Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha jól megy akkor meg valószínű minden rendben van, ne filózzunk rajta tovább.
De ki is lehet mérni, hogy zavarszűrős-e a gyertyapipa.
most brisk N14c van benne nem hiszem hogy zavarszürös lenne
Ahány motor annyiféle variáció, az enyémbe zavarszűrős gyertya való gyárilag.
Ha nem vagy biztos benne, ne zavarszűrős gyertyát rakj a motorba vagy a pipából ki lehet venni a beépített ellenállást.
nono
zavarszűrős pipában a zavarszűrős gyertya nem lesz ám az igazi
A lényeg, hogy a megfelelő hőértéke legyen, a többi nem számít. Esetleg az jó ha zavarszűrős, de az sem szentírás.
Még ez a brisk gyertya nem olyan rossz egész jó ahoz képest hogy 300ft
de a championt is hamisitják már.
Densoba van egy jó W24FS-U a tipusa ez is jó vizes aprilia rallyba már néztem. De most nem veszek mert van itthon vagy 5darab nem sokat használt gyertya simsonom volt azt tesztelgettem velük régebben.
Az enyémben 5 000 km után kellene cserélni, de ki szoktam kissé tolni a csere periódust. A gyertyákat meg sajna szokták hamisítani.
Most n14c brisket raktam bele 0,6mm hézagal most jól megyen a motor csak nem voltam biztos benne hogy a hőérték megfelel-e.
De a br7hs ngk-val gyengén ment a 70-et alig birta elérni made in france van rá irva vagy hamisitvány vagy a hőérték nem megfelelö és azért lehet gyenge vele.
8ezer km-ente kell cserélni azt olvastam egy helyen.
Hát írtam, hogy " 8-as már jónak tűnik, 240-280 ".
És a br8hs NGK-nak nem tudod hanyas a hőértéke?
Én sehol se találom webáruházba se irják alá.
Szia!

Az általad említett gyertyák közül az NGK 6-os 175-225, a 7-es 225-240 ,a régi számok alapján, 8-as már jónak tűnik, 240-280. A BRISK 17-es 175-225, a 15-ös 225-240, a 14-es 240-280 hőértékű. A Champion L82YC pedig 260 körüli hőértéknek felel meg. De a gyári gyertya a leírás szerint elvileg, NGK típus BR8HS. Igazából a gyertyakép is sokat elárul a megfelelő gyertyáról és a beállításról még nem is beszélve.

Itt egy gyertya helyettesítő oldal:

gyertya konverter
Szia!
köszönöm a gyors választ!
Van egy pár gyújtógyertyám az lenne a kérdésem hogy hőértékbe melyik felel meg aprilia vizes rallyba.
Leirom a listát
NGK Br7hs; bp7hs; b8hs;bp6hs
Brisk yttrium N15yc ; n14c ; n17c
Champion L82yc

A br7hs ngk-t 0,6mm hézagal próbáltam de nagyon gyengén gyorsult meg a 70-et is alig birta elérni. made in france van rajta az eredeti japán Ngk biztos jó.
Szia!

Még véletlenül se tegyél rá eltérő méretű ékszíjat!
Hello

Peugeot Sv 125-ön 799x17-es szij van.
Ha teszek rá egy 18,4*785 -ös ékszijt be lehet állitani a variátort vele?
Helló!
Eladó egy fúratós malaguti f12 levegős henger. A zégergyűrű megszorította és emiatt fúrós, de nekem nem kell mert vettem egy 70es hengert!
Hello!

Tudna nekem valaki segíteni, hogy Jump 51 típusú robogónál mi a helyes karbi levegő keverék beállítás?

Köszi
Üdv! keeway focusba milyen blokk van? minarelli vagy piaggio? karbimat akarom eladni, és a tulajnak van ilyen robesza, csak nem tudja hogy jó e rá
A nap kérdése!

Yamaha Slider 2000-es ..álló ,levegős Minarelli blokk.
Teikei karbihoz hol kapok tömítő szettet?
Néztem a robogómon...tiszta "szottyos" a karbi...most vagy a membrán nem zár rendesen..és vissza is dolgozik.....vagy az úszóház és a fedél tömítése (gumi) elöregedett.
Vajon a szimpla papírtömítéssel kiváltható?
Üdv! eladó egy komplett gilera stlker, egybe vagy bontva, önindítótól rúgásról elsőre indul, 19000 km van benne dellorto 17.5 karbi (500km-t se futott) leo vine sp3 kipufog. blokkba ami cserélve lett: görgő kontraszt ékszíj főtengelycsapágy. fékbetét elől hátúl tökéletes, gumik 85%kb, annyi híja van az egész robesznek hogy a 2 oldal idom, és hátul az összekötő idom hiányzik. tehát egybe 40000ft vagy bontva is eladó. szállítást megoldhatom, képeket
Sziasztok!

Hozzáértőktől lenne pár kérdésem, Yamaha Majesty 250 ('04-ről van szó), megállt a motor, elszaladt a csapágykosár a motorban.

- a henger Nicasilos e?
- milyen túlméretek vannak dugóban, ha cserélni kell?
- ha nem Nicasilos érdemes e felfúratni, milyen veszélyei vannak stb.
- ha tudtok megbízható és nem túl drága szerelőt Budapest közelében, kérlek jelezzétek.

Előre is köszönöm!
Üdv mindenkinek! robogómon a külön olajzást szeretném eltávolítani, és azt szeretném kérdezni hogy a karbira csatlakozó olajcső helyét hogy dugaszoljam, vagy mit rakjak rá hogy ne szívjon falsot stb?