Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sirály ez a rendelgetés.Titta új módi.
Én meg bementem hozzájuk és vettem ruhát.
Nem volt baszakodás az idővel,rendeléssel meg az egész felhajtással.
De bazöreg vagyok.
HJC-hez egyszerűbb Koreából megrendelni a plexit (fele annyi idő és pénz) ...
Én is beszívtam velük.
Rendeltem tőlük egy Zandona gerincvédőt november elején...kétszer hívtak el érte falsra BP-re, h mehetek, aztán nem volt benne a kocsiban...február végén kaptam meg...
Nagy szar egy cég...
Tölük rendeltem az FG17-hez arany plexit...
2hét és beszerzik, utána +1 hét
Majd már lemondtam róla, mig 1x csak +2hét és meg jött a plexi
Gratulálok 5hét elég volt h beszerezzék

De amúgy, nagyon fasza
Akkor majd használja a saját sisakjához...és már nyomtam volna ki a telefont...
Újabb fejlemény :D 10 perce kaptam a telefont a Székesfehérvári Honda Motorcenter-től ( Jó kapcsolatom van velük így őket kértem mer hogy intézzék ezt az egészet ) Megírták E-mailben hogy visszamondom a rendelést erre visszaír az ürge hogy hát ő tegnap feladta a rendelésnek a FELÉT :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a Sisakbélés 2 darabja jön, de sötét plexim még mindig nem lesz.... Hát mindkjárt szétverek valamit xD
Euromotornál voltam én is próbálni, megmondtam nekik, ha tudnak az fc motos és a magyar ár közé lőni egy árat (150 körül) akkor náluk veszem. Mondták, hogy annyit sajnos nem tudnak engedni, de megengedték, hogy méretet próbáljak, ezért vettem is tőlük egyből egy sötét plexit, utólag meg egy iridiumot is. Meg is voltam velük elégedve, viszont ami utána történt, az szégyen:
Mikor észrevettem, hogy elkezdett "szétesni" a sisak, felvettem velük a kapcsolatot, hogy ezeket a problémákat tudják-e PÉNZÉRT orvosolni, mivel garis javítást nem vártam el tőlük (ugye nem náluk vettem végül). Úgy gondoltam, hogy megér pár ezrest nekem, hogy ne kelljen németbe visszaküldeni gariban. Erre a srác a telefonban tájékoztatott, hogy sajnos nincs hozzá alkatrészük, de ha lenne sem szolgálhatnának ki, mivel nem náluk vettem a sisakot. Erre nem kicsit felbasztam magam, mi az, hogy a hivatalos xlite forgalmazó nem adhat el nekem alkatrészt PÉNZÉRT? Mintha a VW nem akarna kiszolgálni gyári alkatrésszel, mert nem náluk vettem az autót... Meg is írtam a véleményem a facebook oldalukra, ahol próbálták kimagyarázni, hogy én gariban akartam ezt megcsináltatni. Persze mikor bemásoltam az emailezés screenshotját akkor meg ment a mellébeszélés. Szó szót követett, még a marketinges csaj is rámírt privátban, de komolyan mintha külföldivel beszéltem volna, össze-vissza beszélt. Persze azóta a véleményeket törölték a facebook oldalukról, mert nem egy felháborodás volt velük kapcsolatban. Mondtam is nekik, hogy ilyen cigány bandáról mindenkit le fogok beszélni. Úgyhogy vegyed az FC Mototól
Azt nézegetek most. Most X-701-em van. Volt X-801-em is, de a 701 formája jobban tetszett.
Bázismotornál néztem utána de ők nem tartanak szinte egyet sem. Az Euromotors-hoz irányítottak. Majd ma felhívom őket hogy van e méretsoruk.
802r?
Ők is ugyanonnan hozzák, beszéltem velük.
Kelomotor
Tegnap 3 kor a HJC-s pali megkért hogy hívjuk fel ( Ismerősömön keresztül intézem ), Azt a választ kaptuk hogy 6 kor hívjuk fel és akkor tud valami a sisakhoz való cuccokról... Nem hívott fel :D Elég volt. Amíg nem lesz normális magyar képviselete a HJC-nek addig tuti nem veszek. 06.29 volt a rendelés dátum....
Nekem is X-Lite van, a legfaszább sisakom!
Így néz ki!80körül volt doboz pinlock nélkül,de zsír új!M-es!
Tudok Vácon Rpha 11est!Ha meg van még!
Nézegetem a hirdetéseket de még egy sem ragadta meg a fantáziám. Szerintem lesz egy nap amikor felgurulok pestre aztán akkor fejpróba.... Ha jó az ár ott megveszem ha nem akkor megnézem FC-moto-n. Rendszeresen vannak nagy leárazások.
Nézegesd az apró hirdetéseket!Csak azért írtam amit mert én buktam rengeteg pénzt mikor már eleve kezdhettem volna a legjobbal(számomra)!Megvettem az elsőt és természetesen menet közben derült ki,hogy kalap szar!-felé adtam el!És így tovább!
Szia!
Lehetőség szerint döntsd meg a műszerfal felé, a felfogató füleknél meg emeld meg amennyire lehet azzal is nyersz pár cm-ert. Valószínű pont a sisakodra tereli a legtöbb szelet. Ezután csendesebb lesz jóval a buksid.
Sziasztok, kezdő motoros lévén, 600-as Hornetet vásároltam májusban, s hozzá bolti ajánlásra egy MT Blade SV sisakot. Azonban mióta raktam a motorra egy Puig plexit, 100km/h felett a szélzaj elviselhetetlen lett, füldugó nélkül élvezhetetlen a motorozás. A sisak a hibás, vagy eleve naked motoron ne várjak csodát, és szedjem le a plexit is? Köszönöm ha valaki válaszol.
Ha ezt tőlem kérdezed, akkor passz. Állítólag halkak meg túrázni jók, de nem tudok róla, hogy lenne 802r vagy xspirit szintű verseny sisakja.
Schuberth?
Én azért azt mondom, hogy próbálj fel egyet, mert tényleg kurva jó sisak, semmivel sem rosszabb minőségérzetre sem, mint egy shoei, pedig próbáltam azt is. Tény, hogy egy xspirit III nekem is tetszene, főleg ha fel is próbálhatnám, de azért a 2-szeres ár kicsit húzós az xlitehoz képest.
Pedig az X-lite megfordult a fejemben. Az Rpha 11 szintén tetszene de hát......... Shoei-ből a NSX szintén tetszik csak.... kicsit drágállom. Van időm kitalálni.
Esetleg Suomy Apex?