Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hónapok óta ez az első figyelemreméltó gép, ami eladó. Hercules kx5 a használt motoron...
Igen, megkaptam! Köszönöm. Nagyon jó hangja van, igen komoly kis gép!!
Elküldtem, remélem megkaptad!
blackdolf@gmail.com a címem. Köszi.
Videót ide nem lehet tenni, de az emailedre küldök, ha megadod...
Van egy ismerősömnek egy eladó Kreidler Florett K54 31CH ja ilyen mint a képen csak még a lábvédő is megvan hozzá.
Ha valakit érdekel az úgyis megtalál.
8 lovas vizes 6 sebis blokk van benne. A Puchi kezdte a felújítást, de ez több mociból van ôsszerakva, szóval nem eredeti. Viszont, szinte mindenben egyezik az eredetivel.
milyen blokk volt benne? legyezőhengeres? és milyen volt előtte állapot? :O mert volt nekem pont ugyan ilyen csak tűzpirosba csak megbántam hogy eladtam...
Röviden, tömören. Oda basz ! Gyönyörű! Egy jó videót tehetnél majd fel, amin hallani milyen a hangja gyorsulás közben!!
a képeket csak a másik gépemakarta felrakni. Vélemény jöhet.
Rég nem történt semmi a fórumon, gondoltam megmutatom a mostani projectet. A kaszni már összeállt, az elektromos rendszer még nincs kész. A Paioli telóval sokat kinlódtam mire jó lett. Csak apróságok hiányoznak.
Irtam üzenetet, majd nézd meg.Privátban megtalálod.
Már nincs meg...
Helló.Érdeklődnék,hogy megvan-e még a kreidler?Köszönettel Tamás
Én csendben csnálom a cup replica ''replikát'' :-)
Rakd fel alkatrész kategóriába. Úgy menni fog!
Mi ez a nagy csend itt? Jófogásra már motort sem tudok felrakni hírdetni mert pénzt kérnek érte.
Sziasztok!
Suzuki vl 800 -as intruderhez keresek nyitott kipufogót!
A motor 2005-ös évjáratú! ( lamda szonda is van benne!)
Üdv mindenkinek Tamás!
Használt de jó állapotúm van ha érdekel.
Hogy mik vannak? Valaki gyorsan lecsapott a zündapp gts-re a jófogáson. Ezek már nagyon ínységes idők...
Hello.
Magyarban nem hiszem, ausztriában biztos kapsz. 2500ft/db áron mérik.
www.rbo.at
Viszont!
/Nálam az a hiba fordult elő ,hogy a rugók is gyengébbek voltak a kupplungban és csak az együttes csere hozta a várt eredményt/
Sziasztok!
Kérdésem az lenne, hogy egy Puch Cobra GTL 1981-eshez kuplung lamellákra lenne szükségem. Lehetőleg újra.
Magyarban betudom szerezni őket? Esetleg lenne valakinek?

Előre is köszi a segítséget!
Valakinek eladó monza esetleg?
az baj hogy magyarban 90 %-a így oldja meg. a meg nem akkor a fele alkatrésznek landol a netre vagy a méhbe vézgi. :(
Kép alkatrész oldalon.Sziasztok!