Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

B-kingre tudtok ajánlani plexit?
Honnan milyet érdemes venni?

Széles utat!
Köszi már megoldottam a gyárival! Sok itt a segítőkész ember na de majd......
Sziasztok!

Megvan a vas (2009-est vettem amiben 8200km volt)
Gumi kell rá..

Milyen gumit ajánlanátok (hétvégi öröm motorozás hoz , nagy túrákat nem tervezek vele)?
Ferodo országútit tudok 8600ft , mínusz unixos kedvezményem. Kb 5-7ropira jön ki.(nem tudom ferodóra mennyit kapok). Ha nem lesz jobb ajánlatod, akkor bemegyek személyesen, és utánakérdezek, mert lehet hogy nem csak országútit forgalmaznak, de a webshopba csak az van.Hali
Mennyi segítőkész ember van itt!
falconwing
freemail
köszi!
Mail, adatlap...
üléspúpot keresek B-Kingre
Sziasztok!
Vízhűtőt keresek B-Kingre!
Valaki?

szonti82@freemail.hu
atteessz27@yahoo.com itt tudunk beszélni
Mo.i 1 tulaj?
Szervízkönyv?
Ár?
Sziasztok... ha valakit esetleg érdekelne.. B-King eladó, 2008 évjárat
Eladó használt Power Commander IIIUSB fékpadi beállítással az alábbi motorokhoz 66.000HUF értékben.
Suzuki GSX-R1000 (2009-)
Suzuki B-King
Suzuki GSX1300R Hayabusa (2008-)
Sziasztok!
B-King potenciális vásárló lennék,és ki szeretném kérni a véleményetek, illetve esetleg ki mit tud a jelenleg hirdetett motorokról?
http://www.hasznaltauto.hu/talalatilista/motor/SC2ZW2KHP1
QMUKJH643IHD26OWUGQQP05IF03HQELZHLHD6API7E5GQKZ9Z9MR003DGPZAAF95KAG97IJ
63Y3QH57C9I5160OQ7A4KFAHGFZAGLC936ZMFMCGA326R83LCDMG60D47A88PDCUGA/page
1

Legolcsóbbat, illetve legdrágábbat vegyük ki,azokról van infóm.
Cél Mo-i,1.tulaj, kevés kilométer, lehetőleg sérülésmentes állapot. Ezek közül valaki tud mit, minden infót köszönök előre is.
Széles utat!
Fékbetétet kell cserélnem elől tud valaki jót és mibe fáj?
Hali!
gyári kipufogó eladó egy húszasért.
érd: 70-3804939
Péter
üléspúp is van valahol....15ért
megkoptak a szegecsek,általában a jobb oldalal kezdi,lötyögni fog egyre jobban és recsegő hangja lesz,le esni nem tud,hogy veszélyes e azt nem tudom,mert nekem is igy volt (gsx-r-en)megtudják javitani,központos préseléssel,de ha nem sikerül akkor rázni fog fékezésnél,tehát uj lesz belőle
A kérdésedre sajnos nem tudom a választ,de szerintem kérdezz meg egy szerelöt vagy mutasd meg valkinek aki ért hozzá,mert mire itt megkapod a választ vége lessz a szezonnak ,
megint kérdezek. az jobb oldali féktárcsámon azt vettem észre, hogy a külső része, amit fog a fékbetét, az el tud mozdulni 2-3 mm-t tengelyirányba a belső tárcsához képest, ami ugye a felnihez van rögzítve. a bal oldalinak semmi baja.

mekkora probléma ez?
Helló,K9-es Bkingre nemtudjátok hol lehetne első irányjelzőt beszerezni?egybee adják az egész konzollal,vagy külön is van index? köszi
hali a háttámla hogyan van megoldva?
Bocsi, ha nem voltam egyértelmű, arra az övre gondoltam, amit a vezető felcsatol, az utas meg kapaszkodik az övön lévő fülekbe.Valahol kallódik egy neked.
Arra a krómos kuplung fedélre azt a kis ember képet airbrush-al csinálták?
Szerintem már írtam, Sptartozék, 06309610855.