Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Elment mindkettőtöknek.
Amikor átmegy az ürge azon a rozoga függőhidon az egyik Enfielden, erősen szorítottam a fotel karfáját.
Üdv: Imre
Szervusz Imre, sziasztok Royalisták!

Köszönöm, örömmel állom én is!
Mindenkinek szép hétvégét!

Sir John & Jocó
Üdv

Állom és köszönöm :-)
Sziasztok!
Persze, megvannak küldöm nektek, az áruk egy-egy alkoholmentes citromos sör amit a legközelebbi találkozón fogunk meginni.
Üdv: Imre
Üdv

Bejelentkezhetem én is? Természetesen küldök cserelemezt és postaköltséget
Szia!
Nagyon köszönöm, írtam neked egy lemezt, már csak egy cím kellene, hogy hova küldjem. Légyszi írj egy címet, a mrbalogh49@gmail.com-ra.
Üdv: Imre
Szia Imre!

Igen, érdekel! Ha megkésve is, de boldog névnapot!

Sir John & Jocó
Sziasztok!
Megkaptam az One crazy ride dvd-t, valakit érdekel ?
Üdv: Imre
már 200 ft is kínáltam érte de nem lett az enyém
Üdv. mindenkinek!
A vaterára felraktam egy új kormánykaapcsolót, ha valakit érdekel.Nekem túl bonyolult lett volna megbontani a rendszert, így inkább piacra dobom. Vadi új, sosem raktam fel. Üdv. mindenkinek.

http://auto-motor.vatera.hu/al...
egy Vincent rapide természetesen Úgy sorosan kéne összeépíteni két enfield blokkot
Meg még itt van egy V2-es fejlesztés a néhai fegyenctelepről.
Ez is gyönyörű!
De azon a kis képen nem látom jól, hogy Enfield, vagy esetleg egy Vincent...
Van még pár szép Enfield-es képem. Íme:
Ó

ez naggyon komoly... bár régóta foglalkozom hobby szinten veterán motorok felújításával, szervizelésével, de sajnos önálló alu-öntő berendezésre még nem futotta. Pedig igen jó lenne a képeket elnézve. Én valami iker (dupla) hengeres megoldáson gondolkodtam.
De az etalon motorszépségből nekem ez...
Sziasztok!
Kukk ide: http://thekneeslider.com/
Sziasztok Royalisták!

Sajnos ma én sem tudok menni, de mindenkinek jó serzést és beszélgetést kívánok!

Sir John & Jocó
Sajnos nekem most nem jön össze Sokadika is van....
De jó mulatást mindenkinek
Örömmel csatlakozom.
Szívesen részt vennék, pilllanatnyilag az időpont is megfelelőnek tűnik.
Kedves Márkatársak,

a júniusi sörözésből két megállapítást vontam le:
- meg kell ismételni,
- de valahol máshol, ahol nem fogy el egy csomó minden, mielőtt ehettünk/ihattunk volna belőle.
Ennek megfelelően a következő lenne a javallatom:
október 26-a péntek, most a budai oldalon: Ferenc Ferdinánd Étterem, 1117 Budapest, Hengermalom u. 3. http://www.ferencferdinand.com Ígéretük szerint itt nem úgy mennek a dolgok, mint a másik éttermükben, hát próbáljuk ki. Az asztalt előzetesen 17 órától foglaltam, visszajelzéseket kérek szépen azoktól, akikre számíthatunk.
Szia Dome, sziasztok Royalistak!

Bocsi az ekezetek hianyaert, de a borus/esos/hideg Daniaban, Koppenhagaban nem bogaraszom a helyi gepen az ekeket.
Orulok, hogy meg egyben vagytok!
Minden jot kivanok Nektek!

Ja, es Enfield:
Itt nagyon kevesen motoroznak, gondolom a kiszamithatatlan esok miatt. Megis sikerult a masodik napon egy 350-es Bulletet meg egy 250/es MZ TS/t latni. Ha hazaertem a fotoapparattal, akkor kepet is teszek fel!

Udv mindenkinek:
innen csak Joco de lelekben otthonrol Sir John is
Gondolom akkor is ilyen estébe nyúló őrültekháza volt.
Ezért adtam a mobilszámomat.
Üdv

ezt örömmel hallom! Egyszer próbáltalak telefonon elérni, de a főnök nem adta oda a telefont, arra kérte mondjam neki a sirámaimat
Szia!
Még kitartunk, nem úgy mint a motorkerékpár kereskedések 80%-a... Továbbra is csináljuk az Enfieldet, de eddig szinte csak külföldre vittek belőle. (1000 Euróval olcsóbb nálunk, mint a németeknél.)

Viszont nagyon okosan kell tervezni, mert egy ésszerűtlen döntés a cég végét jelentheti.
Ha kérdésed lenne, a 06309849888 as számon elérsz. Esetleg a www.royalenfield.hu oldalon található mailcím is megteszi!
És természetesen mindenki más is.
A fórumozásra nem maradt időm, mert a szerviz azért megyeget.
Tegnap is este 9 ig bent voltam.
Most pedig megyek dolgozni.
További szép hétvégét és maximális kilométert mindenkinek!
Üdv Döme

Kicsit most belepuffogtattál a levegőbe , már régóta híredet sem halljuk , elő sem kerültél a fórumon Pedig magam is többször "kerestelek" hülye kérdésekkel... most meg ez a pár kép komment nélkül, és az ellentétes hírek....most akkor hogy is van magyar Royal Enfield importőr berkekben?

üdv