Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv..érdekelne a km meghajtó és a spirál,,ha megvan még? mi lenne az ára?
michelin slick gyári vágás. új. első. 17 es
Buék SM topic!

17-es kerék ráfot keresek elérhető áron, használt is szóba jöhet csak jó állapotú legyen az nem baj ha karcos csak ne legyen sérült.
Festett is jöhet!
Esetleg fűzött első kerék is érdekelhet de csak az első kell!
B.U.É.K. for elvribádi!
Hali!

Duke 2 hátso villát keresek megvételre!

Eladó WP Factory PDS Shock
Hali!
Narancs idom szettet feketére cserélném! Akinek van hason szőrű feketében és érdekelné egy szin csere az szoljon. Köszi
Valakinek egy ilyen hátsó tavaszi kezdésre?
Endurach Debrecen környékén http://youtu.be/F09AMJhBvrU
Sziasztok!Boldog Karácsonyt mindenkinek!
Lenne egy kérdésem szeretnék leáttételezni egy 690 duke R utcai, pálya használatra a Brezovára mit javasoltok hogy vegyes használatra jó legyen tudom hogy a mindenre jó nem jó semmire de valamit csak lehet vele csinálni!
06 30 635 9305
http://www.hasznaltauto.hu/motor/husqvarna/husqvarna_sm_610s_a2-vel_vez
etheto-6994237
Sziasztok! Egy kis tanácsra lenne szükségem, motort vásárlás előtt álok , mi a véleményetek egy 2001- es hudsqvarna 570 smr -ről? Megéri belevágni vagy offos?
Nem néztem meg, elkezdtem ezen az egészen gondolkodni, és arra jutottam, hogy fontos lenne nekem a fordított teló is.. ezért a tiéded nézném majd meg hétvégén.. hamarabb sajnos nem tudok menni..
Persze ha akad egy másik vevő rá, akkor nyilván annak fogod eladni aki hamarabb elmegy érte, de ha még hétvégén meglesz, akkor megnézném majd..
Van mail címed?
üdv

nem gondolkodik valaki KTM supermoto építésén?
Van eladósorban pár holmi ami kifejezetten KTM supermoto építéshez klappol
Villabefogó 14-16 os cnc mart
első futómű
hátsó rugóstag
stb stb
ha valaki kiváncsi akkor dobok ide képet is
Sziasztok!

Keresnék EXC 450R -re 310-es tárcsához valami rendes féket. Nyereg-pumpa párost de akár külön-külön is. Képpel vagy tipussal és árral kérnék ajánlatot!
Köszi!
mi újság, meglested a gecsa féle műveket?
szevasztok sm-es társak :) (Y)
Igen van, van hozzá meghajtásom,spirálom és km órám is, ha érdekel akkor kiegyezhetünk....
nincs,mivel a féktárcsába van egy mágnes és ahhoz kell egy érzékelő! megoldható egyszerűen az egész,csak egy kis utánajárás kell, volt már itt olyan aki megcsinálta!
Fekete festésre gondoltam..
Egyébként neked is az lenne a kérdésem mint gecsának, hogy az első kerékagyban van-e valami olyan mechanizmus ami a kilométer órát működteti?
Köszi!
Értem, még annyi kérdésem lenne, hogy az első kerékagyban van-e olyan mechanizmus ami a kilométerórát működteti?