Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok. Zongsen 250 quadon hogy kell motorolaj szintet ellenőrizni?
Sziasztok. Polaris Sportsman 800 Rendszámos ról mi a vélemény? Ha megvásárolom később eladással nincs gond?
Köszönöm a segítséget.
Sziasztok fórumlakók!
A segítségetekre lenne szükségem elektromos szivató bekötéséhez. Pár napja már keresgélek de semmi használhatót nem találtam. Váltóáramról vagy egyenáramról kell működtetni?
Sziasztok.
Kymco quad olyat csinál,hogy ráadom a világítást és leáll a motor,az mitől lehet?
Nem volt piszkálva,random kezdte el,valami vezeték szétjöhetett és letestel vagy mi lehet?
Köszi a választ! Már szétkaptam jobban a karbit, ezt alulról lehet állítani, de rájöttem, h felesleges. Raktam bele új (úszó) tűt hátha nem zár le rendesen. Az alapjáraton állítására van ötletem, majd hétvégén lesz időm, kipróbálom.
A tű helyzetének semmi köze az alapjárathoz, nem befolyásolja az alapjárati keverékképzést. Az kb negyed gáztól háromnegyed gázig játszik. Az, hogy sokat kaphat, lehet a benzin szint miatt is.
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni, karbi kérdésben. Van egy Honda TRX 400 EX (2005) quadom, amit nemrég vettem. Hibajelenség, hogy a túlfolyón csöpog a benzin, illetve szerintem sokat is kap. (enyhe fekete füst). A másik érdekesség, hogy az alapjárat alacsony és már nem tudom feljebb állítani. Gondoltam a tű helyzetén állítok, de mikor szétkaptam meglepődtem , mert csak egy horony van. Ez vajon gyári tű? Tudok venni valahol állíthatót? Esetleg más ötlet? Köszönöm!
Sziasztok! Elmondanátok hogyan kell quad féket légteleniten első!
Sziasztok. Ez engem is érdekelne a térkép a quad útvonalakról!
Sziasztok,
Tudna valaki segíteni, hogy hol tudok letölteni térképet, hogy hova lehet behajtani quaddal és hova nem? Hol vannak védett területek és hol nincsenek?
Előre is köszi!
Hello,kérdésem a quadodra vonatkozik,van e tapasztalatod ,hogy hosszu tavon terep felezővel képes e stabilan teljesiteni több kmrem.
Sziasztok!

Totál amatőr vagyok a quadok világában, viszont elhatároztam magam, h az utcai motorom mellé vásárolok egyet. Utcán is szeretem az erőt (1.2 VFR), így valamilyen nagy teljesítményű, 800-1000-es ATV-ben gondolkodnék. Konkrétan a Polaris Sportsman 1000-rel szemezek. Mi a tapasztalata az amerikai márkával? Mennyire megbízhatóak ezek a gépek pl. egy Honda-hoz ( :-) ) képest? Ahogy néztem a videókat, amolyan összvér. Kb. (az én quad tudásom mellett pláne) sportquadként és munkagépként is helyt tud állni. Gyárilag csörlőkel, lámpákkal, vonóhoroggal (legálisan) és persze rendszámmal elérhető.

Köszönöm!
Sziasztok. Kérdés Suzuki Ltz 400 Quad.-on. A motor adattábláját hol találom? Köszönöm a választ!
Sziasztok!

Van valakinek eladó bilincse Leo Vince X3-hoz? Esetleg hasonló?
Somogy, zala megyéből van itt rendszamos quados?
Ltz 400at keresek. Papír ,jólenne . Naponta nézem de hátha nem hirdeti valaki.
Ltz 400at keresek. Papír ,jólenne . Naponta nézem de hátha nem hirdeti valaki.
Üdv mindenkinek!
Öcsémnek lenne egy 250es wexxtor quadja, es olyan baja lenne hogy az onindito es a lendkerek kozti fogaskereket folyamatosan osszetori gazadasnal..
Valaki tudja mi okozhatja ezt?
Valaszokat elore is koszonom
Elnèzèst mindenkitől! A benzin gondok voltak,tartalèkra állítás után a problèma megszűnt! Elnézést mègegyszer
Üdv mindenkinek szeretnèm kèrni a segítségetek,van egy suzuki ltf ozarkom ami a mai napon ,megijesztett" fèl óra qudozás elteltèvel 3-4 váltáskor durrant egyet nem foglalkoztam vele különösebben mèg rá 10 percre a dadogás fel nem erősödött ès nem is ment lehörgött
Szia aktuális még a kérdés?
Nekem 1 Polaris, rendszámos quadom van, de én Békés megyében lakom.
Viszont szeretnék túrázni arrafelé.
Üdv: kisherceg
https://www.kepesmotor.hu/bran...
A gyerekeknek nem jött be a quadozás, egyedül meg nincs kedvem menni. Így eladó a moci, ami szinte szalonállapotban van 250km-el.
sziasztok segitség kellene. Vettem a kisfiamnak egy 50cc mini quadot. Tetszik neki de az a baj hogy nagyon megy a quad. Kiprobâltam én is kb 40et megy. Hogyan tudnám leszabályozni hogy ne menjen csak 20/kmh?7éves a gyerek
Sziasztok. Ez a kütyü mire való?
Én elsőre termosztátnak néztem, de azt mondták egy boltban, hogy nem az. De azt nem tudták megmondani, hogy mi.
Meg ez egy 150 ccm léghűtéses kínai quad.
Az egyik kivezetésén meg csövet sem találtam.
Esetleg van rendszámos quados somogyban aki szeret túrázni