Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hahó euro-ring ott lehet jót motorozni .
Kakucs ring!
szerintem a Rába ringen nem fognak engedni supermotozni,én is akartam már
Hali
Hol lehet megnézni hogy a Rába ringre menyi a beugró 1 napra? Supermotoval mennék,és a neten 2000ft-ot találtam de az olyan kevésnek tűnik! Létezik hogy csak annyi?
Üdv
nem vagyok kíváncsi a sok eszement baromságaira
nyilván legjobb hirdetés nélkül eladni... legalább nem jön a sok eszement ajánlat
Hát nem imádom többet jelent a motorom annál
Teljesen jogos! Jól csinálod Pedig azt hittem imádod a hízós meg egyéb ajánlatokat
Egyenlőre csak álom marad...
Érdekel e-mailban mindent leírok
Ha valaki normális áll hozzá annak igen amit telefonon kapnák attól max idegosztályra kerülnék, nem eladnám ezt nem hirdetem.
Igen tényleg szép a Husky, de nekem akkoris KTM kell! :-)
De ha tudtok bármit erről a motorról akkor legyetek szivesek osszátok meg velem! Nem kell a nagy nyilvánosság előtt,jöhet mailban is és akkor senki nem fogja rátok hogy elrontottad a bizniszét.
Jahh és mi az amit egy ilyenkorú 450-en illik megnézni?
hami.ricsi@gmail.com
Régi vágyam egy ilyen Huski...
Ez az ajánlgatás már annak minősül
Az én motorom legalább patika kívül belül igaz nem hirdetem
Na mesélj csak! Mi a baj vele? NAgyon kíváncsi vagyok mert egyébként meg tetszene a motor!
Rémissz el tőle légyszives! Minden rosszat hallani akarok róla!
Már csak azért is hogy mi az amit esetleg nagyon meg kell néznem halgatnom ha mégis megnézem élőben!
Az a blokk szvsz nemcsak utcára nem "annyira" jó...
Szerintem utcára nem annyira jó, de megéri
vedd meg az enyémet ahhoz is van majdnem ennyi cucc...
Nekem nem mükszik a link!
Üdv!

Újra vissza akarok ülni egy supermotora a Superduke után.(nem érzem magam annyira hülynek hogy ki tudjam használni a sduke képességeit)
Fontos hogy papíros legyen mert utcán is használnám ugyanakkor nem akarok LC4-et,bár a 690-en gondolkoztam.De mivel nem sok időm van motorozni ezért messzire sem járok vele ezért a kényelem sem annyira szempont, inkább valami könyebb motort akarok , azt az évi 1-2 olajcserét meg kibirom mégha üzemórás is a gép.
Valaki ismeri esetleg ezt a gépet?

http://www.hasznaltauto.hu/motor/ktm/ktm_450_exc-r_exc-r-725
8756
így szezon végén valaki gondolkodott rajta hogy megbolondítja a gépét egy sm szettel?
3.5-4.25 coll Behr szett
06 30 635 9305 ezen a számon elérhető vagyok
Üdv! Valaki segítene hogy hol lehet ilyen taréjt beszerezni?http://www.sportmotor.hu/motor...