Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Hunone, sziasztok Royalisták!

...én dolgozom, így naponta pöfékelünk Sir Johnnal. Nemrég pördült át a kilométeróra a szép kerek 12345-ön .

Mindenkinek szép napot, jó pöfékelést!

Sir John & Jocó
Mindenki nyaral ?
Egyenlőre egy napra előre is alig tudok tervezni, nemhogy szeptemberig.
Azért igyekszem fejben tartani és opciósan csúfítanám az RE-s csapatot egy kis sárga műanyaggal.
Lordom csak 20 fok felett, napos időben hajlandó ilyen távolságra kimozdulni.
Majd figyeljük az időképet és bizakodunk.
Üdv.
egyre jobb.. többiek?
En ott leszek !
1 kis sört ott is lehet inni rögtön érkezés után. Csak akkor egy 3 órát tuti maradni kell :-) Jöjjünk össze minél többen... Suraki, Attip,Márkó,Kavics,Hunone.. bármilyen motorral lehet jönni, csak maximum a Royalok lesznek a legszebbek
Üdv !
Egy kicsit gonoszkodom:
A sörözésre, azért jobban ugrott a társaság........
Imre
Komoly Royal találkozó kialakulóban, hú de jó lenne, nagyon örülök.
Szia ritt! Üdv Mindenkinek!

Szeptember 8. ezidáig nekem jó, úgy hogy ott leszünk Sir Bernie-vel!

Rubens
Sziasztok Royalisták!

Nekem is jónak látszik, örömmel mennék, remélem semmi sem jön közbe.

Mindenkinek jó pöfékelést:
Sir John & Jocó
jó jó jó
Üdv!
Feljegyeztem én is, a időpont is jónak látszik.
Imre
Üdv


Igen gyertek el minél többen, ezidáig 2 alkalommal voltam, szerintem igen hangulatos rendezvény.
Szeptember 8-át feljegyeztem (Nagykőrös, Pálfája erdő).
Mindenkinek Köszönöm!

Bár azt hiszem eme inspiráló oldal nélkül, ahol sok jó ötletet lehetett vadászni szegényebbek lennénk Arthurral
Kedves MINDEN MÁRKATÁRS!

Imre kritikáját megfogadva és jogosnak vélve, Nagykőrös Pálfája családi motoros nap?
Szia Ritt!
A méltán elnyert díjatokhoz gratulálókhoz megkésve bár, de magam is csatlakozom.
Szia Ritt!

Gratulálunk a díjhoz!

Sir John & Jocó
Minden jó kívánságot köszönök!
Sir Arthurnak gratulálok!
Az egész nemzetség büszke Rá!
Üdv mindenkinek!

Először is Papa54-nek mielőbbi gyógyulást és jó egészséget kívánok!
Sir Bernie és jómagam a hétvégén meglátogattuk a Balatont! Óriási élmény volt a kellemes időben szelni a kilómétereket és begyűjteni az általatok is jól ismert csodálatokat és elismerő szavakat! 500 km-ert mentünk és a távot hiba nélkül teljesítettük! Visszafelé jöttem rá, hogy szerszámok otthon maradtak, de bíztam Bernie kitartásában! A fogyasztás 3,4 liter körül alakult ami szerintem teljesen tökéletes! Nagyon jól éreztük magunkat és kellett már, hogy Sir Bernie is mozogjon egy kicsit!

Rubens & Sir Bernie
Kedves Papa54!

Egy jó adag "pozitív energia" ami felszabadult, olvasva a többieket, tudva családod támogatását.. Talán ez is hozzásegít egy kedvező fordulathoz, mindenféle értelemben.
Barátsággal: kovend
Köszi

nem kellenek évek, jövőre is lesz, és mint mondtam Nagykőrös Pálfája erdő, szinte ugyanez a rendezvény csak talán szebb helyszínen. Gyertek el oda, én is megyek
Na jó, azért gratulálok az eredményhez, de Tényleg!
Szia ritt,
Csatlakozom Imréhez. Egész vasárnap egyedül hajtottam Lordomat, nyugodtan el tudtam volna csorogni Ceglédig, ha előre szólsz a rendezvényről. Ráadásul az időjárás is ideális volt.
Lehet, hogy évek kellenek megint egy hasonló alkalomhoz...
Üdv.