Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali

hirdetnek egy 06-07 es Z1000 hez való pc III-t az jó lehet 03-as hoz is ?
gixer006,

A tiltás kiiktató nálunk 20K+szerelés
A gyorsváltó 120-tól vannak szettben.
Sziasztok ! Szeretném meglepni tavaszra magamat és a GIXER 600 K6-at egy gyorsváltóval és valamiféle környezetvédelmi tiltás kiiktatóval ! Van valakinek sejtése hogy kb mennyit kóstálhat egy ilyen beavatkozás vagy esetleg valaki akinek van otthon használtan elfekvőben ilyen alkatrész ? Köszi M.
bandita799,

Még megvan.
Telepítő lemeze nem tudom, hogy megvan-e, de a boltban van vagy 100 darab, adok egyet hozzá. Bár sokat nem ér, mert a neten már frissebb van fent, de ezen ne múljon.
Azt, hogy én mikor vettem, az miért is érdekes?!
Amúgy nem vettem, mert az egyik versenyzőnk motorjában van még benne, nem fogom megvenni, mert abból lesz kivéve motor eladás miatt.
Nem tudom miért is érdekes az, hogy mennyit volt használva?! Kb annyit, amennyit az ember két év alatt megy versenyeken...

Remélem válaszoltam minden kérdésedre
Szia!
Megvan még a power Commander?
A telepítőlemeze is meg van?
Mikor vetted és mennyit volt használva?
Válaszaidat előre is köszönöm.
Üdv.:András
Van valakinek tapasztalat az ügyben, hogy jet kit-et keresnék a motoromhoz. A kérdés, hogy az általam talált három gyártó közül melyiket válasszam, Factory, Dyno és Ivan's Performance. Ami adott a motoron, az egy full akrapovic rendszer, sportlégszűrőt és az alany az egy Kawasaki ZX9R 2003.
Köszi a segítséget előre is! :)
Szia AGO!

Olyan kérdésem volna hogy a db killer mennyit vesz el a motor teljesitményéből?
Esetleg mértél e igy motort?
Eladó, használ Power Commander IIIUSB Kawasaki ZX-6R/ZX-6RR 2005-2006-hoz. Ára: 43.000HUF
Köszi Ago!
Köszi a választ!Azt meg kérdezhetem hogy mennyibe kerül egy fékpadi beállítás?És a dyno jet kittre csak úgy vállaltok egy év garanciát ha ti szerelitek be?Vagy más is beszerelheti?
neoka512,

kellene fékpadozás is, kivéve, ha te nem vagy annyira profi, hoyg utcán érzed a beállítások beli különbséget...
Ok !Köszi a választ .Még egy kérdés a dynojet kitthez szükséges fék padi beállítás?Szét nézek akkor a webshoppotokban.
neoka512,

azzal érezhető!
Szia!
Köszi a választ.Nyitott dob van a gépen még azon gondolkodom hogy egy dyno jet kittet is beszerzek a géphez.A k&n szűrővel,és dyno jet kittel meg a nyitott dobbal gondol érezhető lesz a különbség ?
Okés várom a jelzésed!
neoka512,

Ahol szegényen megy a motor, ott nem.. ahol pedig dúsan, ott igen...
Remélem segítettem...
Istifiú,

Egy 200LE-as motorhoz egy nagyon rendbe lévő blokk, komplett kipufogó rendszer és PC kell...

A 200+hoz már egy kis hengerfej meló...

A 200++hoz már nagyobb szelepek, stb..

Zimi83,

folyamatban!
Sziasztok!
K&N légszűrőt szeretnék rakni az F2-es cbr-embe.Az lenne a kérdésem hogy fog e változni a motor teljesítménye érezhetően,vagy a karaktresztikája?
Ago, ment a mail a kívánság listával, illetve ha már itt tartok- tunk egy rendbetett blokkal a comondorhoz mekkora leőmlő kellene a 12esnek a nyitott dobhoz? Hogy értelme is legyen az egésznek. Illetve kb nagy rendszer- dob- komondor- sport szűrő- pepadozva mekkora lóerőt hozhatna? Láttam a181 Le től indultak a 200+hoz mi kellene?
Válaszod előre is köszi!
Ago!

Sikerült utánanézni a hűtőfolyadéknak?
ficak,

értettem én elsőre is...:) Csináltunk már hasonlót, de ehhez a motorhoz nincs hozzá való elektronika...
Szeretném jobban tépni a gázt azért érdeklődök. A gsx-r 750-embe van az a három fokozatos téma, valami ilyet szeretnék az rmz-be is.
ficak,

vagy tegyél egy gázkorlátozót bele... azt is szokták... csak úgy kicsit kisebb a mozgástered úgy...