszi Ago!
dozer,

Nem mértem még meg ilyen motoron, mi a valóság. Az 1000-es motorokon azért eléggé érezhető szokott lenni, ellentétben a 600-okkal.
Sajna nem tudok több infót adni....
Szia Ago!
A suzuki sv1000-nél ér valamit a környezetvédelmi tiltás kiiktató vagy kár vele foglalkozni?
Külföldi fórumokon eléggé vitatják a hasznosságát.....
Köszi a választ!
Megorzi a beallitasokat termeszetesen.
Sziasztok !

Olyan kérdésem lenne, hogy van a motorba PC. Ha kiveszem az akksit, akkor újra be kell állítattnom, vagy megőrzi a beállításokat ?