Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Honda cbr600f4i fs ből mit lehetne kihozni power commanderel meg egy akrapovic kipufogó rendszerrel?
trix84,

Végre nem egy olyan kérdés, amit ha vissza lapozol, pár oldalon belül megtalálod, mert mindenki azt kérdezi csak... vagy már 54.263.428* kérdezték...

A Power Commander nem állítódik el.. ellentétben azokkal a "faszságokkal", amikkel fel szoktak hívni.
Viszont a motor változik. Elég sok alkatrész van benne, ami befolyásolja a motor "működését". Injektor nyitási ideje, benzinpumpa nyomása, szelephézag, benzin minősége, stb..stb...stb.. Ezek miatt időnként érdemes "frissíteni" a rajta lévő térképet.

Sajna nincs olyan "általános" szám, ami meghatározza a frissítési ciklust. Mi ÁLTALÁNOS használat mellett azt szoktuk javasolni, hogy két évente érdemes frissíteni. Persze vannak olyan versenyzők, akik évente akár 2* szokták.

Nálunk ez az felébe kerül, mint normálisan....

Amúgy csak egy megjegyzés:
Ha a motor változik és a megírt térképet "kellene" frissíteni - tehát a motorhoz tartozó térkép is egy idő után már nem 100%-os -, akkor hogyan lehet egy motorra jó a netről letöltött, másik motorhoz tartozó térkép?!
Sziasztok,

Főleg Ago mesterhez szólna a kérdésem, úgy látom ebben a témában itt Ő a guru :)

Gondolkozom egy power commander vásárlásán, tetszik amiket eddig olvastam róla, utcai használatra kellene, nem versenyezni szeretnék, az lenne a cél, hogy optimálisan legyen beállítva a motorom.

Egy kérdésre nem találtam még választ, meddig lehet egy power commander-t használni padozás után? Mennyi időközönként km-enként kell újra beállítani? És ez mennyibe kerűl?
Nem értek hozzá, de mondjuk ha pl. elkoszolódnak az injektorok, vagy szelephézagot kell állítani stb akkor gondolom utánna kell állítani.


freazer,

40.
Szia Ago!
Yamaha yzf r1 2008 mennyibe kerül a Powercommander 3 átnézése ráírása a motorra? nem rég vettem a vasat és nem tudom hogy jó-e ahogy be van állítva. :(
Honda VFR1200 (2011)
Bódis kipufogó
K&N sportlégszűrő
Power Commander V

188.2 LE / 146.1 Nm
köszönöm. megértettem.
sifi,

természetesen engedélyezni és beállíani kell a gyorsváltó funkciót.
Nembiztos, hogy a CD-vel működni fog...
kawaszekis,

Mi nem foglalkozunk holeshot termékekkel.
Ez egy nagyon régi termék. Nem szeretnénk vele szívni...
Szia Ago!

Van egy 2004-es Yamaha R1-em. Van benne egy PC3 USB amit még az előző tulaj állítatott be nálad. (lóerőranglistán szerepel is).
Van hozzá egy Dynojet gyorsváltókapcsolóm (4-102 nyomó).
Megvettem nálad már a pp tuningos váltófordítót. Ezt már fel is szereltem, gyorsváltó is be van szerelve.
Most jönne a bekötés, elvileg ez is meg hogy kéne. Commander csatlakozónál a felső 2 szélsó csatlakozó.
Kérdésem hogy a Commanderbe kell valamit állítani, CD van hozzá...
Köszönöm előre is a segítséged.

üdv: Sifi
kawasaki zx9R-hez nekem a váltó karra szerelt bovden és az ülés alatt található megszakító hiányzik, az rendelhető-e hozzá külön?
erre tudsz -e választ adni.
ha nem tudom vagy nem lehet be építeni a zűd motorba akkor eladó.

vihetitek
köszönöm. van a dobozka meg egy kapcsolóka. a többi nekem nincs meg
meg rendelhető-e a hiányzó alkatrész a működéshez?
Tudom nem nekem szólt,
Sztem ez egy gyorsváltó, ami gyújtás megszakításos elven működik, és szabályozható rajta a megszakítási időzítés. Jó cucc.
kawaszekis,

mondjuk azt, hogy egy elégé kezdetleges gyorsváltó rendszer
üdv ago!
találtam egy alkatrész kupac között egy ilyet mire használható ? megköszönöm ha válaszolsz.
800 fi 2000'evj.
szia Ago.
kb. harom eve raktatok be a vfrembe egy usb3 pc-t.eddig hibatlan volt,most viszont valami gond van.nem biztos,hogy a dyno hibaja,nem igazan tudom mi lehet.. a jelenseg;menet kozben tartom a gazt 4-5ezres fordulaton es olyan,mint ha pillanatokra kihagyna a motorja.ha odahuzod elindul..van,hogy lampanal gondol egyet es leall,de poccre indul..olyan nagy fordulaton is mint 3000alatt,mint ha rangatna.kell a pc-t idonkent utanallitani,vagy nem igenyel ilyet?valami otlet esetleg?
Köszi a gyors választ!

És ha a legroszabb lehetőséget nézem ecu csere, elég egy ecu és ahhoz hozzá lehet tanitabni avkulcsokat vagy komplett ecu + zárszett kell?
Czimby,

ECU hiba, immo antenna, gyújtás kapcsoló, stb..
Immo-t nem irja, hogy lehet kimérni....
Szia Ago!

K5 1000 C42 Ignition Signal hibával mit kezdjek?
Már szét van borítva minden de nem találok semmi hibát.
Az immo tekercsét ki lehet méreni?
A gyujtáskapcsolót szétszedtem,kipucoltam mindent.
Aksi jó.
Ecu csatik megtisztítva, összes kontakt megtakarítva mindenhol, nem tudom mit nézzek még meg.

Járt a moci leállítottam 30s mulva meg már dobta az FI-t....
bogoneoszi:

a kábelkitt gyújtáshoz van, de beszerelhető az injektorokhoz is, de ahhoz nemvan kábelkit.. még...
Ágo, ez gyújtás vagy üzemanyag megszakításos?
Bár már otthon van az Dynojet universal ignition quickshifter-em, csak még kapcsoló nincs hozzá...
Lehetőség van az új, HealTech QuickShifter Easy gyorsváltó rendszer kedvezményes megvásárlására és tesztelésére.
A csomag tartalmazza az elektronikát, a motorspecifikus kábelköteget, a beszerelést és a felprogramozást.
Ára beszerelve 60.000HUF

- Csak olyanon jelentkezzenek, akik rövid időn belül eltudnak jönni beszereltetni
- Használják a motorjukat és információkkal látnak el minket
- A motorjuk utcai kivitel (gyári idomzattal rendelkezik) , mivel fényképek is készülnek a beszerelésről

Jelen pillanatban már csak 2 darabra lehet jelentkezni.
duki,

Sajnos nem tudom megmondani.. olyan nincs, hogy megmondja valaki.
Aki megmondja előre az vagy mentalista, vagy hazudik...