Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

oké nem szóltam, félek a baltától
Faszomat felnicsík
Felni protektort szeretnék, az majdnem úgy néz ki mint egy felnicsík csak még a felnit is védi. De még egyenlőre nincs rá pénzem, de egy ilyet mindenféleképpen szeretnék, mert tényleg nagyon fel szokta dobni a fekete színű kerekeket..
Nem,Bp-en össze tudjuk hangolni ha aktuális számodra!
Vagy részedről megbízható emberrel ki pesten jár levitetted!
Nekem Suzuki DRZ vol de jó még KTM re is! Nem ithon összefusizott müanyagrol van szó ez valoban meg védi a motort!
Debrecenbe szoktál Lejárni? Érdekelne az sm szett, így már barátibb hogy "full"os!
Eladó 320 tárcsa!
15ezer
20 376 46 36
Nem rossz, viszont egy felnicsíkot elbírna!
Feketére KÖTELEZŐŐŐŐ!
Jó a fekete kerék
Ja, a közel mindegyik képbe belógó virágáért elnézést kérek, de akkor vettem észre mikor már betoltam a motort..
Ma elég szép idő volt úgyhogy lőttem pár képet a nemrég megszerzett SM szettről a motoromban. Egyébként nem tudom hogy hogyan áll neki a fekete, de nekem tetszik. De kíváncsi lennék mások véleményére is..
Heló. 320mm-es féktárcsát keresek. mellékelek 1 képet miről lenne szó. akinek lenne ilyen vagy tud vagy bármi infó az írjon.
Koszi!
50 ccm-es dt cpi vagy társai sm kerekeit raknám be, ha nekem lenne!
Segítséget szeretnék kérni! Van egy 125ös Hondaxr 125öm, sm szettet szeretnék bele, de nem tudom milyen lehetőségek vannak, gyári nincs!
TEHÁT HOGY LENNE A LEGEGYSZERŰBB? 17es ráfot fűzetni az agyamra vagy pedig egy másik motor kerekét kompletten belefaragni? Köszi!
2db volt, az egyik Suzuki Drz 400 S alól származott, és úgyszint Drz 400-ba építették bele, míg a másikat Suzuki Rmz 450-be, valamint Behr felni volt. A képeken a jobb oldali felni!
Igaz nem fekete, de nagyon ritka aki feketét szeretne, és nem minden motornak áll jól!
Majd rakj egy képet, ha beépítetted! Használd egészséggel!
Ahogy a telefonban is mondtad, nem DRZ-ben volt hanem Husqvarnaban, és én pedig egy olyat akartam ami gond nélkül bemegy és semmit nem kell rajta alakítani, meg hát feketét szerettem volna és amit vettem az fekete.
Szóval amit vettem azok Behr kerekek, elől 3.5-ös hátul 4.25-ös ráffal és hátul 160/70-es gumival, úgyhogy lehet döntögetni. DRZ-ben voltak, szinte hibátlan rajtuk a festés is (talán 2 kisebb karcolás volt rajta, de azt bejavítottam), viszonylag még jó állapotú vágott slick gumik vannak rajta, adta a kerekekhez a tulaj még a fékadaptert, távtartót, SM sárvédőt, Első (320 mm-es) illetve hátsó tárcsát, hátsó vadi új lánckereket, láncot.

Meg nekem az is fontos volt hogy a km/h meghajtó spirálját be tudjam tenni az agyba, hogy ne kelljen minden kerékcserénél ki/bekötni.

Szóval ezeket a Behr kerekeket szereztem meg össz-vissz 130.000 magyar forintba.

Még egy első lánckereket kell majd vennem hogy együtt kopjanak a dolgok.
Ment mail fudejó!
Hívott az öreged hogy kellett volna sm szett Neked, de nem jöttetek le érte!
Azóta is használja az új tulaja gond nélkül.
Mennyi magyar forintért vásároltátok és milyen típusú, fajtájú?
hali! eladó Aprilia SXV 450-550 hátsó kerékagy (kb. 1000km-t ment) hozzá braking tárcsa és egy 45-ös és egy 44-es lánckerék hibátlan állapotban! érdeklődni a fudejovagy6@gmail.com címen! :)
hali! sajnos nem tudom honna lett rá véve, az előző gazdája tette rá egyébként is...
bikkre fogunk menni majd ha időjárás engedi,jelzek majd!
üdv
Helló gecsa! Nem tudom emlékszel e még rám, talán már van 1 hónapja is hogy nálad voltunk az SM szettet megnézni, de végül nem hoztuk el mert nekem a DRZ-be nem ment volna be.
Na most sikerült szereznem egy SM szettet 2-3 hete ami pont bement a motorba, de kellene nekem rá felni protektor ami a tiéden is volt hogy ne marjon bele a lánc a ráfba.. meg tudnád mondani hogy honnan szerezted be? Nem igazán találtam sehol a neten ilyet.

Egyébként találtál már a szettre vevőt? Csak úgy kíváncsiságból kérdezem..

Előre is köszi a válaszod!
Ui.: Ha véletlenül letévednétek egyszer a nemesbikki pályára, akkor szólj nekem is, kimegyek én is.. Általában ezt a fórumot mindig szoktam nézegetni, szóval itt nyugodtan szólhatsz.
Meg van
Lehet érdekelne, még meg van?
Az árát valahogy megtudhatnám?