Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egy képet tudsz dobni a menesztőről?
köszi és biztos hogy a lyuk elosztása megegyezik a pogácsával és behr felnivel?
Gumi pogácsa(menesztő) lenne, de kicsivel nagyobb mint a Behr agyba van, le kell csípni belőle és be is fér.
Láncvédő lehet hogy lesz, viszont hátsó sárvédő az nincs!
szia KORTISZ.... mondták hogy téged keresselek... oylan dolgot keresek hogy drz 400 hátsó sárvédő..mindegy h S vagy E..... lehetőleg sárga de nembaj ha más van....és láncvédőt a hátsó villára aműanyagot amia villa felett fut egészena lánckerékig...
illetve ktm behr felnibe keresek gumi papucsot illetve azta részt amire a lánckerék van rácsavarozva aza köztes agy...nemtudom hogy hívjákot:) köszi
Üdvözlöm minden motoros társamat!

Régóta keresk SUPERMOTO felniket, ha valakinek lenne ELADÓ, vagy tud olyat akinek van kérem segítsen, hogy szezonkezdésre megszerezzem őket.

Segítségeteket előre is köszönöm.

Üdvözlettel: Madarasi Dávid (mada0504@freemail.hu)
Szia,
ha érdekel van eladó csúszókuplung CRF-be. Hinson gyártmány, kb 20 órát használtam.
Supermoto szettemtől megválnék. KTM Behr gyártmányú. Megvettem, de nem került beszerelésre motoreladás miatt. Előzőleg DRZ-ben volt.
95-e ft.
Eladó!
Dunlop KR 108 170/55 r17 85% Med. 17e
Dunlop KR 106 120/70 r17 98% Soft. 15e
Érdeklödni: 20 376 46 36
+36302960056
Üdv Mindenkinek!
A héten vettem egy SM szettet, úgy tudom, hogy GASGAS-ban volt, talán 450-ben. Szóval ezt hebregálnám bele egy 2008-as YZ450f-be. Szerencsére a lánckerék*fék távolságok ugyanazok, de a tengely vastagságok (20-22 a yami, 18-20 a Gas) is eltérnek, és a fékek osztókörei is mások.
Az első féket még valahogy megoldom (320+adapter+4 dugattyús fék), de hol lehet kapni nagyobb átmérőjű hátsó tárcsát? Érdemes csináltatni?
Valaki alakított már át ilyet?
Helló Én az yzfre keresek pont ilyet.
Mekkora egy barmok vannak! Így kibabrálni azzal az olasz csődörrel...
http://www.motorpasionmoto.com...
Őőőő köszi de új vagyok itt! :D És tudom ki az a Jani ?
Hívd fel Nehéz Janit ő a megmondója a Husqvarnának
Üdv! Véleményeteket szeretném kérni egy bizonyos
HUSQVARNA SM450R motorról , 2007 évjárat ! :) esetleg akinek ilyene van irjon pár szót a motorról !

köszi!
130.000 ft-ért alig tudtam eladni egy Honda Crf 450-be való supermoto szettet első teleszkóppal, fékrendszerrel stb...
Sziasztok! Cserélném ezt a féket crf-re való 320-as tárcsához. Ez is 320-ashoz való csak yzf-en volt. 4 dugattyús,hibátlanul működik.
Bocsi az első mondatért, véletlenül kétszer írtam le ugyanazt a tartalmat..
Supermoto pályán való supermotozásnál vannak valami szabályok?
Pályán való supermotozásnál vannak valami szabályok? Gondolok itt például olyanokra hogy kanyarokban mikor kell kiülni az ülés szélére, mikor jobb külső, illetve mikor jobb belső íven kanyarodni, kanyarból való kigyorsítást egyenletes gázzal kell csinálni? Fékezésre van valami "örök törvény"?

És még azt is szeretném kérdezni hogy a motoromon slick gumi van, de nincs gumimelegítőm.. Hogyan melegítsem be a gumit motorozás előtt? Cikázzak a pályán mint az F1-ben a pilóták?

Köszi a segítséget!
2003 crf-en volt HM 7000 ft !
Szia!

Érdekel persze....ha jó a mocimhoz :-)
Tudsz esetleg dobni róla pár képet...meg egy árat...
csotke@gmail.com

Köszi előre is!
Nekem lenne fékadapterem,crf 2003 kévjáratún volt (HM a márkája) ha érdekel írj.
06202695366 Sanyi! Várom a hívásodat.
Szia kabos1975!adj egy teló számot lehet hogy tudok segíteni.