Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A legjobb ajánlatok, mint ahogyan tőlem mindig

NŐI Icon "S" 36-38-as bőr kabát, full protektoros, kivehető aluszövetes teljes termobélés, zárható külső belső zsebek, állítható derék 40.000HUF.
NŐI Dainese "S" 38-as bőr nadrág, protektoros, zárható zsebekkel, szellőzőkkel 20.000HUF.
NŐI Falco "36" bőr csizma, protektoros 10.000HUF.

Budapesten megtekinthető, próbálható.
pirzso70@gmail.com
20 255negyvenhat72
Sziasztok!
Eladó méretprobléma miatt egy 45-ös Forma Arrow Sx csizma.
Egyszer volt használva, makulátlan. 24.000ft.
Van egy Xl-es Shox protektoros kesztyű ugyan ilyen állapotban. 7000ft
upsssz.....külföldön élek, bő egy hónap múlva tudom csak hazavinni.....
Szevasztok! Van egy ilyen gúnyám eladó. Pár éves, kifutott modell de sosem használt. 52-es méret....Dainese Sukhoi, egyrészes..... Ajánlatokat várok....
Sziasztok! Kb 4-szer használt 2db Shiro Sh-821 sisak / XS-L/ makulátlan állapotban, zsákjával, dobozában eladó.
A 2db vásárlása esetén adok hozzá egy ajándék, teljesen karcmentes sötétített plexit is. Ár 15.000Ft/db.
Érd: forgacsj@citromail.hu
06703182151
Bementem a helyibe és vettem 2500 körüli áron.Van egy eladó sosem használt kifejezett motoros egyrészesem,viszonylag nagy.Elég jó A-Pro márkájú.
Az en motorosruham is vizallo elvileg. Kb 10 perc folyamatos eso utan atazik, azt elkezdek fazni.

Turazni amugy inkabb a borruhamba mennek, bar a thermo beleses cordura lehet, hogy praktikusabb lenne. Csak annak nincsen alja, a bor meg full szett. Meg a borben jobban szeretek 100 folott menni.

A munkavedelmibol is van sok fele. Tudtok mondani valami konkretumot?
Nekem a motorosruhám alapból vízálló volt, egy darabig... Most már azért eljárt felette az idő, átengedi a vizet itt-ott, úgyhogy nekem is kéne majd valami megoldás (lehet komplett új ruha lesz belőle). Impregnálóspray átmenetileg segíthet, de nem sokat ér, nem tartós megoldás, egész napos esőzéseket pláne nem bír ki. De amúgy a motoros esőruhákról is rosszat hallottam, még a márkásokról is. A legjobb tényleg a munkavédelmi kabát lehet, azt sokan dícsérik. Vészmegoldásként szóba jöhet egy kukászsák a kabát alá. Egyébként meg ha tudod, hogy tuti fog esni, akkor vigyél váltóruhát vízhatlan zsákban, aranyat ér.
3 kritikus pont szokott lenni, ami nagyon kellemetlen, és hamar beázik: csizma, kesztyű, ágyék. Utóbbival nem nagyon tudok mit kezdeni, valahogy ott mindig összegyűlik a víz, a nadrág meg már rég nem vízálló. A csizmád ha alapból nem sérült, vízhatlan, akkor már csak arról kell gondoskodni, hogy ne folyjon bele felülről a víz. Tehát a nadrágot mindig kívülre vedd, ne nyomd be a csizmába! Nagyon vacak érzés órákon át a hideg vízben tapodni. Kesztyűből már próbáltam mindenfélét, sima motoros kesztyűt, téli, vízálló motoros kesztyűt, vízálló síkesztyűt... Egyik sem bírta sokáig (talán a téli motoroskesztyű volt a legjobb). Egyszerűen olyan víznyomást kap a kéz mondjuk egy autópályatempónál szakadó esőben, amit egyik szövet sem tolerál. Én a legjobb megoldásnak azt a kézvédő muffot tartom, amit a futárok is használnak pl. télen. Azt még akár ki lehet egészíteni még egy nylonzacskóval. Na az tuti szárazon tartja a kezed, a menetszél sem éri, és nem zavarja a kezed, kényelmesen tudsz benne mozogni. Csak hülyén néz ki, de egy hideg esős napon áldani fogod. (Mondjuk így nyáron talán nagy hidegek nem lesznek... :))
Munkavédelmi esőkabát,de az orkános verzió,egyszer volt a gumírozott,az cafatokban szakadt le rólam.
Kesztyű szar érzés,inkább esőkesztyű,Ha kis kezed van sima 200 forintos nagy xxxl-es háztartási gumikesztyű,de kínszenvedés leszedni a motoros kesztyűvel,van nagyméretű ilyesmi a lajosban.
Motorostura elott allok. Motorosruham van, de az esore eddig nem voltam kelloen felkeszulve. Tobbszor megaztam, de valahogyan nem jott at az erzes, hogy milyen jo full vizesen motorozni... Valamilyen olcso, de hatekony megoldasra vagyom, hogy ne kelljen 300 km-t vizes ruhaban megtennem, ha elered az eso.

Mit javasoltok eso ellen? Lattam, hogy letezik esodzseki es esonadrag is. Gondolom, erdemes lenne egy ilyet beszereznem. A csizmam vizallo turacsizma, illetve sima borkesztyum van. Kell erre valami esovedelem vagy nem kell tulzasba vinni es mas is vizes borkesztyuben vezet?

Tapasztalt turazoktol varom a tanacsokat! Koszi!
A kinti ruházat menüben van kép és ár!
Eladó Spyke 4Race Div Man 54-es méretű kétrészes bőrruhám!Márciusban vettem a Parillában!Garis!Feket-Fluo színben!
Bocsi, a képek lemaradtak:
Ha valakit érdekel eladó Forcefield protektor nadrág 25000 ft.
Izzadsz? Meleged van? Hálós kabát akció a Darázsgarázs motoros boltban! Végre lesz egy olyan motoros kabátod amiben nem izzadsz be a nyári kánikulában! Most csak 29.990Ft!
Váll - könyök és gerinc protektorral . Fekete és világos színben is!
Keresd az oldalunkon a legjobb motoros akciókat!
www.darazsgarazs.hu
Üdv!
Eladó egy használt Shoei ezüst színű S-es méretű bukósisak.
Ár: 10000 Ft.
ÚJSZERŰ
ALPINESTARS SMX
MAX BIAGGI REPLICA
FULL PROTEKTOROS
VERSENYCSIZMA
EUR40 MÉRETBEN

BELSŐ FŰZŐS
CSATOS
TÉPŐZÁRAS
CIPZÁRAS

FELSŐ KATEGÓRIA
PRÉMIUM MINŐSÉG

A KÉPEK MAGUKÉRT BESZÉLNEK!

POSTA OK!
4990 az üzletben nálunk
Koptatót keresek börgatyóra!
Pajtikák!

Megbuggyanás elleni hálós kabát eladó, "Future Bike" fedőnevű, XL-es méret, váll/könyök/hát/vese protektorokkal, karokon patenttal szűkíthető, 2 külső oldalzseb, 9eFt./teloszám adatlapon/
65.000 Ft Spyke Evontuur kabát férfi 48-as méret.
Használt, kb. 3 alkalommal volt rajtam, kb. 600 km-t motoroztam benne. 3 részes.

Anyagösszetétel:
- külső: 100% 600D erősségű poliészter, Teflon ® felhasználásával
- fix poly-mesh bélés
- belül kivehető, vízálló, lélegző Drytecno membrán
- kivehető thermo bélés lélegző hálós részekkel
- Tex Strong anyag a vállnál és a könyöknél
Technikai megoldások:
- 100% vízálló
- kivehető váll- és könyökprotektorok
- 2-es méretű hátprotektornak kialakított zseb
- Spyke High Visibility (SHV) beépített fényvisszaverő rendszer a karokon
- 4 első zseb, amelyek közül 2 vízálló
- 2 belső zseb
- 1 nagy hátzseb
- levegőztető zsebek
- tépőzárral állítható derékbőség
- gombokkal és tépőzárral állítható csukló- és nyakrész
- a kabát aljának körmérete is állítható zipzárral, a toldások által és gombokkal
- állítható ujjak a menetszél általi vitorla-hatás megelőzése érdekében
- reflektív zónák elöl és hátul
- sztreccs részek a kabát/nadrág rögzítéséhez, univerzális zipzárral
http://www.jofogas.hu/hajdu_bihar/Shox_Bor_Protektoros_Motoros_Ruha_5XL_50411635.htm
http://www.jofogas.hu/hajdu_bihar/Motoros_ruha_3XL_49740141.htm
Büse Donington verseny-sport kesztyű új eladó! nem kínai alpine-minőség-tartósság...

http://www.kepesmotor.hu/bor_k...
Nofear cross csizma eladó 43-as méretben,dobozával keveset volt használva.
Sérülésmentes jó állapotban,talp jó nincs érülés,csatok jók nem sérült egysem.