Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

peterffyroli@gmail.com
mi jön be jobban? 2T sm vagy 4T? mondjuk cr-crf?
dobj egy e-mail címet és küldök!
Szia!
Köszönöm a gyors hozzáoszlást ,érdekelne a gumi első ,mennyi lenne az ára ,képet tudnál róla küldeni .
Köszönöm
06 30 635 9305
Sziasztok

Véletlen nem tudja valaki hogy mi hír a Szlovák Magyar Suprmoto versenyről mikor PL: Kakucson mikor lesz vagy mikor kezdődik maga egész móka sorozat ?
Mert innen nem sok derül ki sajna
Meg innen se
De ugye nem marad el ?

Kösz a infókat
Hello ha nincs meg neki nekem van eladó! de nem szeretnék más bizniszébe bele szólni!
Máriapócsra szervezett Motorosnap a várható rossz időjárás miatt,jövő vasárnap lesz megrendezve!Megértéseteket,köszönöm!Üdv:Laci-www.motorosnap.com
Szia !
Érdekelne az esőgumi megvan még ,és mennyit szeretnél érte?
Köszönöm
Félmihályért valami régebbi jappó enduroból (XT, KLR, ilyenek) épített "SM" akadhat, esetleg 2000 körüli LC4, de mindkettőhöz elég nagy mázli (is) szükséges...meg eleve nem áprilisban kellett volna elkezdeni érdeklődni meg nézelődni a kínálatot, hanem decemberben...
fél misi nem túl sok keret. Egy jo drz-t mar lehet 6-700e-ert kifogni. Eleg megbizhato, utcara tokeletes.
szia!érdekel a kerék szett,ha esetleg megvan még beszéljünk róla!Legjobb lenne telefonon!pusztai.robert@gmail.com ide küld a számod ha érdekes még!Köszi
Sziasztok! Tapasztalatokra, tanácsokra lenne szükségem: egy Supermoto vásárláson töröm a fejem, ezzel kapcsolatban..... Nem vagyok kezdő motoros, így 400 köbcenti ill. e fölötti gépet szeretnék, ám nem tudom, hogy melyik típus mennyire szervizigényes, esetlegesen mik a "gyerekbetegségeik". Nem versenyre, hanem utcára használnám és nem minden kanyarba keresztbe, szarrá nyúzva a mocit. :) :) Szóval szerintetek melyik márkát ill. melyik típust lenne érdemes megvásárolnom? Kb. fél misit szánnék rá. A válaszaitokat előre is köszönöm! Üdv!
Hello!

Crf-be való kerekek tudok olcsón eladót.17 col, 3.5 4.25 .Ha érdekel keress.
Üdv! Egy kis információra lenne szükségem! Szeretnék venni egy crf 450-et és szupermotozásra szeretném használni!
Az első kérdésem az lenne, hogy kell e első telót és hátsó rugós tagot cserélni a motorba ? ( ha igen akkor ezek milyen árba vannak és hol lehet kapni?)
Ha nem kell első villát cserélni akkor hogy lehet megoldani az első fék kérdését? (320 tárcsa rendes féknyereg)
előre is köszi az infót!
ÜDV
Rég kérdezték itt, hogyan kell keresztbe csúsztatni. Na valahogy nem úgy, mint a csávó 6:11-nél.

http://youtu.be/52o0vBy3tkM
eladnám a supermoto szettet, ha érdekelne valakit:
http://racing-bazar.hu/felni_e...
mi hülye vagy.. szegény TAG elgépeli temeg belekötsz
1ikensem.vezermutengely igazad van
Melyik képen van főtengely?
megmaradt par alkatreszem es a Shoei. Mind uj, gyari alkatresz a fötengely es a kuplung
2006-2007es 450es YZ yamahabol valo,hogy milyen evjaratba jo meg azt nem tudom..
shoei 100eFT
dugo40e
többit meg nem tudom
Milyen supermotonak?
Simán lehet akár 10 centi különbség is a típusok között...amúgy meg gugli a barátod

Első motornak - ha leér róla a lábad - szerintem nem rossz választás, könnyű, fordulékony, jól bírja a "remek" magyar utakat, viszonylag kevés letörhető alkatrész van rajta...
Sziasztok. Lehet, hogy hülye kérdés de a supermotoknak mekkora az ülésmagassága? Első motornak mennyite ajánlatos? Én 170 cm vagyok. Szerintetek leérne róla a lábam?
és végre most már aszfalton is közlekedek :D
most rendeltem tőlük, rem nem lesz meglepi...