Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

GreenJoe,

hengerenkénti beállítással: 169KHUF
zöld,

Nem vagyunk annyira híve a gyári csatlakozók levágásának a kábelkötegről, átforrasztgatás, stb... Szerezni jó minőségű vízálló csatikat - mondjuk mi az AMP csatikat használjuk -, átalakítás, azért az se kevés pénz...
Honda VFR800FI (1998 - 196.000km)
118.6 LE / 90.1 Nm
Kawasaki ZX-9R (2002)
156.6 LE / 108,7 Nm
Szia ago!
Jelenleg mennyibe jönne ki egy 07-es Aprilia Tuono 1000 p.commander+beszerelés+fékpadi beállítás?
Ago

Köszönöm a választ. Mivel amúgy is veletek szeretném beállitatni, a beszerelést is vállaljátok?
zöld,

Csatlakozó cserével/levágással/stb... berakható!
Sziasztok!
Kérdésem következő lenne: van egy 908-410es cikkszámu 2004 es évjárattól rsv-hez való pc3-asom, be lehet e szerelni 2001 es évjáratú falco 1000be? a csatlakozok picit eltérnek, a pc3-asé szögletes, a motoré kerek szélű, esetleg beépíteni valami egyéb csatlakozót a gyári vezetékrendszerbe és ahhoz illőt rakni a pcre? Lehetséges? Vagy ha van valakinek az említett motorhoz való pc3asa akkor csere érdekel.
Elindult...
Ha a be nem indulás problémát jelent....
Köszi! Okozhat problémát ha rátöltöm a 405-524-és térképet? Csak kipróbálás szintjén...
Kálmi,

Egyértelműen a "zero map"-et..
Szia Ago!

Kérdésem (kérésem) lenne feléd! Vásároltam egy 2002-es Yamaha r1-et, kaptam hozzá egy PC3usb power commandert! Szeretném belerakni a motorba és ha lehet akkor a későbbiekben nálatok pontosan beállítani padon. De addig is, melyik általános térképet ajánlod rá, amíg nem jutok el hozzád.
A motor paraméterei: -Yamaha R1 2002
-Leo vince SBK dob, a hozzá való bekötőcsővel
-BMC mosható levegőszűrő

Válaszodat előre is köszönöm! Üdv.: Kálmi
hali Kawasaki z1000 hez power commanderIII usb eladó és fokozatkijelző
Szia Ago!

Egyik ismerősöm 2002-es 636-os kawa ninja-ra keresek fokozatkijelzőt.
Milyet tudnál ajánlani? Az még karbis, azoknál hogyan működnek?
Azért én keresek, mert ajándékba szánom!
Előre is köszi!
BenF,

Biztos, hogy ezt a fajta fokozatkijelzőt akarod bekötni. Ez egy univerzális fokozatkijelző, ami nem éppen a legjobb megoldás erre a motorra.
Ez a fokozatkijelző "kiszámolja" a sebesség és a fordulatszám arányából betanítás után a fokozatot, de a te motorodban van fokozat kapcsoló, amiből egyértelműen tudja, melyik fokozatban van, akár álló helyzetben is.
Én inkább olyan fokozatkijelzőt tennék bele...
Helló AGO!

Lenne egy kérdésem hátha tudsz segíteni benne, adott egy fokozatjelző amit be szeretnénk kötni egy Suzuki gsx-r750 2004-esbe, de nincs benne a service manual-jába.hogy a műszeregység kábelkötegén, melyik a fordulatszám jeladó vezetéke meg a sebességé! Tudsz ebben esetleg segíteni?
Köszönöm!
Eladó új Power Commander V BMW K1200/K1300 motorhoz.
Akciós ára: 60.000HUF
Eladó használt Power Commander IIIUSB Yamaha R1 (2007-2008) / Yamaha FZ1 motorba.
Ára: 35.000HUF
Jó rendbe küldj képet. De remélem azért működik?
Rendben, de azért én előtte küldök neked fényképet, mert eléggé karcos és ne legyen ebből félreértés. Ha ezután is ok akkor feladom postán, de ha itthon vagy és időd engedi szívesebben adnám át személyesen.
Köszi!

Ha kell neki akkor majd beugrok érte hozzátok, de szerintem jobban jár ha a webről a legfrissebb verziót használja.
Az ago motortól kaptam egy infót,megelőzve téged,hogy letölthető a program úgyhogy jó lesz simán adatkábellel köszi!
Szia !
Az a helyzet,hogy külföldön dolgozom és kevés időm van otthon ezért kértem a postát.