Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"összefusizok" (ahogy előző kolega irta) én neked bukógombát, hidd el, ez is megvédi a motort DRZ-vel 100% kompatibilis! 4700+ posta/szett
.. ennyit sajnos nem tudok adni érte. de azért köszi
8000.
... dörzire menne, mennyit kérsz érte?
Eladó!
Nekem Suzuki DRZ vol de jó még KTM re is! Nem ithon összefusizott müanyagrol van szó ez valoban meg védi a motort!
Oks, Köszi!
Üdv Mindenkinek!
Valakinek drz400sm-en elől van 320-as féktárcsa? Ha igen, akkor távtartó nélkül fel lehetett szerelni a féknyerget?
Igen,belefér!
A keverékkódok értelmezése külön szakma és a legtöbb szakmabeli élete kockáztatása árán sem hajlandó tovább adni! :) Ha van adott típusú, DOT számú gumihoz keverékkódod, keresd Briant a Motorgumik fórumban, ő szívesen segít! ;)
Szevasztok! Olyanban szeretnék segítséget kérni, hogy épp gumiválasztás előtt állok, de nem nagyon találok adatot, hogy a slick gumiknál keverékre vonatkozóan, egy adott márkánál mit jelentenek a kódok.

Ami elsősorban érdekelne, az Michelin, Bridgestone, Dunlop.

Ha esetleg lenne valakinek fiatal, használt, nem vágott slick gumi párja a következő méretben, akkor ne tartsa magában :)

120/70-17 vagy 125/80-17
165/55- 17

Használtam már Dunlop KR 108-at, Bridgestone Battlaxot, ezek jónak tűntek, ezek érdekelnének elsősorban.
Szevasztok, 170/60 as gumi befér supermotoba? Husaberg 650 lenne az alany.
ktm 690 endurora passzol tengelyre
Szia! Csak érdekelne, hogy ez milyen falyta fék, mit tudsz róla mondani?
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem hozzátok. Egy Lc4-em van, az a problémám, hogy a termosztát alatt van egy lyuk a hengerfejen és 140km/h felett szivárog a hűtővízem belőle.
Ha volt valakinek hasonló problémája, érdekelne, hogy oldotta meg.
Előre is köszi!
Szia!

Nekem is kellene!
hello szevasztok!
kérdés ---- van egy 7 éves supermotóm (sherco 450 i) most vettem....csak túrázni meg betyárkodni a faluba :) milyen olajat ajánlotok bele?
Eladó crf supermoto szett!
http://www.kepesmotor.hu/felni...
Szervusz! Nem.Bp-n átvehető!
engem érdekelne. Győrben nem jársz véletlenül?
Szia!

Most vettem észre, hogy 16,5-ős. Kedves tőled a felajánlás, de így nem fogadhatom el, mert használni nem tudom és eladni nem lenne fair!



Üdv
Szia Rajcibá!

En igenyttartanek ezekre a gumikra. A reszleteket beszeljuk meg pü-be
Add meg az email cimed!
Udv
Ajándékba! Ingyen! Golden Tyre 125/80 r16.5. Soft 09-es.98%-os.
20 376 46 36