Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

meret?allapot?foto?huf?
Goldentyre SM slick valakinek?
A tervek szerint 2013.08.18.
És mikor idén
Reméljük idén össze is jön!
Eladó sm szett!
http://www.kepesmotor.hu/felni...
Fórumozoknak 90.000-ért!
Értem köszi.akkor marad a semmi.Még egy láma kérdés, azt honnan tudom hogy a föfékmunkahengeremben milyen méretü a dugattyú. ( erről a spiegler-röl lenne szó ) Olvastam valahol hogy a monodiszkhez meg a 4 dugós alsóhoz a 16-os a megfelelő.
Köszi
Van...vizsgán darabszámnak jó, meg ha enduro versenyen kérik. Gyakorlatilag látni benne lehetetlen...
Szia. Meg van még a sárvédő? Tudom, elég régi hirdetés, de gondoltam, hátha..
Helló
Valakinek tapasztalat ezzel az ufo tükörrel?
Köszi
Hát ez jó volt .
Eladó, Bp.
Michelin PilotPower, 160/60-120/70
Elérhetőség az adatlapon.
Ja hogy 96os a gép...
Garancia nincs rá?
Egy márkaszerviz lehet kapásból rávágja mi a gond, míg itt csak találgatózásokra számíthatsz!
Általánosságban minden Cr 85 gurunak!
Fiam Honda Cr 85 motort hajt 96-os évj.
A probléma ha valakinek ismerős és tudja mi a gond kérem tisztelettel a segítségét.
A motor vadonat új gyertyapipával és vadonat új gyári gyertyával
max két Óra igénybevételt tud és megáll. Után csak gyertya cserével tud tovább menni. Elfogy a szikra tönkre megy a gyertya.
Mivel lehet a gond.?
Csak, ha valaki nem tudná!
Kemény dolog ez, de ismét sikerült legyőzni egy nagy akadályt!
Gratula!
Oké,elrakom
Szia Imi!

Már réges rég beszéltünk és réges rég nincs meg a tel.számod, de eszembe jutott, hogy így a sportmotoron keresztül talán el tudlak érni.. Lenne pár kérdésem általánosságban a CR-el kapcsolatban, mivel azt hiszem a motoros ismerősök közül te vagy benne legjobban a hondában ill a CR-ben. Ha megadnád a mobilszámod, akkor fel is hívnálak ez ügyben!
Az én számom 20/2777712
Köszi!

Marton Péter
Csáó! Jövöhét elejéig tedd már el nekem a gumit!
Eladó egy összesen csak kipróbált,tiszta új FTE Beringer alsó-felső fék,karcmentes állapotú!