Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Irtam egy személyes üzit, majd reagálj.
Mi van ezzel a fórummal? Hová tűnt mindenki?
Lenne valakinek eladó, használható jó állapotú monza főtengelye?
Tudomásotok szerint adtak ki 6os Monzát Daytona tankkal, üléssel, faridommal?
Legutobb a Cobrához tőle vettem alkatrészeket, de már akkor se volt mindene, azóta meg eltelt már egy kis idő,régóta nem hirdet már.
Toomydred hali Azt hiszem ha jól láttam nála van.


http://www.sokmotor.hu/hirdete...
Sziaszok!
Érdekelne, van e valakinek elfekvőben Puch Monzához tank, ülés, valamint az ülés aljára a takarók farokidommal?
Sziasztok!

A képen szereplő Motoplat elektronikát keresem egy Gilera RC 250 típusú motorhoz, ha esetleg van valakinek valami hasonló, valamilyen más motorból, kérem írjon nekem.
Köszönöm!
Kedves Pimpa! Köszi az ötletet. Úgy tűnik megoldódik a probléma, találtam egy Német céget, ahonnan küldenek két új kupakot, a megadott méretek és nyomásérték alapján. Ma utaltam az árát, ha megérkezik és jó akkor felteszem a cég elérhetőségét és a kupak kódját ide. Ha nem akkor valószínűleg majd magamban morgok egy kicsit. (a két kupak postával 38 EUR (11 EUR/db plusz posta 16 EUR)) Mindenkinek köszi a segítő hozzászólásokat.
Kedves pimpa. Nem tudok pontos tipust, quick-re hasonlít, de nem pont ilyen:
http://www.autogallery.org.ru/...
Eddig 120,000Ft volt rá a legjobb ajánlat, 100,000 alatt értelmes simson sincs.
SS50 egyáltalán nem ritka motor 4db volt nekem belőle.
Lesz majd kép, de nincs sok időm, a műhely egy picit messzebb van tőlem. Lakásfelújítás zajlik emellett be kellene még fejeznem 2 veterán autót is, a rohangálós kocsim is javításra szorul, az asszonyét összetörték, ezer a baj.
Megemlítettem itt a fórumon, mert úgy látom szeretitek a kis köbcentis régi 2t vasakat.
Elkelt a sachs...
Sachs elado ajánlat ide teloszámra 30 5129874
Tisztelt SeduEz így nagyon tág amit le írtál az ár is meg a motor típus is Az NSU elég sok motort gyártott ezért jó a fénykép :-))
Az ár?? egy simson áráért?? Én 20ezerért is láttam simsont meg 200 ezerért is?? nos ez megint nem egyértelmű vagy azt írod csere SS50 re

Egy Honda SS50 re gondolsz?? Az ugye tiszta hogy az már ritka mint a fehér holló?? :-(( Nekem volt egy de voltam olyan hülye hogy el pazaltam.
Szóval ez is elég kínos kérdés,
Tegyük már tisztába a dolgot!!
Mit is szeretnél pontosan?? Mennyit is kérnél ? Mi is a motor pontosan amit kínálsz ? Légyszíves tedd meg a kedvünkért hogy írsz pontosabb adatot és kb valami árat. ha már képet nem akarsz.

Köszönjük.
Lehet egy ötletem? Nos amint látom a kupak meg van és amint látom csak az a baj hogy el van repedve? Ugye? Miért nem forrasztatod meg?? Egy ügyes szaki 3 perc alatt lángal rézzel pik pak meg cinálja. Vagy még meg kockáztatom mert ha jól látom Sárga réz az anyaga Ónnal is forrasztható lenne És már be is töltené ismét a szerepét. Vagy az nem jó??
Milyen NSU? Milyen típus
Üdv Urak! NSU 1954-es nagyon ritka motor érdekel valakit? Szombatig szeretném eladni, nincs kedvem/helyem a kocsiban kicipelni a börzére. Motorja forog felújítandó állapotban van. Ár: egy felújított motor piaci árának negyede. Esetleg cserébe ss50 érdekel. Képeket nincs időm készíteni, akit érdekel eljön, örül neki hogy van egy ritka és feltehetően értékes motorja egy simson áráért.
Ha jól emlékszem a KE70 toyotának Hasonló a kupakja ha jól emlékszem.
Köszi!
Azért teszek fel egy fotót a problémáról, meg a méretekről (hátha...):
Nála érdeklődj "Kühlerdeckel" ügyben... Hátha...
https://www.willhaben.at/iad/g...
Szia!
Vettem használt, hasonlónak tűnőt, nem volt drága de nem is volt jó rá. Nagy segítség lenne a kijárt út ebben az esetben.
Azért köszi...!
Szia afitos Én csak ötletként írom: Nem lehet hogy más motoré jó rá??
Tudod a puch kobra vízhűtés rettentő ritka de pl ktm be van sok ami vízhűtéses.
Próbáld azt hátha van olyan aminek a kupakja passzol.
Sziasztok!
Segítségre, vagy ötletre lenne szükségem.
Mindkét Puch Cobrámon tönkrement a hűtősapka. Mindkét hűtőkupakon elrepedt a kisebbik préselt réz lemezkarika, ami belül zárja le a hűtő száját, és egy picike rugóval terhelt szelep van eredetileg belepréselve. A pici szelep, pedig kiesett belőle, bele a hűtőbe. Ugyan kivettem a pici szelepet a hűtőből, de nem lehet a kupakba visszatenni, mivel a repedés miatt nem rögzíthető, be sem ragasztható, így viszont a kupak nem tartja a nyomást a hőtőrendszerben.
Az a kérdésem, hogy valamelyikőtök szembesült e már ezzel a problémával, és sikerült e orvosolnia.
Az összes általam ismert Osztrák (és Német) alkatrészbolt honlapját kutatva is csak komplett hűtőt találtam ami rendelhető (96 EUR) ,kupakot nem. Abban kérnék segítséget, hogy két darab jó hűtőkupakot szeretnék vásárolni vagy gyári újat vagy utángyártottat (hátha tud valamelyikőtök segíteni, hogy hol lehet kapni?). Vagy ha tudtok olyan egyéb típusú motort (vagy autót), aminek kupakját fel lehet tenni a Cobra hűtőjére, egyaránt lezárja a hűtő külső és belső peremét és a szükséges túlnyomást tartja meg a hűtőrendszerben, akkor kérem írjátok meg.
Kérem, ha valamelyikőtök tud, segítsen nekem. (afitos@freemail.hu)
Köszönettel: András
Szia! Küldtem e-mailt.