Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Freazer,

Nem volt az hekkelés.. csak rendbe lett rakva...
Ago meg hekkelte az R1-esem :) Super lett D
Szuper
santakukac,

Igen, tudjuk...
Ago!

Honda CB600FA (2007-) PC kérdés

Van egy gyári kipu rendszer nyitott dobbal
Szeretnék egy PC-t, gyorsváltót, de mielőtt elindulok bankot rabolni, gondoltam megkérdezem, hogy ezzel a kipufogó renszerrel tudjátok-e vállalni a dolgot?!?!?
Herélni nem szeretném a rendszert.....

Előre is köszi a választ!
Üdv ezt a fokolható gyújtáscsillagot kaptam széria állapotban ér e valamit a beépítése?
Yamaha speed box eladó 6e ft-ért.A képen látható milyen yamahákhoz jó.Posta oké.Érd:zoli_motor@freemail.hu
10 ezret?Nem sok,de annál még mindig jobb mint nálam porosodjon a polcon valahol! Ha állod a postát mellé,akkor rendben.....
monsterduc,

10KHUF-ot adok érte max.
Jó lesz a vitrinbe, hogy volt ilyen PC is...
Sziasztok!Van egy eladó pc II-esem K1 750 en volt,cikkszám alapján megtudod nézni,hogy valamihez kompatibilis e még!?Ár 20 ezer,ebből még egy valamennyit farigcsálhatunk.... :)
Agona meg nagyon szépen köszönöm a gyors teljesítést!
Nem haragszom,de ha olvasnál látnád h nen kérdeztem h van e készleten!másik nem az van írva h telefonon egyeztetett időpontban hanem hogy egyeztetett időpontban!nem tudom mért baj ha igy intézem!egy ártatlan kérdésből indult itt a rendelés.
Ne haragudj,de a telefonszámot is megtaláltad a weboldalon?
Csak mert ha esetleg felhívnád,ha már oda van írva hogy telefonon egyeztetett időpontban....
Itt kérdezgeted Ágótól,hogy van-e készleten,meglesz-e a héten stb.-ezért is írtam hogy egyszerűbb felhívni.
Istenem!istenem!néztem a nyitvatartást!egyeztetett időpontban!ezért írtam ha nem gyanús!mert csak miattam nem kell h nyitva legyen,ezért kérdeztem hátha valaki miatt bennt lesz!de mindegy,erről az oldalról megszoktam az oktató hozzászólásokat.
Az isten szerelmére,2 perc kiderítened:nyitvatartás
HELLÓ! Szombaton nyitva vagytok?
Helló!a honlapon megrendeeltem a fokozatkijelzot!a héten megjon?
Köszönöm!
peto88,

általában mindig van raktáron
Ok!ha ugy van jövő héten meg tudjuk oldani a megrendelést?
peto88,

Itt benne van minden infó:
http://www.agomotors.hu/websho...

Posta nem, futár igen.
Ennek mekkora a kijelzője?
mert a nagyobbik típust nezegette anno!esetleg olyan van?
Postázol is ha szépen megkerlek?:)
peto88,

Ez kell neked akkor:
http://www.agomotors.hu/websho...
Helló Ago!
tudom nen a topikhoz tartozik de azert kérdeznék.
Fatterom szülinapjára szeretnék neki fokozatjelzőt de nem tudom hogy motorspecifikus vagy tanítható kell e az ő motorjára?
Honda Varadero xl1000 2002 karbis.
Ebben kérném segítséged(válaszod).
Meg láttam hogy árulsz ilyeneket.
rendben :)