Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Valakit nem erdekelne gyari ktm behr sm szett gumikkal tarcsakkal es fogaskerekkel egyutt egy uyganiylen felszereltsegu gyari drz excel felnire?

A behr felni drzbe van szerelve de nekem inkabb gyari lenne jo, amugx hibatlan a felni meg a tarcsak is.
halii


Husqvarna sm610 re.
Kakucs és közút egyaránt. Neked volt ami nagyon bevált
Most 160as gumi van rajta, de a lánc kicsit beleér a szélébe, meg elégé össze húzza a profilt. Úgyhogy gondoltam kipróbálom a gyári méretet 150/60 , a kerék 4,25ös.
Köszi!
Én azért nem voltam olyan utcai huligán, mint itt egyesek, de: a gumi hamar bemelegedett, és nagyon jól fogott (főleg utcán használtam), vizet is jól bírta.
Kopni azért kopik, emlékeim szerint olyan 4000 km-t bírt a hátsó.

Vennék megint...


Kicsit bővebben? Tapadás, tartósság... stb. Leginkább külföldi fórumokon találtam/olvastam véleményeket.
Szeva,
Én teszteltem DRZ SM.
A felülete szarrá ég olyan mintha agyonrágott rágógumin fordulnál a belső anyaga valszeg bakelit...
20 perc alatt szó szerint elégett és szilva lila lett a Kecsóringen.
Közútra túratempóra jó de a többit ne erőltesd!
Mire akarod rakni?
A Mutant nagyon jó gumi! Nekem volt!
Tegnap rendeltem belőle egy garnitúrát, kíváncsi leszek rá.
szia

Megmondom őszintén nem ismerem, nem is hallottam még róla, de utána nézek
köszi
hali
2007évj Lc4 640 gyári alkatrészek ha valakit érdekel... emailben érdeklödhet
komplett blokk , idomszett, sm szett már nincs
tuzoltosageger@freemail.hu
Dunlop Smax Mutant? Sokan dicsérik.
Contisport attack volt nekem az szr-en, nem nyűgözött le, mondjuk nem is használtam túl sokat.
Ha bemelegszik állítólag jól tapad, én nem éreztem vele túl stabilnak a gépet kanyarban.

Az sm verzió viszont puhább keverék, arról több helyről is hallottam jó tapasztalatokat.
azért köszi
Bocsánat, contiforce Sm volt, viszont az sem tetszett most contisport attack van ez sem tetszik mert nem képes felmelegedni. Ebből kifolyólag legutóbb 2x majdnem elestem. Én utcán használtam, ha pályázni akarsz vegyél vágott slicket de a nálam okosabbak majd megmondják a tutit.
nah bammeg
hol használod, utcán vagy pályán
Nekem ilyen van, szerintem szar.
sziasztok!

ContiAttack SM gumiról van valakinek tapasztalata
közúton és pályán egyaránt használnám.
Yamaha dt 125 höz sm szett mennyibe kerülne, valamint ezek teljesen méret pontosak, vagy átalakítással is járna a mutatvány!?
Üdv vallaki nem tudja,hol gyártanak egyedi fékadaptereket?:D
Ezt láttátok már?

A sport ember a szabadidejében is sportol.
Az az árától függ, g-mailben küld át melyik lenne és ?ft.
eladó, de neked megéri?
Csak első?
06 30 635 9305