Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok Royalisták!

Mi is fiammal és párommal csak a legszebbeket és a legjobbakat mondhatjuk a találkozóról! Nagyon jól éreztük magunkat, szuper volt a szervezés, sok szép motor jelent meg, meg néhány szép autó, a belépődíjból csodálom, hogy mindezt kihozták a szervezők, hiszen a belépődíjban foglalt bableves bőséges, tartalmas és finom volt, a jó hangulat, a motoros felvonuláson útközben szervezett csemői program is fantasztikus volt. A csemői színpadon (illetve előtte) az ifjú hölgyek finom mozgású táncokkal, a háttérben a kékfestő ruhás asszonyok pedig szuper zsíroskenyerekkel kényeztették a megjelenteket . Ezúton is köszönetet küldök a szervezőknek és a csemőieknek a vendéglátásért és a kiváló programokért , és Rittnek, hogy elhívott bennünket.
Azért, ha tudjátok, kik voltak az egyes kategóriák nyertesei, kérlek, írjátok meg!

Mindenkinek jó pöfékelést, balesetmentes jó utat kívánunk:
Sir John & Jocó
Sziasztok Royalisták!

Kapcsolódva az előttem szólóhoz Mi is nagyon jól éreztük magunkat. Örülök, hogy együtt lehettünk veletek és remélem még az idén újra találkozunk és gurulunk egyet! 16 óra körül értünk vissza kedvesemmel Ágival a rendezvényre. Sajnos a motorszépségversenyen nem diadalmaskodtunk az idén azt a babért ritt tavaly learatta! A tombolán egy kerámia tányért és egy feles kerámia korsót nyertünk, a fődij nyerőszáma 73-as volt nálam meg a 71-es figyelt! Majd jövőre!

Mégegyszer köszi a túrát és rittnek a szervezést!

Üdv

Rubens & Sir Bernie
Sziasztok!
Megvolt a találkozó, hogy a klasszikusokat idézzem:.."jó társaság jó helyen". ... , nagyon jól éreztem magam. 7-en voltunk Enfieldesek, sok ismerőssel találkoztunk, sok új barátot találtunk. Köszönet Ritt-nek a szervezésért!
Üdv: Imre
sajna passzolom, de tavaly és tavaly előtt is, tökéletes volt, szép motorok, szépségverseny, koncertek, hideg sör etc....
Szia Ritt!

Sokadszor próbálom nézni: Nincs valami kedvcsináló honlap erről a "V.Nagykőrösi Családi Motoros és Veterán Járművek Napja"-ról?
Szívesen megmutatnám oldalbordámnak, meg jó lenne látni valami programfélét is :-)

Mindenkinek jó pöfékelést!

Sir John & Jocó
Igazán kár...
Sajnos mégsem tudok menni a Pálfája erdei találkozóra. Széles utat, jó hétvégét mindenkinek.
Naggyon jó!
Sziasztok Royalisták!

Eddig úgy néz ki, hogy nekünk is jó az időpont. Vélhetően oldalbordámmal megyünk Sir Johnnal, de lehet, hogy a fiam is jön egy MZ ETZ-vel.

Jó pöfékelést mindenkinek!

Sir John & Jocó
Ó vazz.... akkor gyere biciklivel
sajnálom hogy nem jössz.
Én már megint eladtam a vasat.
Megint csak -fejben- motorozok.
Jó gurulást mindenkinek!
Üdv!

Nekünk is jó a 10 óra!


Rubens & Sir Bernie
Nekem jo a 10 .
Üdv

oké, többieknek jó v korai esetleg késői? Lehet tudni ki jön? Szép idő lesz, kissé felhős...
Sziasztok!
Én a 2/A-M0-4-es út útvonalon jövök, 10 órakor a benzinkútnál ott leszek.
Üdv: Imre
Igen az, az első is az csak az kisebb zoommal hogy lehessen látni az elhelyezkedését.

Többiek?
A masodik kep a Zakar-kut ?
Az jo lenne...
Mit szólnátok a 4-es főút melletti Shell kúthoz? Próbáltam két térképet berakni.
Üdv

Ez nagyon jó, én egy 10 körüli időpontra gondoltam, Cegléd valamely benzinkútjánál, így lenne idő kényelmesen elindulnotok, nem kéne korán indulni.
Én is csatlakoznék a csapathoz,az a kérdés mikor és hol találkoznánk.
Üdv Mindenkinek!
Fridli László /oldshit/
Én tervezek lemenni, Bpestről, majd egyeztetek az itteniekkel...
Üdv Urak

a hétvégére jó időt rendeltünk, a kérdés az hol találkozzunk és mikor? A Pálfája erdőt kissé nehezebb megtalálni, ezért ha megengeditek felvezetném a csapatot... Cegléden valamely kútnál? Ki merről jön?

üdv ritt
Üdv Royalisták!

Sir Bernie és én is gurulgatunk és lassan be kell jelentkeznem Döméhez a 6000-esre! Természetesen a nagykőrösi talin ott leszünk, egyenlőre a cég nem szólt még bele!


Rubens & Sir Bernie
Szia Ritt!

Nálam még nem jött közbe semmi!

Jó pöfékelést!

Sir John & Jocó
Üdv

Mi is szinte minden nap gurulunk, remélem Nagykőrös áll még mindenkinél...