Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szeva Kortisz,

Érdekelne a két db slick, de nem érlek már el telefonon...gondolom mert már kint vagy.Van valami más kontakt esetleg, hogy le tudjuk bonyolítani az ügyet?
Írj esetleg a komlosy.norbert@gmail.com-ra
Köszi,

Norbi
Yamaha tzr 125 brembó felnik új gumikkal, frissen szinterezett
50000ft tárcsákkal60
06305129874
Pályanapot tartunk Máriapócson a Rabócsiringen!Külön kategóriába várjuk a supermotosokat.Bővebb infó:www.motorosnap.com
Sziasztok, van egy eladó yamaha DT 50 2007 évj.
Szervizkönyv,kezelési útmutató! Áron alul eladó!

Yamaha DT 50
Szia most vettem egy 5.1-et engem érdekelne a kontakt alkatrészek miatt kőszi
Ktm exc sárvédő toldat!
http://olx.hu/hirdetes/ktm-exc...
haverom azt mondja hogy bukok lakjak borsod megyet.nem jar oda motort venni
te is oda valosi vagy Davidka?
dt-s korodban ember voltal.mara mar nagyszaju internetbetyar vagy.
remelem bnodre nem ragadt a stilusodbol
Nem hogy beköltöznél Miskolcra, aztán kapnál 2 millió ft-ot hogy elhúzz a picsába a városból.Gyors pénz és nem kell nepperkedni egy ideig
véletlen meg van még?
Eladó új árának ( 74,000 ft) töredékéért, mivel nem pályázom, így számomra felesleges.
Valamint eladó még 2 db ( Excel és Behr) kerék szett.
100-150 e ft-ig németbe való kiutazásom végett.
Szombat estig lehet megtekinteni.
06 30 635 9305
Köszi!
Nem épp supermoto, de a ktm 950 és 990 adventure az dupla tácsás. Egy ráf és küllők cseréjével meg lehetne csinálni 17"-osra szerintem.
Ktm Exc/Sx 450/525 Kipufogó
http://olx.hu/hirdetes/ktm-exc...
Sziasztok! Érdeklődnék, hogy létezik e supermoto első keréknél dupla tárcsás változat.Én egy Kawasaki zephyrbe raknék szép küllős kerekeket.
üdv. Lenne egy 5" széles fekete eloxált 17"-os felnim .cserélném 4.5-4.25 felnire . vagy eladó 35Eft .
Sziasztok! Újszerű párszor használt 42-es Gaerne GP1-es csizmámat supermoto csizmára cserélném!
Üdv zolipapa! Van még eladó slick gumid? Érdekelne egy 160-as hátsó. Nem lenne hátrány az sem ha vágott.
Kérlek majd írj már vissza, köszi!
HELP! Változott a terv gumi téren. Szóval vennék valami jó állapotú 160-as slicket. Ha esetleg valakinek van egy a sufniban az értesítsen már róla.
Köszi az érdeklődést,elkelt...
Hi!Eladnàm fékàtalakítómat,fix 10.000ft-ért.Ha valakit érdekelne 70/4537625
Itt a Te gumid

Utcán is használható, baromira tapadó gumi.
Üdv! Találtam neten egy Dunlop Sportmax kétkomponensű sportgumit, amit egy Suzuki DRZ 400-ra tennék fel. Sokat pályázok a DRZ-vel és sokat megyek utcán is, ezért esett a választás egy sportgumira és nem egy slickre vagy egy túragumira. A kérdés az lenne hogy ez a Dunlop Sportmax kétkomponensű gumi jó lenne nekem pályára is? Nem okozna nekem meglepetéseket pályán és nem csúszkálna? Persze nem olyan tempóban megyek mint egy verseny supermotos, átlagos köridőim vannak csak, épp olyanok amennyire lehet menni egy DRZ-vel pályán.

És egyébként sok különbség van egy ilyen Dunlop Sportmax kétkomponensű gumi és egy rosszabb minőségű slick gumi tapadása között?
Sziasztok! az úgy jólene ha előre 120(első)- slick gumit raknák hátra meg 125(első)-ös slic gumit raknák az 50-es Derbi sendamra?