Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez az érdekes hogy nem tört el,csak akad/szorul,de mind1 mert kukáztam.
A filc kapott olajat,de a megszakítóhoz is raktam,remélem az nem baj!
Műanyag rész nem kopott/tört el? A kenőfilcneka megszakítónál meg a kondi mellett is (ha van) adj egy kis műszerolajat, jót tesz neki
Üdv.

Reggel rendesen megszivatott a moci.
Ugyebár mióta ki lett cserélve a kiskondi meg apósom javaslatára a megszakító is,nem volt okom a panaszra jött-ment,nagyon könnyen indult,egészen reggelig.

Indulnék munkába,de a motor nem akar,semmi röffenés vagy valami életjel.
Na gyorsan kikaptam a gyertyát a sötétben,megtörölgettem,visszaraktam próbáltam nézegettem de semmi.
Délután hazaérve a munkából alaposabban ránéztem és hamar kiderítettem hogy nincs szikra,2 gyertyával is próbáltam.
Oldaldekni le,és látom hogy az új megszakító nem nyit.
Csavarhúzóval megpiszkáltam,akkor kinyitott de nem zárt vissza,mondom sebaj megvan a régi visszateszem.
Na azzal most ismét frankón működik hálistennek.

Gondoltam megosztom veletek.
Ja ja. Egy autó letekerhető antennája se volt biztonságban.
Valami hasonló antennák voltak
http://www.homasita.hu/product/10535
Na hallod ! Hisz ez egy simó fórum !
Hú, de megugrott a hszek száma.
Na ugye ! Felétek vagy nincs róka , vagy a keesebb domborzat miatt nem fáradtak , és fürgébbek az úton , és nem lehet elütni őket ! Bár akkor meg nyúl farok játszana !
Most hogy feljött szóba az antenna, észbejött, hogy egy fazon motorozik felénk egy Aprilia rs-sel, aminek a hátulján egy hosszú pálca fityeg. Mi korunkbeli, lehet oda valósi felétek? Itt nem volt szokás annak idején.
Ne már hogy felétek nem volt semmi ekecs ?! Döglött patekot sem húztatok soha ?
Ó hamar ! A 8 *4 vagy a FA deó elnyomta aztán szárazon már csak a kóbor kutyáktól kellett félteni , de az antenna végén nem érték el azok sem !
Lehet még fokozni?
A szaga mikorra ment el?
A gerinc csonkra rányomtunk egy 8mm-es réz sarut , azt már ment is a kulcskarikára !
Arra is emlékszem , valamire való esztergályos hetente legalább két motorra valót lepergetett , na de az enyyémen jappón kormány lesz ! Az antenna döglött róka farkával , az tényleg volt . A bakonyba ha láttunk gázolt rókát és nem volt nagyon búdös akkor bizony bicskáztuk a farkát , kulcstartóra antennára stb.
Felétek ilyen dolgok dívtak akkortájt?
Az enyémen (no meg másén is) volt elsőteleszkóp kiemelő is. Amolyan chopperos fíling. Visszagondolva nem kicsit volt életveszélyes.
Led csík már a modern kor világa , engem a 70 es 80 as évek ekecselései érdekelnek !
Eryk az N-H son nem volt duda hanem csengő , de a gumiduda vagányabb , ezért gondoltam !
Igaz , és a hőfokmérő már játszik ! Az megvan !
Ne máááá... Ja meg kellene rá egy antenna is szép hosszú hátra!
Ízlésficam Pityu!
Ledcsík az ülés alá?
Kormányhínár a jappán spórkormányra.
Az a pedáloson volt, erre nem való. Mifelénk a jómódúaknak már akkor is ledes fordulatszámmérő volt motorján. Mi örültünk, ha ha egy kopott hőfokmérőt feltudtunk tenni.
Ez a topik a legkirályabb ! Itt mindíg vidámság van ! Ez a simson fíling ! Írjatok még mi kellene rá , esetleg gumiduda ?