Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Kuhhirt, sziasztok Royalisták!

Nekem tetszik a dolog! Tekinthetjük ezt egy alapváltozatnak?

Mindenkinek szép napot, jó pöfékelést!

Sir John & Jocó
Szia Jocó,

amit el tudnék képzelni: Budapest - Gödöllő - Tápiószele - Abony - Tiszakécske és vissza. Gödöllőtől a rittel való találkozás (később tisztázandó) helyéig vállalom a vezetést, onnan az ő gondjaira bízzuk magunkat, mivel ő rendelkezik a megfelelő helyismerettel a célpont környékén. ritt [4592] hozzászólásában megtalálod a javasolt vendéglő étlapját is.
Sziasztok Royalisták!

A 7-e gurulás és 8-a esőnap ötlelet én is kiválónak tartom! Útirányra van akkor valakinek konkrét javaslata, esetleg alternatívák?

Jó pöfékelést mindenkinek:
Sir John & Jocó
Sziasztok Royalisták!

Köszönöm Attip-nak, Imrének, neg Hunone-nak, hogy képviselettek bennünket.
Nekem munkanap volt...

Jó pöfékelést!

Sir John & Jocó
Sziasztok Royalisták!

...no, nekem erről a Triumphról azé' nagyon hiányzik egy légszűrő, akárcsak móricka megoldással is. Zavarna, hogy egy porosabb helyzetben smirglit szív a motor.

Mindenkinek jó pöfékelést!

Sir John & Jocó
Eredetileg a szeptember 7-8-i hétvége volt kitűzve, és miután úgy tűnik, hogy egynapos lesz a túra, jó volna a 7-ét megcélozni, a 8-át esőnapként fenntartva. Az ilyen hosszú távú meteorológiai prognózisok inkább a jövendőmondás körébe tartoznak, úgyhogy annak alapján még nem tervezhetünk.
Üdvözlet

Csak csendben kérdezem, van ötlet a túra időpontjára?
Hunone-nak (meg akit még érdekel)
Triumph minimal art, de nem akárhogy
Üdv.
Azért két Enfielddel csak ott voltunk (Imre, meg én) és Hunone a gyönyörű T5-tel.
Szia Imre,
én is megyek.
Kösz az infót, lemaradtam volna róla, ha nem szólsz.
En - es a T5 - ott leszek kb. 10-tol .
Én is ezért szedek le róla minden "modern", nem oda illő dolgot.
Sziasztok!
Nem tudom, lehet a korom miatt van, de ezek a "modernizált" változatú Enfieldek egyre kevésbé tetszenek.
Szombaton de a sződi dunaparton veterántalálkozó.
Ha valakit érdekel ott leszek!

Üdv: Imre
Ezt azt lecseréltem rajta. Van még mit faragni rajta, hogy olyan legyen mint amilyet elképzeltem magamnak...
Egyenlőre még nem tervezem a cserét, próbálom megszokni. Amúgy meg akkor a primer fedelet is ki kellene cserélnem, azt meg nem szeretném mivel az enyémen nincs önindító.
A jobbos váltó nem?
A bukócsövet eladnám a motorról. Ára: 10e.
A Tank is eladó. Ára: 15e
Számom:
+36-209729597
Köszönöm
Üdv a Royalosok között!

Látom eredeti Indiai darab a gép, jobbos váltóval .

Nem Cserélünk váltót?
2007, 500cc Indian Bullet, Harri Weigel, Hungary

Hitchcocks, Customer Enfields etc.

Gratula Harri

Üdv.
Szia!
Üdv a Royalisták között!
Szívesen megnéznénk közelebbről a motorodat!
Nem akarsz eljönni az előző írásokban szerveződő túrára?

Üdv: Imre
Üdv mindenkinek.
Én még új vagyok itt. Tegnap óta én is Enfield, egész pontosan egy 2000-es évjáratú 535 Lightning tulajdonosa lettem.
Sziasztok,
az egynapos túrára én is bejelentkezem.
Addig és további szép nyarat mindenkinek.
Üdv.
Az étlap láttán ha addig nem terveztem volna, akkor is mennék!
Kedves Imre,
ez nagy öröm. (És azért terveztem az első találkozóhelyet Gödöllőre, hogy ne kelljen kerülnöd.)