Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Boldog Karácsonyt Minden Kedves Royalistának!
Üdv Enfieldiánusok!

Az elmúlt kb. egy héten ha volt egy pici időm, Benneteket olvastalak, először csak mert többet szerettem volna megtudni a Királyi N-mező motorokról, utóbb pedig már a " társaság kedvéért" is. Nekem off motorom van (dehát más szempontok vezéreltek vásárláskor, mint egy jó Enfield-est; én szeretem néha jól odacsavarni neki ), de nagyon szimpatikus az -egyébként szebbnél-szebb- motorjaitokhoz való viszonyulásotok. Mivel kissé megismertelek Benneteket a hozzászólásaitokon keresztül, így kötelességemnek éreztem békés, boldog karácsonyt kívánni Nektek!

Széles utat:
Péter
Kis Karácsonyi angol lego-ajándék Magyarországról!
Lehet a pénztárcát nyitogatni

http://www.motomaniastore.hu/m...
Minden Kedves Márkatársnak és Barátnak kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánunk Harri & Sir Arthur
Remekmű! Az eredeti jobbváltó és üresbetevő ! Brilliáns fotó! Boldog karácsonyt!
Kedves Imre!

Fantasztikus kollekció ! Vizuálisan is élmény, hát még egy kis degustatióval egybekötve! Boldog Karácsonyt!
Minden kedves barátomnak és márkatársnak kívánok nagyon boldog Karácsonyt, sikeres és balesetmentes új évet !
http://youtu.be/wTkdpIUlXRI
Boldog Karácsonyt!
Sziasztok!
Mindenkinek nagyon Boldog Karácsonyi Ünnepeket Kívánok!
Üdv: Imre
Szia!
Persze, írj egy címet. az email-emre, és küldöm is.
Imre
Üdv Royalisták!
Kedves Imre bá!
Lehetne nekem is egy ilyen - olyan One crazy ride dvd-m?
Üres lemez?
Cím?
Mi kell hozzá?
Citromos sörben az mennyi lenne?

Üdv.
Everest
Törpös üdvözöllek.Sajnos tegnap az internetem nem müködöt,du.javitották meg.Most küldöm a képeket.Az egyes képen az eredeti Avon gumi látszik.A dupla képen a Mitas radial .A többit telefonon.

Üdv.: Jawzsef
szevasz Jawzsef!30/294-3703 a számom.gondolom Nagykőrösön találkoztunk?ritkán olvaslak benneteket,ezért elnézést kérek mindenkitől,ha esetleg megkésve válaszolgatok.
Üdv mindenkinek!

Köszi Imre megjött a lemez. Nagyon alélt a fórum, bizony a tél nem a mi időnk....
Szia Imi!

A küldemény megérkezett! Köszönöm!

Üdv


Rubens
Ment.
Attip és Törpös szeretnék veletek telefonon beszélni.Ha lehetséges adjátok meg elérhetőségeteket mail cimemre : jawzsef@freemail.hu
Szia Imre, sziasztok Royalisták!

...hááát igen, a disznóvágáson nekem is fennakadt a szemem!
Viszont másodszorra már mindenki célba ért.
Mégegyszer nagyon szépen köszönöm!

Üdv Mindenkinek!
Sir John & Jocó
Ment a mail!

Köszönöm Imi!
Szia!
Persze, küldj egy címet, az eemail címem-re!
Üdv: Imre
Szia!
Ha jól emlékszem, /majd megnézem újra/, a 2-2 Electra és Classik motorból, végül 1 Classik ért a célba. A tájak szépsége, a motorszerelések mellett, az ottani "disznóvágás" is meglepett.
Legalábbis mintha disznóra hasonlított volna az az állat, aminek kitépték a szívét.
Az itthoni disznóölés ehhez képest, vasárnapi ministrálás.
Üdv: Imre
Alkoholmentes citromos rendel....

Köszönöm
Szia Imre!

Én is bejelentkezhetek a DVD-re!? Természetesen a habos alap a következő talin!

Üdv

Rubens & sir Bernie
Szia Imre!

Köszönöm, megnéztem, szuper!
Kicsit sok benne a szerelés !
Gyönyörűek a tájak!

Jó pöfékelést, balesetmentes utakat!

Sir John & Jocó
Szervusz Imre!

Köszönjük!
... megértem, az ismertetőben is valahol a függőhíd elején van a csúcspont!
(lehet, hogy többen betársulnánk ilyen utakra ehhez a jóemberhez?
Csak több lenne a szabadidőnk erre...

Mindenkinek szép napot!

Sir John & Jocó