Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.
KTM narancs FLM bőrruha eladó:
http://www.kepesmotor.hu/bor_k...
drz tengelyre passzol, max a távtartókat kell majd megnézni, középen fusson! Hívj nyugodtan! lánckerék 48as fogszámú, az egész szett 3 pályanapot ment mikor még motorban volt,azóta porosodik, a képeken is tök poros...
adatlapmon van hidetés,ott a számom keress nyugodtan, ráérek általában mindig
Elnézést, de nekem azon rész kívül esik a körzetemből! A nevet is csak a szél fújta a fülemhez, gondoltam megemlítem, ezzel is előrébb lesz motoros kollégánk az általa eltervezett átalakítás megkönnyítése érdekében!
Bartha Sanyi hajdúszoboszlói, nem balfasznojstadti. Tudom, mert én viszont az vagyok . A többi infó viszont helytálló !
itthon csak fekete és zöld festék van! te milyenre gondoltál?
Balmazújvárosba Bartha úr kevés pénzért szétfűzi, lefesteted, olyan lesz mint az új, és újra összerakja neked centírozva...
ha gondolkozol sm szettben, akkor érdemes lenne telót is cserélni, függetlenül attól, hogy nem az enyémet vásárlod meg!
Köszi kortisz! Lehet hogy ezt is megnézem majd hétvégén.. ha más színe lenne a szettnek már még ma elmentem volna érte mert az árát nagyon megéri..
Majd pénteken lehet hogy felhívlak..
Ja, és a lánckerék az milyen fogszámú?
Mekkora a tengelyátmérője a szettnek? Ha neked úgy jó, akkor szombaton vagy vasárnap lehet hogy megnézném.. ha elindultam akkor előtte megcsörgetlek..
A Brembón a szám 16185.
nem is vagy messze am, gyere le valamikor lesd meg és viheted is aszettet! 45km-re vagyok tőled...
a lánckerék maradhat 130ba, de nélküle is mehet 125be!
amit a képen látsz tárcsát azt +20ezerért adom,hátra nincs tárcsám sajnos, de mint írtam van itt a fórumon is olyan ember aki ezzel foglakozik h egyedi tárcsákat készít!
Érdekelne a szett.. a 130.000 FT-os árban a lánckereket benn értetted? És esetleg még tárcsákkal mennyi lenne az ára?
Köszi!
van egy jó sm szettem tárcsák nélkül olcsóért odaadom,te meg veszel rá drz tárcsákat és a lesz egy profi szetted!
130ért a tied ! 8-8 ezerért csináltass rá tárcsát kopaszkakkal és tavasszal már csapatod is!
Egyben kelt el minden(sm szett+enduro szett+idomok+tank) 180e-ért 2 napra rá.
már régóta nincs,elvitték!
Helló kortisz! Tudom hogy már elég régi bejegyzésedre írok most, de azt szeretném kérdezni hogy ez a fekete SM szetted amin KTM-es felnicsík van megvan még? Ha igen mennyiért?
Köszi!
Helló! Engem érdekelne az SM szett ha tényleg nem ütött kopott és nem eget zengető áron szeretnéd eladni.. Régóta keresek már egy szép SM szettet de ez most nagyon megtetszett.. mennyiért adnád? Hol laksz? Mi tartozik a szettbe a kerekeken és a gumikon kívűl?
Kérlek majd válaszolj már mert valóban érdekelne..
A "Brembo" Magura pumpa aljára milyen 5 jegyű szám van vésve?
hello,mennyi a kormány és a kézvédö.
Eladom CAGIVA super city 50 es Supermotomat!Szép gyárias állapotú 150e Irányáron téli ár...
http://www.kepesmotor.hu/husqv... eladó husqvarna smr 450 ha valakit érdekel.
Üdv Urak!
Makulátlan! 17-es kerekek.
Első: 3.50
Hátsó: 4.25
74990ft
20 376 46 36
Sziasztok! Eladnám a szupermotó szettemet.
Elsőkerék: Takasago Excel 3,50*17, 120/60-17 Dunlop KR 106 vágott slick gumival, 320 mm-es tárcsával.
Hátsókerék: Takasago Excel 5,00*17, 170/55-17 Dunlop KR 108 vágott slick gumival, 240 mm-es tárcsával, 44 fogas Talon lánckerékkel. Ár: 140 000 Ft
Fékszett: 20 mm-es Magura Főfékhenger, 4 dugattyús Spiegler féknyereg, YZ 450-hez közdarab és egy tartalék rövid fékkar. ÁR: 75 000 Ft. Mind kifogástalan állapotban.
Suter antihopping kuplung YZ 450-hez, pár használt vágott slick gumi.
Ha érdekel hívj! 06-20/984-2112
Rendben!
Köszönöm a segítséget!