Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most talán még aktuálisabb ez az akciónk ;) Az országban nálunk a legjobb ár!
Forcefield SUB 4! A Világ legbiztonságosabbnak mondott protektora akcióban 64.000Ft-ról 49.990Ft!

Leírás: A világ legbiztonságosabb hátprotektora! Munkánk eredménye nem "az egyik legbiztonságosabb", hanem "a" legbiztonságosabb hátprotektor! Bizonyára Te is találkoztál már olyan semmitmondó, felelősséget nem hordozó kijelentésekkel, hogy "a világ egyik legjobb autója, mosógépe", stb. Mi nem szeretjük a holtversenyt, az elsők szeretünk lenni. Ezért a világ LEGBIZTONSÁGOSABB hátprotektorát kínáljuk Neked. Amennyiben egyetértesz azzal, hogy egy protektor biztonságát az ütközési energiaelnyelés mértéke határozza meg, akkor a SUB4 messze a világ legbiztonságosabb hátprotektora. Ezt nem csak mi állítjuk, hanem alátámasztják a német TÜV Rheinland és az angol Satra mérései is! Ugyanerre a konklúzióra jutott eddig minden hiteles hátprotektor teszt is, amelyben a SUB4 szerepelt.
BIZTONSÁG:
Mindössze 3,38kN átlagos (hátat érő) áthatoló erő 50J ütközési energiából, ennél jobb (alacsonyabb) értéket -hitelesen, laboratóriumban tesztelve - egyetlen hátprotektor sem tud produkálni!
Nitrex Evo® energiaelnyelő anyag.
Az esetleges behatást követően - ellentétben a legtöbb protektorral - tovább használható, energiaelnyelő képessége nem csökken
A keményprotektorokkal ellentétben az energiaelnyelés mértéke a teljes védett felületen közel azonos.
keményített külső réteg a hegyes tárgyak elleni áthatolás védelemért és az extra kopófelületért, farcsont védelem, a veséket melegen tartja.
KÉNYELEM:
az elasztikus váll- és oldalpántok valamint a nagy felületen rögzítő tépőzáras öv segítségével tökéletesen beállítható, a helyéről használat közben nem mozdul el.
Anatómiai és ergonómiai szempontok figyelembevételével tervezték, a mozgásban nem akadályoz, kényelmes, szinte észrevétlen viseletet biztosít.
Valódi 3 dimenziós mozgást tesz lehetővé, néhány perc használat után a testről távozó hő hatására felveszi a hát formáját.
A belső oldalon rengeteg megnövelt méretű ventillációs lyuk található.
Mosható huzat.
Darázsgarázs motoros bolt
Budapest XIII. Kerület Váci út 170/A
Kérésre postán is!
Mondjuk a légzsákos rendszereket nem venném ide, mert az más elven véd. Egyébként a légzsákos motoros ruha nem magyar fejlesztés?
http://szabadalom.blog.hu/2014...
Helyesbitek... a D-techet fejlesztette es az ebbol alakult D-air ami a legzsakos tema az talalhato mas ruhakban is rendesen d-air felirattal. Gondolom liszenszes.
A dainese maganak fejlesztette a D-air techet ami a protektorjaira epul. Ketlem hogy egy beszallito ceg protektorjaira vegezne fejleszteszt. (Mellesleg ez jogilag sem lenne tiszta) Es ne feledjuk hogy lassan szaz eves cegrol van szo. Es abban az idoben meg nem szallitgattak az atcimkezett dolgokat. Es ha jol ertesult vok a dainese a egy nasa projektben is benne van ahol egy esetleges marsraszallashoz fejlesztenek ruhakat termeszetesen protektorokkal. Ahol nyilvan teljesen mas tipus lesz de a tobb evtizedes fejleszteseket nyilvan eloveszik a fiokbol.
Végül is, ez lenne az ideális eset. Akkor akár sisak sem kell. ;)
Én mondtam. Tudtommal a ruhagyártók nem gyártják a motoros ruhában lévő protektorokat, csak megrendelik, átcímkézik, berakják; de nem fejlesztenek ilyen irányba. Ellentétben a Forcefield-del, Knox-szal, Zandonával stb., amelyek kifejezetten protektorokat fejlesztenek. Az említett 3 cég is konkrétan több ruhagyártónak is beszállítója, amikben nem saját néven szerepelnek a protektoraik. Az Arlen Ness, Berik, Spyke stb. ruhákban nem Arlen Ness, Berik, Spyke protektorok vannak, hanem valamelyik protektorgyártó cég átcímkézett termékei. Rebadge-elni viszont nem a csúcsfejlesztéseket adják ki. Meg lehet nézni, a kabátok többségében is milyen a gyári hátvédő. Nem csoda, hogy rosszabbul teljesít, mint egy erre szakosodott cég csúcsterméke.
Ha a Dainese esetleg kivétel lenne, és valóban saját protektorokat fejleszt, én kérek elnézést, most nincs időm korrekt módon utánajárni, hogy hogy is van náluk pontosan. De a teszteken akkor sem teljesít jól.
Sziasztok!Eladó 54es méretben Spyke 4Race Div Man 2részes bőrruhám szép állapotban!Márciusban vettem Kecskeméten a Parillában!Garanciás!125ezer forint lenne az ára!
Javítom magamat, a hátvédő esetében nem "ki kell próbálni", inkább fel kell próbálni. Kipróbálni meg, őszintén remélem, hogy soha nem kell.
Na a végével egyet tudok érteni, létezhet egyéb szempont is, természetesen. (Az elejével nem, szerintem a nagyobb energiaelnyelő képesség közvetlenül lefordítható jobb védelemre.)

Sokszor az ilyen "melyiket vegyem" típusú beszélgetésekben eljutok arra a pontra, amikor már nem tudok mit hozzá tenni a korábbi érveimhez, csak azt, hogy el kell menni, ki kell próbálni minden alternatívát, aztán az illető meglátja, hogy melyik neki a legjobb, a saját szempontjai alapján. Most ebben a vitában is eljutottam erre a pontra, úgy érzem. :)
Sziasztok!

S-es nyári ,térd protektoros ,probiker gatyó eladó :6000 Ft
41-es túracsizma,szép állapotban eladó : 6000 Ft
bagster tankbőr,szép állapotban,fejidomos cb 1300 -ra is jó :20000 Ft

czako20@freemail.hu vagy 705761477 keressetek bátran,gatya,csizma együtt egy 10-es ért vihető,a tankbőr ára fix!
-Új jól szellőző kabát kivehető váll,könyök,hát protektorokkal 85-95kg 15000 FT

-KTM kivehető protektoros kabát kb 5Xhasznált 85-95 kg 25000 Ft

-Leatt Brace új 3D könyökvédő 41cm karátmérő 15000 Ft

-Reebook vesevédő új L-es 4000 Ft

bali105gsxr@gmail.com
Vácon vannak zsír újak egy figuránál!Láttam őket,de csak 50-52es ruhák vannak!
Nekem is Dainese Ultimate BAP van... véd, nyaktól seggcsontig. És észre sem veszem ha rajtam van, pedig passzos a ruha. Valaki írta hogy nem áll jól a dainese a protektorokkal. Mivel a kezdetek óta ruhákat gyártanak, protektorokkal együtt ha jól tudom a ruhában lévő protektorban ők a vezetők, és onnan egy lépés a gerinc proti! Persze a sisak már más téma! Ezt olyan 20 körül osztogatják.
Neha szoktam.
Gondokodom tamkerekeken.
Ne ess el. Ennyi :D
At mindenkeppen ha nem utkozol nagyobbat.
Az ellen meg semmi se véd ha nagyobb ütközés során a nagy lassulástól leszakadnak az ember szervei.
Nekem van egy vadonatúj pro sub 4-em, ha érdekel írj rám, bolti ár alatt adom!
Bocsi, hogy csak így letámadlak de nekem nem kell, és ha vennél egyet akkor biztos megtudunk egyezni.
A többi is megvéd. A Forcefield csak szőrözés. De remélem nem kell a görbe alatti területről értekeznünk. A Forcefield lényegesen több helyet foglal mint pl. egy Dainese (véletlenül olyanom van), vagy egy bármilyen "klaszikus" tatú páncél. Aztán, hogy az Neked mégis megfelel, mert lazára vetted a ruhát, vagy esetleg megéri a szenvedést a (kb. nem több mint vélt) többlet biztonság, az más téma. Én sem beszélem le az illetőt a Forcefieldről és nem vitatom, hogy jobban elnyeli azokat a kiloJouleokat, de léztezhetnek egyéb szempontok is. És mint az lenni szokott valamit valamiért. A Forcefield nagyon jól véd, de sajnos vastag kényelmetlen a használata ha az ember szoros bőrruhát hord.
keresek shark s800 ayton sisakhoz plexi rögzítőt, és felső - a sisak tetején lévő szellőzőt - ami bepattintható a sisak tetejébe.
Itt az apróban is van olcsón Spidi.Mondjuk egy Warrior pro(azt hiszem így írják),180 ezer, ugyanezt néztem a Motorline oldalán, és ott 430 pénz.
Sziasztok!Tudja valaki hogy lehet az hogy a hjc is 17 a legtöbb helyen csatos,de hirdetnek dupla dűrűst is.
Szép jó napot Nektek is !
Pedig jó lenne , ha odafigyelnétek a súlyotokra, mert így sem vagytok valami épületes látvány, de jó lenne, ha nem hájasodnátok el mint a hízósertés, hogy finom legyek a kifejezésekkel !! Nem fognak utánatok szaladgálni a fehércselédek, ha hanyagok vagytok esztétika dolgában!!
Ja ja faja a helyben sütött kaja.