Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A fagyi és a lidl pékáru tehet mindenről.
De mikor volt a tél már B+ nem tudtál pár kilót leannyi???
Na ezt ismerem, ez a sok beigli mellékhatása. Összemennek tőle a ruhák.
Nálam egyszerűbb,nem tudok egy nagyot lélegezni a bőrben.................összement télen.
Nálam egyébként a következőképp nézett ki az ismerkedési fázis:
1. (első felvétel): Hmmm, kíváncsi vagyok, milyen lesz ezzel a nagy bumszlival motorozni. Bár ezekkel a széles, rugalmas pántokkal tök jól magamra lehet állítani.
2. (2 perccel később, teljesen beöltözve): Hé, ez egész kényelmes. Ez a "felveszi a tested formáját" nem kamu duma.
3. (10 perccel később, már a motoron): Basszus, felvettem én azt a hátvédőt, vagy csak akartam?
Adok harom motorrevut az vekonyabb barminel.
Hát ha az véd meg, én begyűröm... Egyébként nem olyan vészes, viselés közben meglepően kényelmes, tényleg szinte észre sem lehet venni. Ha nagyon szűk a bőrruci, pont testhezálló, akkor lehet nem fér be alá. De akkor lehet más hátvédő sem. Nekem kényelmesen elfér a túradzseki alatt is, meg az egyrészes bőr alatt is, nem kellett emiatt két számmal nagyobb ruhákat vennem.
Ja, bocsi, most nézem.... én a gatyóra gondoltam
részemről is Forcefield, és én most ugyan ezt 20.000 ft-ért adom
atikovacs2kukacgmail.com
persze az enyém használt, de kítűnő állapotu
Nálam meg Dainese. Vagy bármi, csak ne Forcefield. Ők se gondolják komolyan, hogy 3 centi vastag sarkos izét kell a bőrruha alá betenni.
Szerintem egyértelműen Forcefield. Világelsők protektorokban, minden tesztet megnyernek szinte, messze a legnagyobb az energiaelnyelőképességük, és egy balesetnél szinte csak ez számít. (Azonkívül komfortosak is.) Itt van egy teszt pl., amelyen a Dainese nagyon leszerepelt, érdemes megnézni:
http://images.mcn.bauercdn.com...
Nem a Manis-t tesztelték ugyan, de a Dainese kicsi is volt (kevés volt a védett felület), az energiaelnyelése meg nagyon gyenge, nagyon sok energiát engedett át. Míg a Forcefield csak 5,6 kN-t, a Dainese átlag 13,8 kN-t, de volt ahol 27 kN-t mértek (amivel nem is kaphatna CE minősítést: CE Level 1 limit = 18 kN, CE Level 2 limit = 9 kN).

Személyes véleményem, hogy a Dainese nagyon jó a ruhákban, főleg a bőrművességben a világ legjobbjai közt vannak (a csizmám is pl. Dainese, imádom), de a protektorok nem az ő asztaluk, nem is nagyon fejlesztenek ilyen irányba (ellentétben a Forcefield-del), inkább egyfajta csatolt áruként próbálják elpasszolni a ruhák mellé. De védelemben nem járnak élen, a Dainese sisakok is rendre megbuknak a teszteken, mint látható, a protektorok is.

Az meg, hogy kemény vagy puha, teljesen mindegy, ha a kabát alá veszed. Akkor lehet jelentősége, ha kívül hordod, és a hátadon kell csúszni: a kemény jobban ellenáll a súrlódásnak, kevésbé fog kopni, de kevésbé is lassít le, nagyobb sebességgel fogsz becsapódni, ha belecsúszol valamibe, szóval kétélű fegyver. Ha csak mondjuk egy versenypályán csúszol, akkor nem lesz gond. A másik meg, hogy ha a kemény egyszer elreped, nem lehet többet használni. A Forcefield meg akárhányszor újrafelvehető, nem sérül meg a becsapódásoktól, nem csökken a védelme. Kivéve, ha kívülre veszed, és az aszfalton csúszással ledarálod (viszont ekkor sokkal jobban le is fog fékezni).

Úgyhogy részemről Forcefield.
SHOX utalvány eladó!

55eFt értékben, 40eFt-ért
Bármire levásárolható (ruházat vagy alkatrész).
A Spidinek van store locator funkciója, az összes bolt rajta van...

https://www.spidi.com/eu_en/st...
Sziasztok. Szeretnék segítséget kérni hogy valaki tudn ajánlani valamijen közeli szomszédos országban lévő helyet ahol tudnék spidi motoros ruhát venni normális áron!? Nagyon köszönöm
A legnagyobb biztonságra vágy a motoron? A legjobb árban akarod? Extrém akció! Ezt tényleg nem hagyhatod ki!
FORCEFIELD PRO PANTS TELJES PROTEKTOROS ALÁÖLTÖZŐ NADRÁG AKCIÓ! 75.000Ft helyett most a készleten lévő darabok : 49.990Ft!!!Csak a készleten lévők!
Leírás:
Protektoros hosszúnadrág, amely a teljes alsó test (térd, comb, csípő, far- és fenékcsont) védelméről gondoskodik.A kivehető CE minősített protektorok (Sport 3 vagy Pro 4 réteg + Upgrade térdvédő) energiaelnyelése több behatás után sem csökken. A nadrág tökéletesen illeszkedik, a BeCool elasztikus technikai aláöltöző anyag diffuziós felülete a szálak keresztmetszeti formájából adódóan sokkal nagyobb mint a pamut vagy a hasonló technikai anyagok felülete, így jóval hatékonyabb hő és nedvesség elvezetést és gyorsabb száradást tesz lehetővé. Mozgás közben a BeCool™ speciális szerkezete apró ventillátorként működik, a meleg nedves levegőt a testről elvonja és fríss hűs levegővel helyettesíti. Kidolgozását tekintve puha, könnyű, selymes tapintású anyag, ahol lehetséges nélkülözi a varrásokat, vagy azok fektetett varrással készültek, hogy használat közben a testet ne irritálják, ne dörzsöljék. Farmer/utcai nadrág alatt viselve észrevétlenül biztostja a kellő védelmet!

BIZTONSÁG:

Nitrex Evo® - protektorok BeCool® - anyag.
Az esetleges behatást követően a nadrágban található protektorok energiaelnyelő képessége nem csökken, azok tovább használhatók!
A keményprotektorokkal ellentétben az energiaelnyelés mértéke a teljes védett felületen közel azonos.
KÉNYELEM:
A tökéletes illeszkedésről az elasztikus anyag és deréknál a zsinóros rögzítés gondoskodik.
Anatómiai és ergonómiai szempontok figyelembevételével tervezték, a mozgásban nem akadályoz, kényelmes, szinte észrevétlen viseletet biztosít.
Valódi 3 dimenziós mozgást tesz lehetővé, néhány perc használat után a testről távozó hő hatására felveszi a test formáját
az energiaelnyelő rétegek között a levegő áramlása biztosított.
Az anyag mosható, a protektorok kivétele után.
A protektorok rétegvastagsága (a térdprotektor kivételével) egyedi igény szerint változtatható.0-3 vagy 0-4 réteg között!
Darázsgarázs motoros bolt
Budapest XIII. Kerület Váci út 170/a
Tel: 06 70 246 71 50
Motoros dzseki AKCIÓ!
Termék eredeti ára: 50 000 Ft
A termék kedvezményes ára: 29 990 Ft

Esővédelem a beépített membránnak köszönhetően.
A hátsó rész hosszított ,így a derékrészt takarja, megakadályozva annak kihűlését.
Váll és hátrészen nyitható szellőzők.
A kabát több ponton testre szabható.
Kényelmi funkció még, az állítható nyakrész!
Minőségi protektorozás (Váll , könyök és gerinc )
A becipzározható thermo bélésnek köszönhetően ősszel , vagy a hűvös reggeleken is praktikus viselet.
A nyitható szellőzők által szabályozható a bejutó frissítő levegő mennyisége a melegebb napokon is!
Fényvisszaverő betétek a kabát több pontján, fokozva a biztonságot!
Akciós ár : 50.000Ft helyett: 29.990Ft
Darázsgarázs motoros bolt
Tel: 06 70 246 71 50
*Csak a készleten lévő darabok erejéig tart az akció!
MODEKA SPORTING MOTOROS NADRÁG- TESZTGYŐZTES! Most a készleten lévő darabok (Nagy méretek!) Akciós árban!
Termék eredeti ára: 60 000 Ft
A termék kedvezményes ára: 39 990 Ft
Motorrad Német motoros magazin " GUT " minősítésű terméke!
Részletek:
500 D erősségű külső rész
600 D erősítések a baleseti zónákban
Bőr megerősítések a térdnél
Nagy hálós panelek legjobb szellőzésért
DuPont ™ Kevlar® szövet
Airvent szellőztető cipzárak
Kivehető Humax® membrán: 100% vízálló, 100% szélálló, lélegző
Állítható Level 2-es (A legmagasabb védelmi szint) térdprotektorok
Csípő protektor
Kabáttal összecipzárazható
Biztonsági varratokkal erősített termék
Szín: fekete
Figyelem! Az akciós ár, csak a készleten lévő darabokra vonatkozik! Klikk a képekre a nagyításért !
Darázsgarázs motoros bolt
Tel: 06 70 246 71 50
Én jobban hiszek a Dainese-ben. Ott még mindig a kemény műanyag felület védi a hátat, nem pedig az a hálós rendszer.
Biztos jó az is az FF-nél, de nekem inkább a Dainese lenne a nyerő.
Viszont ha jobban akarod húzni a gázt, akkor én még javasolnék egy ilyet is hozzá:
Dainese Chest Protector
Sziasztok, sisak vásárláson gondolkodom (jelenlegi AGV K3, ami már nem egy mai darab), most két típust néztem ki:
- AGV K3 SV (Glimpse)
- AGV K5 (Hurricance red)
Nem nagyon találtam teszteket ezekről a sisakokról. Van esetleg tapasztalatotok a kettő közül valamelyik sisakról? Ér annyival jobbat a K5, vagy vegyek inkább a különbségből egy jó kesztyűt?
*32.000Ft
Eladó Fox Forma Pro cross csizma 42-es méretben hibátlan állapotban.70/624-8513
Szerintetek ha protektor, akkor Dainese vagy Forcefield?
Most készülök megvenni és nem tudom eldönteni, hogy forcefield pro sub 4 vagy dainese manis d1 legyen.
Megválnék tőle.
Keresek 56-os szürke-fekete vagy szürke-pirosvagy piros bőrkabátot, lehetőleg Mtech T-Rex márkájút. Tamás 06302739022
Modeka Donington motoros csizma
Termék eredeti ára: 43 000 Ft
A termék kedvezményes ára: 29 990 Ft
Részletek:

Kiváló minőségű marhabőr , nubuk betétekkel
Hipora® membrán: Esőálló, Szélálló, Lélegző
Váltónál erősített kivitel
Boka és sarokvédelem
Cserélhető koptatók
Fényvisszaverő betétekkel
Olaj- és üzemanyag-álló talp
A csizma kirakati darab volt, azért ennyi az ára! Teljesen új.
Kérésre postázom is egyeztetés után!

Méret:46-os
Szín: fekete / fehér
Érdeklődni : 06 70 246 71 50 A megadott telefonszámon 10-19 óráig vagyok elérhető hétköznap.