Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a karburátor típusra keress rá pl:
https://www.ebay.com/itm/Tokyo...
Igen akkor is nehéz.
Rugót kerestem, de nem találtam sehol neten.
Ami benne van csak reménykedtem hogy gyári, de lehet hogy kicserélték szóval erre nem tudok biztosan válaszolni.
Felújító készletet azt vettem hozzá, de ugye abban nincs rugó.
szóval egyenesen is ugyanolyan nehéz a gázkar mint amikor a helyén van?
ha igen ott valami rugó nem az igazi
Azt sajnos en sem tudom, hogy ilyennek kell-e lennie, de en rendszeresen lazitok a rugokon a csuklom miatt (motorbalesetes es viseltes). Ha amugy a kar es a bowden szepen, konnyen jar es kozvetlen a karbin a fojtoszelep akasztolapjat forgatva is erezni, hogy a rugo tul kemeny, ott varialhatsz vele
Próbáltam úgy is hogy egyenes a bowden.
Szorulni nem szorul, könnyen jár. Jó helyen is van elvezetve.
Nem fújtam bele semmit.
Gázkart mikor visszaengeded a karbi jó nagyot "csattan", olyan mintha a nagyon erős rugó lenne benne.
Azt nem tudom hogy ez normális e.
nem ismerem a gépet, ellenben volt már más motornál is hasonló probléma
szedd le a karbit, legyen egyenes a bowden és úgy nézd meg szorul-e, ha nem akkor szarul van elvezetve, ha igen akkor valami mégsem gyári
nekünk szar helyen volt elvezetve hiába volt teflonos a bowden külső csak megszorult, máshol meg nem tudtuk elvezetni, aztán lett csináltatva olyan bowden aminek a belső része hajlékonyabb meg kicsit vékonyabb volt mint a gyári és teljesen jó lett
ja és nem szabad kenni semmivel sem a bowdent, ha mégis megolajoztad alaposan mosd ki petróleummal
Sziasztok.
Nem találtam Yamaha YFZ 450 topicot ezért ide írok hátha tudtok segíteni.

Motor: Yamaha YFZ 450 (2004)

Kérdés az lenne hogy másoknak is nehéz a gázkar?
Bowdent cseréltem kompletten gyárira, de még mindig.
LTZ400hoz hasonlítva egy förtelem. 15 perc motorozás után le akar szakadni az ujjam.
Tudtok benne segíteni hogy mi lehet a probléma? Karbiban gyári alkatrészek vannak (cserélve minden).
Alkatrészek cseréje előtt is nehéz volt.
Sziasztok!
Egy kínai 4 ütemű 110 cm3 quadról lenne szó. Teljesen tanácstalan vagyok, nem tudom mi baja lehet a motornak. Bekapcsolom, alapjáraton szépen jár, hang nélkül, de amikor elkezdek gyorsulni vele valami fokozatosan egyre jobban zörögni kezd, majd ha kb. ilyen 40-50 km/h-nál elveszem a gázt és motorfékkel hagyom lassulni, akkor nagyon hangos a zörgés. Esetleg kuplung hiba lehet vagy valami más okozza a problémát? Válaszokat előre is köszönöm:)
Sziasztok.
Az 50ccm-es felnőtt quadok mire használhatók?
Nem tervezek állatkodni vele,a kertben lenne használva. / elég hosszú a kert,220 méter muharos út és kb ugyanennyi erdei út. Meg több kilóméteres erdős,mezős út van még ha túlmegyek a portámon.
Sokat járok le kismotorral,gyerekkel és a mocit váltanám le erre.
Nekem bőven elég a 30-40-es tempó.

A jelenlegi kiszemelt ami 30km-es körzetben elérhető az egy Kymco MXer 50 lenne.
2020. 12. 30. 14:01quadisznó
Sziasztok van egy can am renegade 1000
Hiba
Be rakom sebességbe elindul magától megy lassan
Mi lehet a hiba forrása
Üdv !
Szeretnék véleményeket tanácsokat kérni qvadügyben. Szeretnék vásárolni kb. 1000000-ft körüli műszakis 2 személyes qvadot közúti használatra. Feltételezem nem kell összkerekes. Milyen tipust, mekkora cm3, érdemes vásárolni.
Köszönöm!!
Sziasztok!
Szeretnék véleményeket pro-kontra az alábbi 2 quadról:
Can-am 2020 Outlander Max XT-P 1000 T vs 2019 Polaris Sportsman XP 1000?
Köszönöm előre is.
Szia!
Így 2 évvel később megkérdezném én is ,hogy mi lett a Polaris vásárlásból mivel én is hasonló cipőben járok?
Szia 200.000ft-ért még kínaiból is szart kapsz!
Hello!
Lenne egy kérdésem felétek akik jobban ~rtenek hozzá! Szeretnék vásárolni egy quadot 200ezer ft körül de nem kinait ami tönkre megy hamar csak annyira kellene hogy elég negy az udvarunk, azon hülyéskedni menni ide oda úgymond rally-zni tapasztalatom már van simson s51b-vel szerzett de igaz az motor csak a baj az lenne hogy ilyen árban nehéz találni főleg hogy jó legyen méretre... 185cm vagyok 60kg 14 éves szereléssel nem lenne gond, apám megszerelné nekem akár ha hiányosat, hibásat vennék. röviden: 200ft quad vennék 185cm es emberhez de fogalmam sincs hogy melyik márka megfelelő lenne vagy mekkora mert akkor gyűjtenék hozzá
Sziasztok

Suzuki ltz 250-be melyik olaj lenne a legjob?
15w50 mehet vagy tul vastag?
Suzuki ltr 450-ről vélemény? Milyen időközönként kell olajat cserélni? stb stb.. előre is köszönöm
Üdv! Segítség kellene vagyis a véleményetek!
Adott egy Suzuki ltr 450 amin egy 490 henger van
és olyan mint ha kevés lenne az űzemanyag.
Cseréltem rajta tankot elektronikát acpumpát gyujtotrafó befecskendezőt pillangoszelep jeladót yoshimura kipufogó lett felrakva a gyári helyett de semmi változás..... Lehet hogy kellene neki egy yoshimura tuning elektronika vagy valami hasonló??
Arra gondolok hogy nem adagol a gyári egység annyi benzint ami kellene neki.
Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. Van e valakinek tapasztalata a Adly quadokkal kapcsolatban? Érdemes lenne egy ilyen márkára beruházni? Valyon mennyire lehet szervizigényes a blokkja és úgy összességében az egész? Üzemóra után vagy kilométer után szervizelendő? Segítségeteket előre is köszönöm!

https://www.kepesmotor.hu/adly...
Hali megvan meg a gumi?
Üdv. Találtam képesmotoron egy eladó quadot amin megakadt a szemem. Miszerint az illető egy Polaris TGB Balde 525-öst kínál eladásra. Az egyik kérdésem az lenne, hogy a Polaris és a TGB nem két külön márka? Bocsánat, ha hülyeség, amit kérdezek, nimcs nagy jártasságom quadok terén.
Valamint, elméletileg 2010-es évjárat, rendszámos, de mégis csak 700e forint az ára, ami nekem gyanúsan kevésnek tűnik, a többi quadhoz képest. Tény, első féltengelyen csukló cserére szorul.
Mit gondoltok a quadról, mennyire gyanús neketek, illetve mennyire lehet jó állapotban ilyen áron?
Köszi a segítséget,
Üdv
Hefi
Nincs a beöntőcsavar végén pálca.
Tegyél rá 12V egyenáramot , biztos, hogy nem váltóáramú, akkutöltőről pl. A negativ /vagy fekete a test, a + a piros!
kiveszed a pálcát és megnézed h a szint eléri e a jelölést