Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Zsíír pár agyérgörcs után nem is lett rossz szerintem, kösz mindent, Écsen meg remélem összefutunk
Suzuki GSX-R600 (2007)

leko,

A motor működését többek között a vezérlés és a szelephézag is befolyásolja. A vezérlés lehet itt, ott.. meg esetleg amott is... A szelephézagról nem is beszélve....

Szóval kéne....
Helo Ágó!
Lenen egy kérdésem: Van a motoromban k4 750 PC, viszont a blokk szét lesz szedve vezérműlánc csere, váltójavítás, szelephézag állítás.
akérdésem ,hogy ilyen beavatkozás után érdemes e vagy kell e újralőni a PC-t?
A választ előre is köszi!
Zsolt!
Suzuki GSX-R750 (2007)

Hát most így jártam :D Ez van. :)
Nincs mit.
Amikor bekötötték szervízben azt mondták hogy jó ez a beállítás mert bekötötték gépre :) csak lehet hogy az volt a baj hogy kora tavasszal volt és akkor nem voltak ilyen melegek. Most meg akkor rosszalkodik ha ha bemelegszik 190-200 F'-re.... De köszönöm :)
Talán be kellett volna állítani. Egyébként ha lehúzod visszaáll a gyári állapot.
Sziasztok. Lenne egy olyan kérdésem ha leveszem a PC-t a gépről nem kell semmit állítani rajta. Elég ha leszedem a csatlakozókat? Amióta rajta van azóta melegen alig akar indulni meg bezabál....
Ago

széria Z1000 (03) nál érdemes a PAIR rendszert kiiktatni?

a másik kérdés: 4000 alatt elég gyenguszka ( nekem) esetleg egy power comanderrel vagy vmi mással lehetne ezen segíteni? És mennyi pénz lenne úgy kb?

Köszi
Ago! Visszadobtam a PC-t a motorba, de maradt ugyanaz a tünet, időnként megtorpan a motor. Sőt, rápróbáltam egy másik ER6n ECU-ját is, és azzal is ugyanezt csinálta.
Van F4 I-hez egy használt PC II-m, 25e-ért megválnék tőle. Többet nem tudok róla, természetesen garit vállalok rá.
Hát sajnos ez nem jött össze, Ágó-nál kiderült hogy a dadogás azért volt mert a PC azon a fordulaton valamiért kikapcsol és ujraindul, amit lehetett megpróbáltuk de sajnos egyenlöre nem jó...
Ha már pesten vagyok felhivtam akitől vettem, teljesen korrekt volt visszadta a vételárat és azt mondja neki semmi gondja nem volt vele amit el is hiszek neki..... ugyhogy valhol valami gond van...
(Esetleg valakinek hasonló gond ?)

Köszi a segitségem még egyszer Ágó, Taszáron még PC nélkül de remélem Écsen már PC-vel találkozunk !
Ja most olvastam, hogy másik lövést is említettem a hozzászólásomban.
Azt nem tudom te milyen motorról beszélsz de mi többre számítottunk. Én 158-ra tippeltem, Agó 161-2-re.
Félre értetted!
SV 1000-re lőttek mind a ketten!
De ez a lövés attól függ, milyen nagy vadra vadászol!
ddt500,

153LE keréken, azaz 175.9LE főtengelyen.....
és milyen érdekes, 175LE a gyári adat

Biztos "szokás szerint rosszul mér" a pad...
ddt500,

153LE keréken.. :)))))
Mesélj Ágó! Hány paci lett a ZX-10R?
Én már jártam a "gyöngyösi műhelyben"! Nekem Ago lőtte be a gépemet (FI tuner), a barátomét pedig Végh Jana gyöngyösön (PC III). Én úgy gondolom, hogy ez a két név elég elismert ezen a szakterületen, nem hinném, hogy bármelyik mesterrel mellé lehetne lőni.
Nincs mit.