Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Biztos van olyan mármint nekem is van horninál mert nekem az van hogy egy használtnál mire kell odafigyelni?
ööö 2,3 beszemítás nélkül nekem egy kicsit sok
Hát nem jót kérdezel mert én elfogult vagyok a Bélával! Nem cseréltem benne semmit gariba hívták vissza feszültség szabályzó cserére. Volt hogy mentem vele 600-700 kilométer egy nap utas nélkül járok nekem jó volt. Újonnan vettem és most van benne 25e körül azt mind én tettem bele Mehetsz vele 50-nel és 250-el is ha akarsz egy hátrány azért van a kormány stabilizátor álló helyzetben hátrány rohadt nehéz mozgatni amúgy is egy dög nehéz gép.Viszont ha mész vele ez mind megfordul tehát ami hátrány az előny lesz Ha még van kérdésed ......
2,3 ft (csak a dob 300 volt)
Na mifir ft?:P
beszámítás?
Nekem most lessz eladó 2010-es évjárat 5800 km Bodis dob
Hát nem tudom persze lehet venni 1,5 ert is de van fent olyan ami 1,9 és porrá volt törve! inkább legyen kicsit drágább de legyen jó
ja. Ha elkapják......nézd meg, ne legyen igazam. De amúgy az ára is horror a jelenlegi piaci árakhoz képest.
Az uj jogszabályok szerint ez 3 év börtön ha félrevezetik a vásárlóT!
Bér én láttam azt a teszt motort az talán fekete volt...
Hát akkor leteszünk rolla:) ezt se vesszük meg
Á, nem törték rommá az újságírók egyszer sem......és nem dőltek el, és nem állt a motor fél éveket idomokra várva....z csak urban legend. Ha ez az a motor, melyikre gondolok.
Amúgy soha nem hallottunk olyat még, hogy a kereskedő valótlant állított volna.......
esett volna?
bár mondjuk nem hiszem h egy fullgas bevállalja hogy kamuzik a motorról márkakereskedő igen hamar ugrana a licensz...
Nem, ez a Fullgas bemutató motorja volt. Ennek megfelelően valszeg újak az idomok rajta, ezért lett fehér......
Hosszabb túráid voltak vele?
5 ev alatt mit kellett benne cserélni?
hany KMen vetted es mennyit csaptál bele?:)
bocs ha untatlak csak szeretnék megbizonyosodni hogy jó mocit veszek
Ebben is busa blokk van 5 éve hajtom maximálisan meg vagyok elégedve vele aki leakar beszélni biztosan nem ment még ilyen géppel IMÁDOM Még ilyen jó mocim nem volt
Hosszu tavra akarok motort venni azt tudom hogy egy busa elmegy akar 140 ezret is ezzel is az a helyzet hosszu turakon megbizhato?
sokan leakarnak beszelni rolla de en ilyet szeretnek
volt itt valakinek egy fehér béka de hogy ez az-e
Mit szeretnél Taki?
http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsx_1300_b-king-7409597



esetleg erről vmit tudtok?
Halli van itt olyan a forumba akinek évek óta van Békája és sokat turázik vele?
A fórum pörgéséből az következik, hogy nektek is olyan holt volt a szezon mint nekünk?
Rekord-minusz
Ha valaki esetleg érdeklődne, Sürgösen eladó, ingatlan vásárlás miatt
Üdv Srácok.

Mivel Attila megkeresett privátban reagálok itt is ;)

Válasz út elé lettem állítva párom részéről, így jelenleg Angliában (Bristolban) szerelek. Terveim között szerepel hazamenni 3-4 év múlva és nyitni egy nagyobb szervizt, de jelenleg sajnos még nem olyan szelek fújnak ,hogy ezt megtehessem.
Amúgy a facebook garageom él, persze nem olyan intenzivitással ;)
Itt a B-king mappa : https://www.facebook.com/media...