Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

majd csörgess meg, hogy mi újság az adagolóval kapcsolatban
(reggel én hívtalak)
06303314688,üzenetet küldjetek 15:50 után vagyok elérhető
sőt más is érdekelne a motorból, adj egy elérhetőséget kérlek!
ennyiért átveszem, babakocsival kapcsolatban meg tudok tanácsot adni...
Ha még megvan dobsz egy teloszámot és holnap hivnálak!
mint említettem patika állapot a gumikban egy kb 10 km-es városi kör van. Tehát lehet feljebb vinni az árat ,ha nem lenne muszáj eladnom,meg sem fordulna a fejemben ennyiért,de a babakocsik drágák nagyon
Akkor érdekelne engem is ha megvan meg!
még megvan? lecsapnék rá...
szerintem igen passzolnia kell
Erre jó elöre a husaberg tárcsa?
eladó a motorba látható patika állapotú BEHR kerekek.
elől 3,5 " x 17 hátul 5" x 17 teljesen új vízes gumikkal,tárcsák nélkül 100 ezerért vihető
Kép lemaradt
Sziasztok!

Van egy eladó CRF hez való féknyereg adapterem. Supermoto kerékhez, 320mm-es tárcsához jó ha a gyári féknyerget kell eltolni.
kb 103mm a furatok távolsága

8000.- + posta(ha nem személyes átvétel)

Szép estét!
holnap mi megyünk is,gyertek ki
Lassan vége a szezonnak, és jön az SM!
vasárnap pannónia ringen supermoto tréning
hondaxr86@citromail.hu
Sziasztok,

van egy méretproblémák miatt eladó ICON VARIANT sisakom, fehér színben. L-es, vadonatúj, ma érkezett. Eleve akciósan jött az ebay-ről, de persze engedek az árból, 95.000-ért adom. Ha esetleg valakinek kell.. Ha nem, akkor megy vissza. A lokáció pest.
Kössz, és szép napot mindenkinek!
Irj egy email címet,küldök képet.
Bocs a helyesirasi hibakert telefonrol irtam..kicsik a gombom :)
Sziasztok!van egy xr 60-am es szeretnek ra supermoto szettet.arra gondoltam,h hatra jo lenne az xl tarcsas 17"kereke....vagy eyetleg tudtok valami jobbat ami szelesebb felni?v mellyik motor felnije annyi küllõs mint a honda...?es elöre milyen kereket rakjak....sajnos nincs penzem draga szettekre...ezert kerem a segitsegeteket.varom az otleteket mi lenne a legjobb megoldas...
Szia!

Ma el is kelt, úgyhogy már tárgytalan