Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jaja ezt gondoltam én is hogy csapágy meg szimering csere.
Mint egy átlagos motorfelújításnál, csapágyakat is illő lenne akkor már cserélni. Azt meg a pénztárca dönti el, hogy mi éri meg jobban, a fúrás vagy a csere. Láttam már öntéshibás hengert is.
Szia!

Elsősorban egy alapos karburátor, levegőszűrő tisztítás, majd beállítása a karburátornak.
Üdv! Lenne egy olyan problémám(aprilia scarabeo 50 2t) hogy a motor,csak félgázon akar menni. Ha tovább húzom a gázt,akkor befullad és lassabb lesz. És ez néha előjövő probléma. Van hogy 1-2 hétig csinálja aztán magától megjavul. ha ráhúzom a szívatót az segít.
valaki valami tipp?
Hellósztok
Most vettem egy Rieju Toreo-t!
Kérdésem az lenne hogy ha le van fojtva akkor mi képpen?
Karbi, kipuff vagy hol?
80-as henger van rajta, tuning variátor s így megy 70-et?
ezt kéne még egy kicsit fokozni :D
Szevasztok!

Honda TACT végleg kifújta a belét.

20km/h a max, gyenge, nem bír..
variátor felújítás és motorfelújítás lesz.

Kérdés az lenne érdemes e komplett új hengert venni vagy a régit kellene megfúrni ha lehet?

Működő de gyenge motornál mit érdemes még cserélni, gondolok itt szimeringekre stb...
Aki Robogóval szeretne versenyezni keressen minket, a x.ker ben
saját motoros pályánk van. Tök jó buli!
szabokuksi@vipmail.hu 0630 2871436 javítás, tuning,
kérdésem a következő most cseréltünk dugattyút egy kymko dink 150-en a vezérműlánc cserélve lett ezt kellene be kellene állítani hogy jókor adja a szikrát és a szelepek is időben nyissanak, mert be sem indul.Állítólag van jelzés a láncon és a szelepen amit nem találok,ha valaki érti ezt segíthet
Sziasztok!
Van egy 2005-ös Piaggio NRG DT-m,amivel akad egy kis problema.
Motor indul könnyen es megy is rendesen, de egy idö utän fulladozik es leäll,ällitottam a tün es a levegö csavaronis, utäna minden rendben volt, kb 30 km-et mentem vele.
Kb 30 perc älläs utän ugyanazt csinälta mint azelött.
Megtudnä nekem valaki mondani, hogy ez mi lesz?
(Karbi, membrän uj)
Köszi elöre is!
5,3 vagy 7,5 kell bele, de mint írták, sem a szíj, sem a súly nem mind1.
Idővel a kuplung és a kontraszt rugó is kilágyul.
Itt vannak a gyári görgősúlyok :
http://www.egumotors.hu/robogo...
A hajtó szíj állapota se mellékes.
Akkor nehezebb görgő vagy gyengébb kuplungrugó a megoldás.
Runner 50 Sp-t és nagyon nem vagyok megelégedve vele.Az áttételezés az amivel nem vagyok kibékülve. Magas fordulaton indul meg és ott sem az igazi.Cseréltem benne görgőket (5.5grammost adtak a boltba..).De így sem az igazi. A motor teljesen gyári. Tapasztalataitok alapján mi a legmegfelelőbb áttételezés ebben a motorban?Előre is köszönöm Illetve ezekben van folytás?
Szia. Már nincs meg...
Szia!

Azt nem említetted, hogy mennyi benzint fogyasztott el a motorod ennyi idő alatt. Ha ezt tudod, számold ki milyen keverékkel jár és ha úgy találod túl sok az olaj akkor kezd hozzá a beavatkozáshoz. Gondolom ez is olyan mint a többi robogó, lehet állítani az olajadagoló szabályzásán.
Üdvözlet!

Megvan még a lámpa, ha igen van-e benne foglalat?

Előre is köszönöm a választ.
Azért gondoltam, mert fater keeway focus-a kb fele ennyivel eljár, és ő bíztatott h járjak utána mert ez kicsit sok.
Az hol zabálja, ha 1000KM alatt eszik 1 litert ?
Akkor sem lenne sok, ha 800alatt enné meg.
Sziasztok! Motowell Magnet sport 2 ütemű robogóm zabálja az olajat, 1000 Km alatt majdnem benyeli az 1 litert. Mivel tudnám ezt állítani?
Újonnan vettem, mindig is meg volt ez a probléma. Szerintetek?
Üdv, Peugeot Viva City 50 köbcentis robogóban hol van a fojtás? gyártási év 2005, jelenlegi sebessége 50 km/h, köszönöm a választ.
Helló!
Valakit nem érdekel egy malaguti f12 levegős motor? Kérésre képet is csinálok!
Ha esetleg valakinek szüksége lenne membránlapokra, akkor nekem van pár felesleges új szett méretre vágott Malossi Carbonio / igazi karbon / különböző vastagságban.
Sziasztok yamaha mayesti 125 blokk alkatreszek eladok 2000evjáratu 5ds kodos
ami van fotengely,henger dugoval,hengerfej,vizpumpa,szabadon futo,onindito,olajpumpa, Csaba 06209238057
Automata szivato szivat!
Keresek jobb hatso indexburat 27v-hez. Meg nehany muanyag elemet...