Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

8ezer
Sziasztok!A megmaradt Puch-Cobra alkatrész eladó!Kipufogó,karbulátor kocka lámpakeret,és egy tank embléma egybe 8ezer ft
Ez így garantált rabosítást generál.
csinálj egy kamu külföldi adásvételit. és honosítod és lerendszámoztatod OT-re és ihajduhaj. vagy magyar adásvételit.
Keresd a müszaki vizsga matricáját meg, onnantól gyerekjáték minden papirját kikérni, igaz 150euro a mutatvány.
Valami ötlet hogy egy OT képes M125 Puchot hogyan tudnék itthon lepapírozni ha az osztrák okmányai elvesztek? A motor újszerű állapotú. Be is rakok egy képet róla. Nem, nem eladó még jópénzér' sem, saját gyűjteményi darab.
Igen, beszéltem a tulajjal, de akkor már valaki úton volt hozzá.
Milyen cobra? Van róla kép? Az a kék ami 200 körül volt fent?
Puch, vagy sachs motorosat?
tud vki még vmi eladó ktm cometeket? :\ mert nem nagyon találni hazai oldalakon...
Rendesen kihalt ez a fórum!
Kár, hogy nem itteni fórumoshoz került. Nagyon igéretes project volt.
Na, kié lett a cobra?
Közi a segítséget!
Csoporttársak!
Érdekelne, itteni vette e meg ma a Veszprémi piacon a Puch M125öst, a KTM Comet Crosst, valamint a KTM Pony2est?
Mire kérdeztem már eladták, azért érdekel.
Esetleg nem tud valaki egy DB200 as Zündapphoz szintén kapcsolási rajzot? Amiben bennevan az áramfejlesztő rész is.
Urak!
Van valakinek elfekvőben KTM Okay-hoz gyújtótrafo, és kapcsolási rajz?? Kézi három sebességes Franco Morini blokkos.
Én is írtam emailt!
Írtam e mailt.
Hozzatok zavarba egy jó ajánlattal.Nálam nem fog elkészülni soha de ha valaki érez magában kellő lelkesedést akkor vágjon bele itt az alkalom!Sachs 50/6 swd, osztrák piacos, 8,25 lóerős, vannak még hiányai bővebbet mailben. Fényezésre előkészítve.
Paypallel.
Paypal vagy devizautalással fizettél náluk? (Zundapp.com)
A másik kettőt ismerem, én a moped-garage , disa-mopedstore oldalakról is szoktam.
Igen, külföldről vettem az alkatrészeket. Hűtőt meg tankot az ebayről licitálással. Új cuccokat meg a zundapp.com-ról (meglepődtem milyen gyorsan megérkezett a csomagom, jó nagy választék van az alkatrészekből és küldtek ajándékot is ), a zuendappdienst-shop.de-ről (innen kicsit több volt a házhoz szállítási idő, de rendben megérkezett a csomag, bár az első teleszkóprugó amit árulnak rövidebb, mint ami a motoromhoz való és úgy van megadva, hogy a legtöbb modellhez passzol). Meg rendeltem már párszor a mopedpart.de-ről is.
A mocit Csanytelekről hoztam el, elég ramaty állapotban volt. Raktam is fel róla képet.
Köszönöm!
Nagyon tuti! Te is külföldországból vetted az alkatrészeket?
Hol vetted ezt a motort? Pesten?
Gratulálok hozzá!