Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia. Van 165/55 Dunlop gumim. Vasárnap tudom képekkel prezentálni.
Király... Már pedig a kettő közül valamelyik lesz
Másnem akkor másra fogom használni... De megköszönném ha kifejtenéd bővebben :)
Akkor ezek pont NEM a te elképzelésednek valók
Sziasztok lotyósok!

Supermotot szeretnék venni a közeljövőben,lenne 2 motor ami szóba jöhet.Husaberg FS650 és Honda CRF450X Supermoto szettel....

Még egyik motorom sem volt szóval szeretném a segitségeteket kérni,hogy melyiknek mi az előnye-hátránya stb...
A motort inkább varosban,ide-oda ródeózni még esetleg elmenni 100-150km-es "túrára" és esetleg pályán is használnám persze csak lááájtosan nem versenyezgetni stb

Esetleg meghallgatok más motor tipust is...
Köszi
csukaimi@gmail.com
adj mailcímet aztán küldöm a képeket meg infókat
igen smr-be. 170-es nem tudom beleférne? milyen? mikori? mennyiért?
supermotora kell? 170 es van
hali. dunlop kr-108 165/55 keresek!
sxv apriliákba bemegy a 180as, még lehet a 190 is csak győzd fenntartani.
A lengővilla általában nyit hátrafelé. Told hátrébb a kereket, és nem fog hozzáérni a lengővillához. 170-es gumi simán rámegy, de láttam már 180-ast is, bár az 5,5"-os felnin jobban áll...
Hali.

Ja én is úgy gondolom. Mikor veszek már egy olyan sm-et amire olcsón lesz slick bárhonnan

Edem
arra en 170 es slicket tennek, mar ha a vaz engedi. Nekem 4,25"os hatson 165/63as slick van fent!
Sziasztok!

5 coll széles felnire mi a max méret ami ráfér?
Most a gyári 150/60 van rajt brutálul szétfeszülve, a váznál oldalanként kb 5 mm hely van. Attól félek, hogy max a 165/55 slick fér el. 180 kizárt?

Egy 510-es sherco-ról van szó.

Előre is köszi!

Üdv. Ádám
Sziasztok!

Egyelőre még csak nézelődöm,de nagyon tetszenek a SM-k.
Ki milyen ruhát/kesztyűt/csizmát stb. használ,ajánl?
OFF :
Eladó
120/70*17
115/70*17
80/90*17-es szinte új pályagumik. Dunlop és Bridgestone.
Bolti ára 40k fölött én 10-ért adom irányáron.
További infókért és képekért érdeklődj privátban :)
endre.23: megvan még a fékem,de inkább telefonon ha lehet 702465353
Dobnál egy e-mailt? Bővebben megbeszélhetjük ott. :)
Csere érdekelne?
Milyen nehéz a csizma?
Tudnál dobni egy e-mailt? Ha megvan még a féknyereg kompletten, lehet érdekelne. :)
Tudnátok olyan ügyben segíteni, hogy a motoromon lévő gyári féket lecserélném egy 320mm-esre és kéne egy átalakító amivel a féknyerget kellően kitudom emelni. Esetleg tudnátok tippet adni, hogy milyen anyagból kéne elkészíteni, illetve, hogy hol lehetne venni, vagy van-e valakinek ilyenje?

Előre is köszi. :)
Nekem éppenséggel van egy eladó csizmám. :)
http://www.kepesmotor.hu/kross...
Üdv! 43 méretben keresek olcsón (max 25-30e) sm vagy cross csizmát, esetleg cserélném is (43 forma terrain eco)
Féktárcsáid vannak még Eladó?!
Eladó: egy kitűnő állapotú 17x5" KTM/Husaberg felni (BEHR) és egy KTM gyári gumimelegítő szett. Alig volt használva, tökéletesen működik.

Érd: giraffe64@freemail.hu