Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Oppá, tényleg az. A másik képen mintha guzzit olvastam volna. A morini blokk, meg a 2 ló viszont stimmel.
Motobecane az francia márka.
Pofás masina tényleg!
De ez olasz. Moto Guzzi, a négysebis morrini blokkal. Beszéltem a tulajjal, szerintem még ebből a szerény árból engedne, csakhogy ez 2 lovas ,egy kissé gyengécske. Viszont nagyon pofás...
Szerintem a franciák finom sajtokat, pezsgőket készítenek, de műszaki alapjaik ingatag alapokon feküdtek mindig is. Ha valami jól sikerül, abból sokat eladnak(árának függvényében), de ha nem, akkor lesz valami "ritka". Én nemmel szavazok...
Érdekes kis gép eladó a veterán aprón. Mi a véleményetek?
Akkor valszeg az a megoldás, hogy aki a blokkot cserélte, az a többi alkatrészt ( tank, ülés, stb)egy másik motorból ( Imola, Vagy Cobra II., Daytona)
Rakta át Egyébként ilyen színű fényezés nem nagyon volt gyárilag egyik típusnál sem szerintem, Persze nem tudhatok mindent én sem! Természetesen.
Van.
Méretek kellenek. Van több főcim csak nemtudom melyik a monzáé. Mivel a hosszok változnak a kuplungoldalon.
melyik fajta?
üdv kis segítség kellene nekem létezik olyan hogy a km óra kiakad és ujra kezd számolni???? :O
Csak nem a gyári kiskönyv, amiben 1978 tól részletesen benne van az összes tulaj bejegyezve.Egy bejegyzés van egy blokkcseréről, abban ott a másik blokk száma, emiatt lehetett vizes blokk benne.Viszont a fényezése gyári, nem ujrafujt, és a tank, oldalidom, faridom, fejidom is azonos szinü,igy elég nagy a zavar hogy most akkor mi van pontosan.
Ilyen kerekek voltak Monzában, Daytonában, és Cobrákban is, de ez a fajta tank és ülés a Daytonában, Cobrában és az Imolákban volt. Monzában nem!! Ezért mondtam, hogy ez Daytona lesz. Azoknak a 99%-a vizes volt, Monza meg sose volt vizes. A papír meg sok mindent elbír mint tudjuk! Sajnos!!
Üdv Toomydred!
A gmail-os email címed él? Mert arra küldtem levelet!
Üdv! Kb 5 darab hever nekem a polcon ilyen, haérdekel irj, adatlapomon találsz elérhetőséget.
Üdv Mindenkinek!
Van egy Puch Monza 4 sebességes blokkom, aminek hiányos a kuplungaja, vagyis egy rész hiányzik belőle (amit csatoltam is).
Valaki tudna nekem segíteni ennek az alkatrésznek a beszerzésében esetleg van e valakinek eladó? Nagyon megköszönném!
Igen a kerekei miatt, lehet monza, de tényleg katyvasz.
Papirjai szerint Monza 6os :D viszont levegősnek kellene lennie.
Ez szerintem idom nélküli Daytona.
ez frankó daytona, csak vizes
Ja két fotó még:
Sziasztok!
Ígéretem szerint írok a ma megérkezett hűtőkupakokról, amiket végül egy Német cégtől rendeltem meg. Szerencsére a kupakok hibátlanul passzolnak a Cobra hűtőkre és nyitási nyomásuk is megegyezik az eredetiekkel (0,9 Bar). Jól jellemzi a cég korrektségét és persze "talpraesett piacképességét" hogy a honlapjukon lévő hűtőkupak fotóját az általam leméretezett Cobra kupak fotójának elküldése után már másnapra (múlt kedd) ellátták méretekkel, jelenleg is úgy látható.
Majd mivel a honlapon csak a Deutsche Post nagy összegű küldési ajánlatát tudtam csak választani a szállítással kapcsolatosan küldött ismételt levelem alapján egyedi GLS-es szállítással kalkulált előszámlát készítettek, melynek átutalása után már küldték is a csomagot. Bárcsak mindig ennyire korrekt hozzá állást tapasztalna az ember internetes vásárlásai során.
A termék linkje:
http://shop.kuehler-rath.de/Zu...
Mindenkinek köszönöm a támogató hozzászólását. Üdv: András
Akkor ezek szerint kicsit unatkozott valaki.
NEM!
nekem van üres blokkházam:) csak a hirdetés nics sehol...
http://www.jofogas.hu/hajdu_bihar/Puch_Cobra_6_sebesseges_motorblokk__mukodokepes__vizhuteses_46202355.htm?first=1

Jófogáson találtam. Működőképes de törött a blokk a lánckeréknél. Ez volt pár hónapja valami Derbi vagy nemtudom milyen enduro vázban és 15 ért adta az ember kb 20 perc alatt elkelt a blokk