Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dynojet Quick Shifter gyorsváltó kapcsoló GSXR-hez eladó.
Gondolom még más típusokhoz is jó.
4-102 PUSH, és van hozzá egy 32104050 rúd is...
30e Ft
zozor1,

Egy PCV-ös van, ami R1 (2007-2008)-ban volt és az injektorokra volt kötve.
Az lehet jó bele, de látnom kéne hozzá a motort...
Ára: 50KHUF
helló!
érdeklődnék hogy nincs -e véletlen a polcon vagy a látókörben elfekvőben egy R6 2006-2007 hez használt powe commander?
Én meg a reakciódat nem értem (?!?!?), mindegy is, én arra céloztam hogy pl. a fokozatkijelző ugyan az mint amit a heal tech készít, annyi az eltérés, hogy azon heal tech logó van a prop techen meg prop tech és olcsóbb. A pontos történelmi hátteret te biztos pontosan ismered.
Vagy a prop-tech-nek van köze a healtech-hez?! mert lehet így is kérdezni....

De a megjegyzésedet nem igazán értem?!
Írtam, hogy nincs köze?! Vagy valami hasonlót?!
Mi nem szerelünk Prop-tech-es termékeket, mert nincs nálunk olyan.
Vannak termékek, amit közösen fejlesztenek és vannak termékek, amit külön.
Pont a szóban forgó X-Tre Power Box külön fejlesztés....
A heal technek azért van valami köze a prop tech-hez nem? Én úgy tudom, hogy van... lehet rosszul.
Ago motors,

Értem főnök ! Egy egyedi nyitott rendszerem van,hozzá K&N versenylégszűrő eddig. Szerintem találkozunk még mi hamarosan.... . Köszi a segítséget!
LacziIstván,

Ismét jön a "kedvenc" részem...

Kezdjük azzal, hogy még azt se tudnom, milyen kipufogó, milyen légszűrő, milyen milyen van rajta...
De mindenki azt szeretné, hogy hány LE-s lesz a végére.
1. Aki előre megtudja mondani, az vagy hazudik vagy látnok. A látnokokban nem hiszek
2. Aki egy kipuff+légszűrő+PC beállítása után 20-30LE növekedést hoz ki, az is átver
3. A többi dologról nem szeretnék nyilatkozni....
Ago motors,

Na az király! És kb mire lehet számítani ,kezelhetőség és lóerő növekedés szintjén ezektől a kütyüktől? A gyári érték ugye 185 paci,mi várható,meddig lehet elmenni?
LacziIstván,

Természetesen nem veszíti el a fokozat kijelzését...
Bocsi Ago,akkor valamit elnéztem,lehet az kevert meg hogy nekem volt prop tech a régi vasba. Mindegy,ha jól működik és nem veszti el a motorom tőle a fokozat kijelzést akkor érdekel.
LacziIstván,

Mi a HealTech X-Tre Power Box környezetvédelmi és végsebesség tiltás (bizonyos modellek esetén) kiiktató beszerelésével foglalkozunk, nem pedig a Prop Tech-essel.
sziasztok! valakinek esetleg 2006 os R6R hez használt pc eladó?
Köszi szépen Ago! Látom ti foglalkoztok még emellett a környezetvédelmi tiltás ,és a végtiltás kiiktató prop tech szerkezet beszerelésével is. Nekem volt még a GSR 600 hoz,de hiába tettem bele a Gixxerbe, nem nagyon csinált semmit,és még a sebesség kijelzés is megszűnt,tehát kivettem belőle inkább. Ebben is tudtuk segíteni nekem,mert akkor ez a dolog egybe a power commander bekötéssel érdekelne. Üdv. Laczi István
LacziIstván,

Power Commander IIIUSB: 80KHUF
Power COmmander V: 87KHUF
4 térképes beállítás a nálunk vásárolt PC-hez: 80KHUF
Időtartam: 2-3 óra
Szevasz Ago! Érdeklődnék hogy GSX-R 1000 K9 hez Power Commander,4 térképes beállítással ,kb mennyibe fájna, és ez a művelet mennyi időt vesz igénybe nagyjából. Köszönöm.
Ja, hogy ez valami endurance volt. Értem már.
ddt500,

te ... nem távolba nézés volt, hanem távolba motorozás...
El se látsz odaáig!
volt az 1/4 mérföld is..
Hallom mentél 1/8-ad mérföldön 9,3-at. Az fasza.
ddt500,

ha jaaah...:)))

Azért volt action Lacházán....
Jó de te nem értesz hozzá.
SuhancCBR,

Megtudod mondani PONTOSAN, hogy most mennyi a motorod Lovilag?
ddt500,

Most jó nagy faxságot mondtál.... Szerintem csak 207,34-et...