Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja?...akkor addig még kibírjuk, de azért beszélni kell...
mondjuk telón elérsz...csak tal lenne nehézkesebb
15-től vagyok, csak egy hét...
Meddig leszel távol?...
el, ja, maradt őfelsége...
meglátjuk, hogy alakul... a vége úgyis egy csopper lesz majd:)
csütörtökig vagyok , aztán tengerre szállok
Eladtad!?...na vazz ....a héten hívlak majd....
Ja, ja.
Eladtam, tegnap elment, de nagyon jó helyre került.
Véget ért egy korszak, de bitang egy jószág ez a motor!
Szelídebb vizek felé evezek, és igazából az utóbbi 1-2 évben már nem igazán használtam ki a mocit....
Szia.Eladtad a mocit? Vagy miért köszönsz el?
Viszlát...
Heloóóóó!


Fejidom után érdeklődnék.
(robynho@freemail.hu) köszönöm előre is a képeket, árajánlatokat és a vételhez szükséges információkat, hogy esetlegesen kinél érdeklődjek vagy kinél találnék..!
Az ember nem tagadhatja le a múltját De még mindig nem bántam meg a cserét. Főleg, hogy ezzel a telekre is ki tudok menni nagyobb gond nélkül
na mi a helyzet Medve Úr a bömösök világában? csak visszahúz a szíved?
érdekes, hogy egy Pirelli Supercorsa van rajta hátul,elöl felismerhetetlen.A gyári gumi 6-8000-et bírt, ez alapján vagy a gumit mentették róla le, vagy nem valós a km. De élőben is látni kéne.
Ez volt az.
bordó,paintbrushos kipuval? Ha az volt ne sajnáld, abban nem annyi km van, hanem 50 körül.
Merkantil telepen volt. Kecskeméten de mire odaértem a cégtől (5 km) már nem volt meg.
Banki visszavett lehet megkockáztatom, hogy az ami lassan 3 éve van fent, hol itt hol ott.
azért elborzadok, hogy 1,3ért B-King 2009-es...

HÁHOGY?!
160-180-as tempó kényelmesen tartható vele hosszú távon, de a Kecskemét-Veszprém szakasz két tankolással, ellenszélben, SIETŐSEN nagyon fárasztó...
Mindez a 192-es magasságomhoz, plexivel...
Köszönöm az Infókat. Sajnos elvitték előlem amit kinéztem:( 2009-es 6200km enyhe karcokkal bal oldalt 1,3m Ft. Így sajnos majd csak ősszel vagy tavasszal lesz újra aktuális! Amint eladtam a szeretett 11-es olajosomat és szereztem egy kis lóvét plusszba! Kényelmes utazó tempót esetleg meg tudnátok saccolni, mert gondolom itt szélvédelemről nem igazán beszélhetünk.
azért kipróbálhatod mondjuk pesten ráncigálva a gázt, kijön az a 12:)
nekem autópályán 200nál csak 8l. ennyi volt a hringen is egyébként....
Alpesi túratempóban 5,2 is elég lehet, de 10 fölötti benzin csak pályán tartósan 200 felett, ill. rugdosva etethető meg Vele.
Állandó két személlyel, Igen vegyesen használva a 6,5 általában elég...
Kezességre, abszolút használható mindéég minden körülmények között...
Egy seggel olyan 700-900 kilóméter kényelmesen levezethető rajta.
DE amire muszáj figyelni, hogy a hátsó gumi kopását folyamatosan ellenőrizni kell, mert az fogyogat rendesen...
Azon kívül nagy gondja nem vagyon...
Sok sikert a vásárláshoz!
kezesbárány, ha a gázt ésszel ráncigálod.
7000nél megjön az ereje, de az is is inkább élvezet, mint gáz.
baja szerintem nincs, a futómű egy álom.
fogy 6-12 l.
Sziasztok!
Most agyalgatok B-King vásárlásban és kíváncsi vagyok a tapasztalatokra. Fogyasztás, mi az a max. tempó ami még hosszútávon kényelmes, mennyire kezes (van-e benne egy "picsán rúgás" vagy egyenletesen húz). Hosszú távon mennyire kényelmes, túrázásra mennyire alkalmas?
Vannak-e valamilyen esetleges jellemző hibái? mire kell nála odafigyelni?
Válaszotokat előre is köszönöm!
Van egy egész szettem nekem is csak az ezüst Amúgy meg megértelek Köszi