Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Felraktam igen szépen a helyére ment minden passzentos ahogyan kell
Ha vkit érdekel: 70' körüli CIAO moped (PX 50) megnyerő áll.ban zajtalan motrral, megválnák tőle.
Lassan végzek a sárga Kreidlerrel volt jópár hibája de alakul ha minden jól megy ma felkerül a hengerszett
Minden ami Puch. Leírások, használati útmutatók, stb. Miért fáj az neked, ha valaki ilyet gyűjt? Sokmindenem van már, de még így is hiányos a gyűjtemény. De a rosszindulatú megjegyzéseket inkább tartsd meg magadnak. Üdv.
Puch Typenschein gyűjtemény mi? :D Szerintem itt mindenki érti hogy Osztrákoknál el lehet adni nagyon jó pénzért azt a kis füzetecskét. :)
5 tonnás csőhajlítót tudok eladót.
Gyűjteménybe keresek régi Puch leírásokat, "typenschein"-okat. Ha valakinek van eladó, ne habozzon.......
Üdv.
Nekem a jet-en is a magasabb kormány van, tehát az is nagyon kényelmes. A nagyok meg elve jobb ergonómiával jôttek ki.
Használtam eleget Kreidlert.A k54 Tm be belement kb 5-6000 km. Nekem legjobban menetkomfortra az M50 Jet és az M125-175 jött be. Nagyon kényelmes motorok.
Ha kész lesz, akkor állítom, szeretni fogod. Valahogy mindegyik fölött van minőségileg. Én ezt használom a legtôbbet. Talán csak a kormányát kéne kevésbé sportosra cserélni, de persze fiatalon én is a '' csutka '' kormányt szerettem...
Várom már hogy összeálljon. Viszont ettől majd meg kell válnom mivel belefulladok a sok motorba már itthon nem tudok elég időt szánni mindegyikre.
MIvel befejeztem a Honda cafe raceremet most bele szeretnék vágni egy JAP vagy BSA blokkos deszkapályás motor építésébe és ahoz kell pénz mivel kell vennem csőhajlítót meg co2 hegesztőt.
Pont ilyen méret van a sachs-ban is.
Pontosan, ahogy írtad.
Itt mi és melyik adat ha esetleg kérdeznék a boltban. Elfgondolásom szerint belső átmérő, külső átmérő, hosszúság.
Rendeltem nemrég új dugattyűt, abban a szettben 14x18x13-as van.
Kos mosással kezdtem mivel állt vagy egy évet úgy hogy hozzá sem nyúltam. Jut eszembe tudja valaki a csapszeghez való tűgörgő méretét? Mert azt nem küldtek
Tegyél fel képet róla.
Köszi. Lehet egy ügyes kasztnissal lemásoltatom a másikról ha nem találok. Viszont jó hír hogy 75 ezerért amit küldtek hengerszettet keménykrómos és nem vas henger jött nagyon szép. Persze nem gyári de szép
Az enyémre Ebay-en vettem a blokktakarókat. Seitenblech néven voltak fent.
Eladót én sem találtam, csak tm-re való van az ebay-en.
Sajnos nem találtam. Ritka dolog lenne vagy csak ügyetlenül kerestem?
Vettem egy szett hengert hengerfejjel ha már ottvoltam majd jelentkezem a felrakásával meg a motor rendberakásával.
Seiten deckel, motor verkleidung, für kreidler rs rechts oder links
Vagy ha van valakinek eladó mindkét oldalra akkor vevő lennék rá.
Valakinek valami ötlete hogy milyen néven tudok találni Kreidler RS hez ebay en blokktakarókat?
Ezen a fórumon aztán be van halva minden! Kár érte.